Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Labukai biggrin.gif


Ujaaaaa, kiek sukniųųųų biggrin.gif Vasara wub.gif

Blizgaus lino modeliai šaunūs, tik aš nertajai dar dabinčiau viršutinę dalį, ir gal kokį diržą dėčiau {man diržomanija šiuo metu}.

Pamačius baltai rusvą moheriukę Viluteees, pirmiausia pagalvojau "kokia pupaaaaaa". ITIN puikiai tinka tai merginai suknia. Pradedu norrrrėt 1. tapt brunete 2. tokios suknios cool.gif

La Perla, suknelyyyytė nuostabuoliškai voratinkliukiškai pieniapūkinė wub.gif gerai, kad tingiu šiandien, o tai imčiau ir savo lakstūnei tokią pradėčiau

PS niuma va tokios stebuklingai kūrybingos gražuoliškos nėštukės kitas ir užkrečia. Ką mezgimu ar nėrimu, ką - nėštukiškumu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Sau aš rudeniui KAŽKO tokio geisčiau. user posted image user posted image tokio neglamūrinio, minkšto, puraus.. Bet, prisiminkim, šiandien tai aš ujujuj kaip tingiu biggrin.gif
Papildyta:
PPS Brela, man iš mėginukas margo siūlo dailliau/žaismingiau žiūrėjosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 03, 10:03)
Labukai biggrin.gif

PPS Brela, man iš mėginukas margo siūlo dailliau/žaismingiau žiūrėjosi cool.gif


blush2.gif ten tik meginukas buvo, kadangi ne sau neriu, o kliente pageidavo vienspalvio rudo ax.gif
Atsakyti
Brela, supratau gi iš ankstesnių žinučių. Tik tame margame man raštas labai gerai matėsi, o šitam siūle pac pac pac siuperiumas kiek užsitušuoja.

PS o savo sukniai negalvojai pvz. pasuknės su siūtom rankovėm dėt? Pabandyk ant ryškių {žalių ar violetinių} marškiniukų apsirengti ir paveizėti, man ten itin gražiai papūstos rankoviukės žiūrėtųsi. Aišku, ant kokios juodos labai gerai margumas ir raštas matytųsi, bet ir suiškilmingintų suknią labai.

ommmmmmmm nenoooriu KOL KAS sauliakliošinės suknios ommmmmmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 03 rugpjūčio 2009 - 10:31
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 03, 10:28)
* Brela, supratau gi iš ankstesnių žinučių. Tik tame margame man raštas labai gerai matėsi, o šitam siūle pac pac pac siuperiumas kiek užsitušuoja.

** PS o savo sukniai negalvojai pvz. pasuknės su siūtom rankovėm dėt? Pabandyk ant ryškių {žalių ar violetinių} marškiniukų apsirengti ir paveizėti, man ten itin gražiai papūstos rankoviukės žiūrėtųsi. Aišku, ant kokios juodos labai gerai margumas ir raštas matytųsi, bet ir suiškilmingintų suknią labai.

ommmmmmmm nenoooriu KOL KAS sauliakliošinės suknios ommmmmmm


* aha, as norejau irgi sviesesnius dar imti, bet kad rusvu dar sviesesniu nebebuvo unsure.gif buvo tokie kreminiai, bet pabijojau, kad jie su ruzavu atspalviu gali gautis blush2.gif

** as isvis planavau jokiu rankoviu nemegzt, o nesiot ant marskinuku ar maikutes blush2.gif vakar apsirengiau ant maikutes - man graziai atrodo, tai ir nebezinau... kol kas mastau, nes vis tiek tik rudeni nesiosiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 03, 11:03)
PS niuma va tokios stebuklingai kūrybingos gražuoliškos nėštukės kitas ir užkrečia. Ką mezgimu ar nėrimu, ką - nėštukiškumu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kad čia visos superinės nėrėjos mezgėjos renkasi, bet va gal nors nėštukiškumu ką nors apkrėsiu hihihi.gif wub.gif
Atsakyti
O-jo-joj.Kiek Jūs čia grožių prikūrėt bigsmile.gif
Žiūriu tik 6psl.prirašyti,taigi viskas aišku-visos sėdi su vašeliais ir virbalais.
Man reikia labai patarimo blush2.gif .Baigiu iškankit vasarinę suknutę,tokia plona,medvilninė,kurortinė gausis,tik nežinau ką su pamušalu daryt.
Norisi kažko panašaus į liną ar medvilnę.Ar būna tokių pamušalų?Nes su viskoziniu,ar pasuknele(gatava),bus baisiai karšta schmoll.gif
Originalas,pagal kurį gaminau-šis
user posted image
Atsakyti
Plonuuutės medvilnės būna {mano viena viskozinė pirktinė suknia su tokia pasukne}, vos storesnės už merliuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 08 03, 12:53)
O-jo-joj.Kiek Jūs čia grožių prikūrėt  bigsmile.gif
Žiūriu tik 6psl.prirašyti,taigi viskas aišku-visos sėdi su vašeliais ir virbalais.
Man  reikia labai patarimo  blush2.gif .Baigiu iškankit vasarinę suknutę,tokia plona,medvilninė,kurortinė gausis,tik nežinau ką su pamušalu daryt.
Norisi kažko panašaus į liną ar medvilnę.Ar būna tokių pamušalų?Nes su viskoziniu,ar pasuknele(gatava),bus baisiai karšta schmoll.gif



as atradus, kad "kombinukai" gera iseitis - ir siut nereikia, ir plona mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 03, 11:51)
Kad čia visos superinės nėrėjos mezgėjos renkasi, bet va gal nors nėštukiškumu ką nors apkrėsiu hihihi.gif  wub.gif


gal galima mane? wub.gif sukneles superines drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 03, 13:29)
as atradus, kad "kombinukai" gera iseitis - ir siut nereikia, ir plona  mirksiukas.gif

Kur gauti kombinuką ar pasijonį (kombinukišką) Vilniuje? kalvarijų turgui nebuvo, parduotuvėse vien tik naktiniai kabo doh.gif , o man taip reikia po nertu sijonu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 03 rugpjūčio 2009 - 13:41
mergiukai, kas kas turit kokia scemyte ar ideja, kaip sitoki virsu sukneles padaryt? mirksiukas.gif
user posted image

gadget, tu ten kriaukliuka nerei, kiek atsimenu... blush2.gif gal turi ka nors panasaus? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 08 03, 14:39)
gal galima mane? wub.gif sukneles superines drinks_cheers.gif

Galima galima wub.gif Skleidžiu virusiukus nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti