Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

o kombinukus perkat prie "Juzės",kaunietės?
Aš po savo "a le auksine"pasiuvus kombinuką,tai karšta
Atsakyti
[quote=dovyda,2009 08 03, 14:49]
mergiukai, kas kas turit kokia scemyte ar ideja, kaip sitoki virsu sukneles padaryt? mirksiukas.gif

Aš savo kompe radau tik tokią foto, gal padės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 08 03, 13:59)
o kombinukus perkat prie "Juzės",kaunietės?
Aš po savo "a le auksine"pasiuvus kombinuką,tai karšta


as kombinuku pora skuduryne esu pirkus blush2.gif o dabar savo moheriukei sukau galva, kur kombinuku gaut... o prie Juzes tai cia kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 08 03, 14:49)
mergiukai, kas kas turit kokia scemyte ar ideja, kaip sitoki virsu sukneles padaryt? mirksiukas.gif
user posted image

gadget, tu ten kriaukliuka nerei, kiek atsimenu... blush2.gif gal turi ka nors panasaus? drinks_cheers.gif


Nėriau iš nuotraukų, ir jau matau, kad įdėta tokia esminė foto. Jei labai reikės, galėsiu pafotyt kraiukelę {grįžo ji pas mane}.
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 03, 16:29)
as kombinuku pora skuduryne esu pirkus  blush2.gif  o dabar savo moheriukei sukau galva, kur kombinuku gaut... o prie Juzes tai cia kur?  g.gif

Šalia pastatas,link HyperMaximos,Lietuviško trikotažo parduotuvė(gal "Trys sezonai" vadinasi?)
Pernai pirkau,dar veikė rolleyes.gif ,tik mažas dydžių ir spalvų pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 03, 15:44)
Nėriau iš nuotraukų, ir jau matau, kad įdėta tokia esminė foto. Jei labai reikės, galėsiu pafotyt kraiukelę {grįžo ji pas mane}.


aha tai vis gi tu ja devi mirksiukas.gif gerai tada, kamuosiu tave thumbup.gif pradzia
1) kaip suprantu nuo kaklo prasideda? kiek akuciu apytiksliai dejai?
2) tada neri aplinkui ratukais ratukais, kol pasieki reikiama peciu ploti. teisingai?
3) o va dabar jau man niekas nebeaisku doh.gif soniukuose nuleidi akis ar kaip?????? g.gif

va tau pradziai klausimynas doh.gif lotuliukas.gif off topic kaip tavo Saulyte? wub.gif
Atsakyti
maza, bet suknele smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gražuolytė mergytė su puošnia suknute wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif Ana man didokoka, o mano sesė pareiškė, kad ją storina, ale bet nu buvau apsirengus fuotasesijai biggrin.gif

Maiviausia, tskant biggrin.gif albumiuky yrrrr.


1 - Prasideda nuo kaklo, akių kiek dėjau, nepamenu. Pamatavau pynutę, kad iškirptė būtų PAKANKAMA biggrin.gif ir maždaug paskaičiavau, kad motyviukai gražiai pasidėliotų.

2 - ratukais ratukais iki pečių pločio {jei darytum rankovytes drugeliu, tada gali ir dar truputuką panerti, ir tų vėliau aprašytų žemų stulpelių nereikės}.

3 - tada nėriau kelias eiles vėlgi ratukais, bet žemais stulpeliais ties rankovėm, ir raštu - aplink. Dar vėliau tiesiog susiaurinau raštą, palikdama rankovių skyles, ir toliau nėriau ratukais, ties "šonų siūlėm" kiek suimdama pagal raštą. Pačioj pabaigoj {nes priekis nusmailėja kaip reikiant pagal kriauklelės foto} nėriau nebaigtom eilėm, t.y. beveik ratukais nuo priekiosmailės kraštų. Vėliau apnėriau ratukine eile ir labai sėkmingai galus paslėpiau.

Tada prinėriau motyvus, ir jau ratukais variau sijoną, ir pačią pabaigą sugalvojau ir prinėriau irgi ratukais.

O apie mano sportinį kūdikiuką tai galiu ilgaaai rožinius burbuliukus pūūūsti biggrin.gif Nu vienžo esu klasikinė mamka išprotėtka, maaa dukrelė turi piannnkias rankdarbyynes dabu nešiojamas sūūūknias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 03 rugpjūčio 2009 - 16:46
Mergaites kaip nunerti 30 eilute. Gal galit kas nors labai aiskiai paaiskinti blush2.gif 4u.gif .Nes jau baigiu uzsikankinti doh.gif
user posted image
Atsakyti
Herma, labai paprasta.. wink.gif

Sioje eiluteje bus stulpelis su 2 uzmetimais.. Vaseli nerk i 3 aki ir daryk stulpeli su 2 uzmetimais, o tada i 1.. Cia sukryziuoti stulpeliai.. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 03 rugpjūčio 2009 - 16:18
4 pynelės kilpos,
stulpelis su dviem užmetimais į trečio stulpelio viršūnę
.viena pynelės kilpa
stulpelis su dviem užmetimais į pirmo stulpelio viršūnę
Papildyta:
na va,Bielra mane aplenkė lotuliukas.gif

o čia vėl maniškė biggrin.gif

kolkas ant negyvo manekeno biggrin.gif
Jei prigriebsiu kokią pasuknelę,pademonstruosiu gyvai lotuliukas.gif
Man ji tikrai labiau tinka,nei šitam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti