Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(Karakum @ 2009 09 03, 12:44)
Grazu cia pas jus thumbup.gif

Zinau, kad esate uzkieteje sukneliu nerejos, bet gal matete kur nors ar zinote, kaip reikia nerti svarkiuka-rankoves. Na tas kur tik ant peciu su rankovemis, bet ne bolero.

pradedi megzti rankove kai ja baigi tada truputi praplatini ir mezgi tiesiai nugara o tada vel jei reikia pasiaurini ir mezgi sekancia rankove. viska i ilgi. o jei neri vasiuku rankove gali pradeti nerti apvaliai o kai prieini pecius - neri pirmyn atgal, t.y. isskleista rankove o kai baigi pecius vel sujungi ir neri ratu sekancia rankove iki pabaigos:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 03 rugsėjo 2009 - 15:18
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 09 03, 11:36)
Oi mergaites, kokiu groziu prikuret! Visu jau nebeisvardinsiu per sitiek lapu doh.gif ,
paminesiu tik paskutiniasias...

Labai saunu! Ale butu smagu pamatyt ir ant manekenes. mirksiukas.gif

aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif , na pasirodysiu ax.gif tik ieskau visdar tinkamos pasukneles, o kol surasiu ateis ir kita vasara rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 09 03, 12:46)
O man jau reikia spyrio į užpakalį, kažkas žadėjo kai pritrūksiu ugnelės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , rankovių ardymas dakalė, po to siūlų pritrūkau, bet dabar jau  ax.gif galiu kibt rankovių apačia liko ir apdaila suknelės  ax.gif

...oi ne tau vienai, ne tau vienai... tik va kas ispiria neatsiranda... doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 09 03, 13:20)
Norejau jusu paklausti,o kokios pasukneles dedat,kokia sudetis medziagos?

As perku ,,second hand'' parduotuvese apatinukus, taip vadinamus ''kombinukus''.

QUOTE(AGLYTĖ @ 2009 09 03, 18:20)
aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif , na pasirodysiu ax.gif tik ieskau visdar tinkamos pasukneles, o kol surasiu ateis ir kita vasara rolleyes.gif

As vienai sukniai taip ir nesugebejau per visa vasara apatinio patvarkyt doh.gif blush2.gif sazine grauzia negaliu... doh.gif
Atsakyti
i kaima isvaziavau vos 3 dienom, o kai gryzau vos nenugriuvau blink.gif
QUOTE(Rife @ 2009 08 31, 20:58)
Mano nerta vestuvinė suknelė

kruopstu, drasu ir pasakiskai grazu wub.gif

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 09 01, 14:27)
O aš rodau kaip šiandien išlydėdama į 4-ą klasę papuošiau savo dukrą  ax.gif

neabejoju - dukra buvo graziausia thumbup.gif

QUOTE(Jukituke @ 2009 09 01, 17:49)
Jungiuosi ir aš į jūsų būri su savo šiandien užbaigtu darbeliu  blush2.gif

labai laiku baigta suknele - nes vesus oras jau cia pat... grazus darbelis 4u.gif

QUOTE(Virmeda @ 2009 09 01, 22:43)
labutis mezgejos  ilgai stebejau jusu sukurtus stebukliukus. nutariau ir as parodyti savo panelyciu sukneles

kokia saunuole mamyte thumbup.gif dailiai panelytes apredytos wub.gif

QUOTE(Vyna @ 2009 09 01, 23:12)
Labai daug grožių prinarpliojot.
Manoji šventė jau praėjo wub.gif tik neužpykit už foto kokybe, neturėjau fotiko, o kokybiškų nuotraukų da neturiu

blink.gif wub.gif be zodizu thumbup.gif super duper thumbup.gif

QUOTE(Capricorn @ 2009 09 02, 20:28)
Pasirodau 

subtilu, elegantiska ir labai moteriska mirksiukas.gif bet kada gi buvo kitaip??? seile varva... ax.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2009 09 02, 23:41)
ji neideali ,bet man pirmoji  todel miela ax.gif bet norisi pasirodyti ir isgirsti ivairios nuomones.

labai sauni pirmoji suknyte thumbup.gif smalsu ir man ant manekenes pamatyti.... 4u.gif bet ir be jos matosi kad suknyte labai grazi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 09 03, 21:45)
...oi ne tau vienai, ne tau vienai... tik va kas ispiria neatsiranda... doh.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kažkuri iš darbštuolyčių auksarankių turėjo smailiką tokį lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 03, 16:17)
pradedi megzti rankove kai ja baigi tada truputi praplatini ir mezgi tiesiai nugara o tada vel jei reikia pasiaurini ir mezgi sekancia rankove. viska i ilgi. o jei neri vasiuku rankove gali pradeti nerti apvaliai o kai prieini pecius - neri pirmyn atgal, t.y. isskleista rankove o kai baigi pecius vel sujungi ir neri ratu sekancia rankove iki pabaigos:)



Aciu 4u.gif O kokio ilgio megzti? Pasimatuoji per nugara visa ilgi nuo vienos plastakos iki kitos, ar reikia dar keleta cm ant rankoviu uzmesti?
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 09 04, 07:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kažkuri iš darbštuolyčių auksarankių turėjo smailiką tokį  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

šitas user posted image?

kam cia pabaksnot reikia lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2009 09 04, 08:32)
Aciu 4u.gif O kokio ilgio megzti? Pasimatuoji per nugara visa ilgi nuo vienos plastakos iki kitos, ar reikia dar keleta cm ant rankoviu uzmesti?

siaip tai paprasciausias variantas butu megzti toki kaip salika, ilgis nuo vienos plastakos iki kitos, tada rankoves sumegzti o nugara palikti. kai sumezgi rankoves dar ratuku reiktu apnerti (ziuresi kiek reiks kad graziai atrodytu) ta nesumegzta dali kur nugaros kaklas, pazastis, nugaros apacia ir vel pazastis. tikiuosi suprantamai paaiskinau.

tai cia butu paprasciausias variantas, rankoves gausis tiesios, o turint daugiau patirties rankoves galima pamodeliuoti: prie plastaku daryti siauresnes, po to paplatinti.
svarbiausia ka reikia padaryti: teisingai issimatuoti storiausia rankos vieta: atrodo bicepsas ar kaip ten vadinasi: prie pazasties beveik ir pagal ta ploti visa mezgini daryti.


merginos, kuriu savo svajoniu suknele, neisivaizduojat koks kaifas, nes ji bus man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 04, 11:18)

merginos, kuriu savo svajoniu suknele, neisivaizduojat koks kaifas, nes ji bus man wub.gif

tikiu bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti