Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Na stai ir as is gilaus pogryndzio,tylaus skaitinejimo jusu temele ir su pirmaja savo suknele lendu i sviesa 4u.gif ax.gif . ji neideali ,bet man pirmoji todel miela ax.gif bet norisi pasirodyti rolleyes.gif ir isgirsti ivairios nuomones.
http://public.fotki....atvaizd020.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGLYTĖ: 02 rugsėjo 2009 - 22:42
Capricorn- nenuilstamoji suknelių mezgėja.
Spalvytės ramumas, figūrytė, auksinės rankytės- viskas viename. biggrin.gif
Aglytė- sauni suknytė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 03 rugsėjo 2009 - 07:05
QUOTE(Aruna @ 2009 09 03, 08:05)
Capricorn- nenuilstamoji suknelių mezgėja.
Spalvytės ramumas, figūrytė, auksinės rankytės- viskas viename.  biggrin.gif

Ačiū lotuliukas.gif
Atsakyti
CApri.....
PAkartosiu ką jau 100 kartų sakiau...
MAne žavi tavo nepriekaištingas atlikimas ir pateikimas, jei jau apsivelki tai nepamiršti detalių(nagučiai, papuošaliukas)
DAr tavo tempas, nežinau kaip tau pavyksta, bet esi verta 1000 000 smile.gif Su varikliuku moteris.

Aglyte
Jei pirma gavosi tokia miela, vasariška ri žaisminga...tai bandau nuspėti kaip atrodys 2,3,4,5 .......100 smile.gif

NA pasiraitojam rankoves ir vejamės mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 01, 23:12)


Biški padidinau ax.gif


Labai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 09 03, 10:10)
CApri.....
PAkartosiu ką jau 100 kartų sakiau...
MAne žavi tavo nepriekaištingas atlikimas ir pateikimas, jei jau apsivelki tai nepamiršti detalių(nagučiai, papuošaliukas)
DAr tavo tempas, nežinau kaip tau pavyksta, bet esi verta 1000 000 smile.gif Su varikliuku moteris.

Oj ačiū ačiū...sėdžiu raudona visa jau blush2.gif
Atsakyti
Oi mergaites, kokiu groziu prikuret! Visu jau nebeisvardinsiu per sitiek lapu doh.gif ,
paminesiu tik paskutiniasias...
QUOTE(Capricorn @ 2009 09 02, 21:13)

Laaabai labai daili suknute! O jau spalvyte kaip dera prie kuno! wub.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2009 09 02, 23:41)
Na stai ir as is gilaus pogryndzio,tylaus skaitinejimo jusu temele ir su pirmaja savo suknele lendu i sviesa

Labai saunu! Ale butu smagu pamatyt ir ant manekenes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Kristina 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kiek suknelių užderėjo nevardinsiu vardais nes bijau ką ir praleisti blush2.gif
O man jau reikia spyrio į užpakalį, kažkas žadėjo kai pritrūksiu ugnelės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , rankovių ardymas dakalė, po to siūlų pritrūkau, bet dabar jau ax.gif galiu kibt rankovių apačia liko ir apdaila suknelės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 03 rugsėjo 2009 - 11:46
QUOTE(Vyna @ 2009 09 01, 23:12)
Papildyta:
user posted image

Biški padidinau ax.gif

Nepasidalina suknelės savininkė schema verysad.gif .Gal galėtu kas pagelbėt ax.gif
user posted image tokios scemos man atrodo trūksta g.gif pradže kitokia.Ar užtektu tokiai sukneliai 200gr.moheros g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pegasa: 03 rugsėjo 2009 - 12:20
Norejau jusu paklausti,o kokios pasukneles dedat,kokia sudetis medziagos?
Atsakyti
Grazu cia pas jus thumbup.gif

Zinau, kad esate uzkieteje sukneliu nerejos, bet gal matete kur nors ar zinote, kaip reikia nerti svarkiuka-rankoves. Na tas kur tik ant peciu su rankovemis, bet ne bolero.
Atsakyti