Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Viluteee labai dailu wub.gif

PS O miegui lieka laiko?
Atsakyti
jauciu pas Viliute para turi daugiau valandu g.gif arba Viliuteee turi kokias 6 rankas biggrin.gif
eilini karta nereali suknele. O as irgi kai baigsiu sia vaseliu, imsiuosi vel moherinukes blush2.gif jei niekas nenores, tai sau dar viena pavarysiu cool.gif
Atsakyti
Viliute, spėju kad miegi kokias dvi val paroj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 08 03, 13:40)
Kur gauti kombinuką ar pasijonį (kombinukišką) Vilniuje? kalvarijų turgui nebuvo, parduotuvėse vien tik naktiniai kabo doh.gif , o man taip reikia po nertu sijonu


Karoliniškių turgelyje yra medvilninių kombinukų po 10 lt. (gale kur rūbai) mirksiukas: )
Atsakyti

La perla,
Paveluotai bet: Suknele laaaaaabi grazi thumbup.gif thumbup.gif man labai patinka tokios plonos ir plaaacios.

O manekenas, tai desimt balu- prajuokino nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
Viliutee nu jūsų suknelės , tai viena už kitą gražesnės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 03, 17:18)
Herma, labai paprasta.. wink.gif

Sioje eiluteje bus stulpelis su 2 uzmetimais.. Vaseli nerk i 3 aki ir daryk stulpeli su 2 uzmetimais, o tada i 1.. Cia sukryziuoti stulpeliai.. wink.gif



QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 03, 17:22)
4 pynelės kilpos,
stulpelis su dviem užmetimais į trečio stulpelio viršūnę
.viena pynelės kilpa
stulpelis su dviem užmetimais į pirmo stulpelio viršūnę


Aciu, nu bet vistiek man kazkaip nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 08 03, 17:40)
Karoliniškių turgelyje yra medvilninių kombinukų po 10 lt. (gale kur rūbai) mirksiukas: )

Ačiū, bet kažin medvilninis ar neišsitampys? Norėtųsi kokio šilkinio...
Atsakyti
LaPerla 4u.gif viliuteee 4u.gif

aciux gadget, kol kas palieku tave ramybeje mirksiukas.gif bandysiu
Atsakyti
Viliutee, žudot jūs su tom macherinukėm, taip ir niežti nagai išbandyt, tik faktas toooooooooooooooli iki jūsų grožių
Atsakyti
Štai mano naujausia suknelė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spange: 03 rugpjūčio 2009 - 20:54
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 03, 17:22)
4 pynelės kilpos,
stulpelis su dviem užmetimais į trečio stulpelio viršūnę
.viena pynelės kilpa
stulpelis su dviem užmetimais į pirmo stulpelio viršūnę
Papildyta:
na va,Bielra mane aplenkė lotuliukas.gif

o čia vėl maniškė biggrin.gif

kolkas ant negyvo manekeno biggrin.gif
Jei prigriebsiu kokią pasuknelę,pademonstruosiu gyvai lotuliukas.gif
Man ji tikrai labiau tinka,nei šitam biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 

nu ka as galiu pasakyti apie Viliuteees talenta ir greiti???!!! nugi nieko naujo - griuti vietoj man belieka ir arba nustoti uzsiimineti rankdarbiais ir tapti jos kliente arba igauti nauja kvepavima ir pagaliau pasiryzti tai mocheriukei..... g.gif

turint onmeny, kad sunytis man is ranku tampo visus mezginius arba siulus isvynioja... (o kaip tai atrodo!!! eina maizus pagriebes siulu matkuti atbulas ir tokia kipsiska sypsena ziuri i mane... ir po to staiga pradeda begti... idomu kas liktu is mocheriniu siuliuku... g.gif ) unsure.gif thumbup.gif lotuliukas.gif tai reiskiasi greitu metu bus primatavimas pas musu auksaranke blink.gif lotuliukas.gif

Beje turiu ir nebloga zinia - PAGALIAU pribaigiau savo suknele-tunika. Lieka isplautis isdziovinti ir jumis pasirodyti tongue.gif tik ji pas mane gavos kiek kitokia nei originale, nes as bliondine ne taip supratau viena schemos zenkliuka.... tai gavosi daugiau skyliu - bet gal taip ir geriau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 03 rugpjūčio 2009 - 22:49