Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(Spange @ 2009 08 03, 21:54)
Štai mano naujausia suknelė  smile.gif


saunuole 4u.gif kokia smagi ir nuotaikinga sukniuke thumbup.gif
Atsakyti
Spange, koks jaunatviškas ir žaismingas gaminys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 08 04, 00:37)
saunuole 4u.gif kokia smagi  ir nuotaikinga sukniuke thumbup.gif


Ruosiuosi atostogom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 08 03, 22:42)

turint onmeny, kad sunytis man is ranku tampo visus mezginius arba siulus isvynioja... (o kaip tai atrodo!!! eina maizus pagriebes siulu matkuti atbulas ir tokia kipsiska sypsena ziuri i mane... ir po to staiga pradeda begti... idomu kas liktu is mocheriniu siuliuku...  g.gif ) unsure.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  tai reiskiasi greitu metu bus primatavimas pas musu auksaranke blink.gif  lotuliukas.gif

Beje turiu ir nebloga zinia - PAGALIAU pribaigiau savo suknele-tunika. Lieka isplautis isdziovinti ir jumis pasirodyti tongue.gif tik ji pas mane gavos kiek kitokia nei originale, nes as bliondine ne taip supratau viena schemos zenkliuka.... tai gavosi daugiau skyliu - bet gal taip ir geriau cool.gif


Pas mane tas pats variantas su mažąja, irgi taip ir žiūri kaip čia kamuoliuką nugriebus ir greičiau išvyniojus doh.gif Todėl užsiimti nerimu galiu tik vakare kai visi sugula miegelio arba kai mažoji pietų miega.
Atsakyti
tai va,jums turėtų nekilt visai klausimų,kada aš tiek daug padarau.Mano vaikai užauginti.(mažyliui jau 11)Vyras sėkmingai perėmė visus mano darbus(ypač šį mėnesį,kai atostogauja).Ir konservuot ir marinuot puikiausiai išmoko. biggrin.gif O valgis man ant stalo jau senai padedamas,ten kur mano darbo vieta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 04, 11:54)
tai va,jums turėtų nekilt visai klausimų,kada aš tiek daug padarau.Mano vaikai užauginti.(mažyliui jau 11)Vyras sėkmingai perėmė visus mano darbus(ypač šį mėnesį,kai atostogauja).Ir konservuot ir marinuot puikiausiai išmoko. biggrin.gif O valgis man ant stalo jau senai padedamas,ten kur mano darbo vieta. smile.gif


na, pas mane isvis vaiku nera, bet yra beda - turiu darba biggrin.gif o jame megzt neina, nera laiko doh.gif savaitgali paneriau nuo dusios, kad net riesa skaudejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 04, 12:54)
tai va,jums turėtų nekilt visai klausimų,kada aš tiek daug padarau.Mano vaikai užauginti.(mažyliui jau 11)Vyras sėkmingai perėmė visus mano darbus(ypač šį mėnesį,kai atostogauja).Ir konservuot ir marinuot puikiausiai išmoko. biggrin.gif O valgis man ant stalo jau senai padedamas,ten kur mano darbo vieta. smile.gif



tikrai klausimu nebekyla, kai visas laikas TIK mezgimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 08 04, 12:19)
Pas mane tas pats variantas su mažąja, irgi taip ir žiūri kaip čia kamuoliuką nugriebus ir greičiau išvyniojus  doh.gif  Todėl užsiimti nerimu galiu tik vakare kai visi sugula miegelio arba kai mažoji pietų miega.

as irgi neriu kai mazius pieu miega, o va vakarais neiseina nes tai valgio gaminimas, tai parduoruves, tai pasivaiksciojimai jei geras oras ar dukrai supynes ax.gif
Atsakyti
Na, aš su vienu galiu megzt/nert kada noriu. Leidžia smile.gif Pietų miega po 3-4 val..
Va bus matyt, kas gausis, kai ir antras atsiras...
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 04, 14:44)
Na, aš su vienu galiu megzt/nert kada noriu. Leidžia smile.gif Pietų miega po 3-4 val..
Va bus matyt, kas gausis, kai ir antras atsiras...

na su toki amziaus kaip taviskis dabar jau, tai, gali daryt bet kai, bet kai yra dar vienas rankinis tai nebe labai iseina taip (cia maniskis toks) mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai dabar is marinavimu neislendu..buvo uogienes, dabar sparagines, agurkai blink.gif Ir nors atostogos ir ilgos-mums net du menesius "duoda"- bet savo malonumams laiko mazoka.tiesa, su vaikais taip pat jau ne beda-kas sau. uztat jau ir pirmaji "blyna"-savo auksinuke-BEVEIK BAIGIAU. Dar pati tuo negaliu patiketi, bet liko tik apdaila ir skalbimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 08 04, 16:06)
As tai dabar is marinavimu neislendu..buvo uogienes, dabar sparagines, agurkai  blink.gif  Ir nors atostogos ir ilgos-mums net du menesius "duoda"- bet savo malonumams laiko mazoka.tiesa, su vaikais taip pat jau ne beda-kas sau. uztat jau ir pirmaji "blyna"-savo auksinuke-BEVEIK BAIGIAU. Dar pati tuo negaliu patiketi, bet liko tik apdaila ir skalbimas  ax.gif

laukiam pasirodymo bigsmile.gif
Atsakyti