Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

kas su saiku ir negašlu, tai netrukdo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 12 29, 19:10)
man grazu, kai buciuojasi. Bučiuokis, Lietuva, bučiuokis biggrin.gif

sutinku thumbup.gif
bučiniai ir apkabinimai- nieko blogo, žinoma padorumo ribose rolleyes.gif
Atsakyti
O kur ta padorumo riba? Pvz., ikist ranka po megztiniu dar padoru ar jau nelabai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2009 12 29, 22:25)
O kur ta padorumo riba?  Pvz., ikist ranka po megztiniu dar padoru ar jau nelabai? biggrin.gif

Tai jau savaime aišku,kad nepadoru schmoll.gif tai jau vertėtu daryti tik prie keturių akių,o ne viešumoje.
Atsakyti

Viešai aš irgi pritariu tik bučinukams, apsikabinimams, glaustymuisi. O jei kokį vakarą ant suoliuko parke ir aistringiau - nematau nieko blogo smile.gif

O kai stotelėse sulipusios porelės, tai tikrai fui.

Labai gerai čia kažkuri parašė, kad visi prancūziški bučiniai - jau sekso preliudija smile.gif
Atsakyti
man visokie apsikabinimai, laikymasis uz rankuciu ir buciniai labai grazu ir visai nepiktina, priesingai, nuteikia labai romantiskai. Aisku jau kai laizosi ir grabaliojasi tikrai negrazu. Bet vistiek graziau uz dauguma susiraukusiu viskuo nepatenkintu pensininku:)
Atsakyti
QUOTE(double_cat @ 2010 01 03, 23:18)
man visokie apsikabinimai, laikymasis uz rankuciu ir buciniai labai grazu ir visai nepiktina, priesingai, nuteikia labai romantiskai. Aisku jau kai laizosi ir grabaliojasi tikrai negrazu. Bet vistiek graziau uz dauguma susiraukusiu viskuo nepatenkintu pensininku:)

drinks_cheers.gif tikrai taip, jau geriau bučiniai nei susiraukę veidai ax.gif
na žinoma, tie bučiniai turėtų neperžengti padorumo bigsmile.gif
Atsakyti
buciuotis nebent vasara, nes ziema lupos puslem nueina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deresa: 03 sausio 2010 - 22:29
o man realiai nepatinka, visai nenuteikia romantiskai... karta ejom su mazium parku jau vakarejo, poreliu pilni suoliukai ir beveik krumai... kazkaip pamasciau,kad esu jau tam per sena ir taip liudna pasidare sad.gif koks smagumas matyti kai negali pats to daryti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2010 01 04, 17:08)
o man realiai nepatinka, visai nenuteikia romantiskai... karta ejom su mazium parku jau vakarejo, poreliu pilni suoliukai ir beveik krumai... kazkaip pamasciau,kad esu jau tam per sena ir taip liudna pasidare sad.gif  koks smagumas matyti kai negali pats to daryti sad.gif

kur jau per sena... nebent jau smakras dreba, ir lupu nebenulaikai lotuliukas.gif
kazkada maciau parke senukus ant suoliuko susedusius. Abu pasisuke viens i kita uz rankuciu susikibe, kazka burkuoja, senukas muciuciukei i zanduka pakts... net sirdis apsalo blush2.gif
Atsakyti
mazi bucinukai, apsikabinimai tikrai grazu ax.gif nu bet atsiprasau, viena karta ejau pro kavinuke, o ten sedi porele ant suoliuko, pana susikelusi koojas ant vaikino koju, sulipe vienas su kitu ir grabaliojasi,seilejasi... nu atleiskit, bet man toks elgesys slykstus... jau padorumo pas zmones visiskai nera.. schmoll.gif g.gif
Atsakyti
na m,es klai draugavom buvom dažnai tokiose vietose kaip atobusai , stotis ir pan. jo stotelė anksciau nei mano būdavo, tai atsisveikindami visada pasibučiuodavom ,tai viena karta buvau aprekta, kad kažkas čia negerai. blush2.gif o šiaip prie mūsų jau visi buvo pripratę jau. 4u.gif
Atsakyti