Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(simuonele @ 2009 08 30, 18:03)
krikstynu suknele taigi vienkartine ax.gif tai ir leidom galnytis - tik vat suknele fotografuota po krikstynu ir neplauta - net nutept padoriai nesugebejo  doh.gif

zinokit rasta is galvos variau - neturiu jokios knygos, o apacia tai paprastai kelias eilutes pamegiau paprastai gerosiomis akimis, pakuj viena eilute ismezgiau 2 sumegztos 1 uzmetimas 2 sumegztos 1 uzmetimas ir t.t ir  toliau seke rastas, o kai jau viska baigiau palenkiau per tas skylutes kur gavosi ir dailiai prisiuvau. tai taip ir gaunasi tokie snapeliai


O thumbup.gif labai dėkoju,kažkaip neišgalvojau,kad čia taip ji padaryta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 30, 17:20)
kid mohera yra 25gr matkyje ir metražas lyg 225 g.gif jei teisingai pamenu...o toj babinoj nepasakysiu kiek gramų, nes nepamenu...lyg 100, bet metrų tiek, kad man suėjo su 5 matkeliais moheros...ir šiek tiek liko...tai gal koks 1500m...
suknutei užtenka jei tokiai kaip mano - 5, jei esi stambesnė ar nori kliošo didelio-aišku reiks 6-7 tada mirksiukas.gif


ok aciu labai bigsmile.gif
jau supratau kad max man reikes 6 matkeliu su geru uzmetimu atsargai biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprašau mergaitės,suklaidinau. ax.gif Tiksliai ,,vittoria''siūliukų yra-1400m.
Atsakyti
Laba diena Reiktu patarimo blush2.gif noriu megzti suknele http://s06.radikal.r...f77fd479102.jpg va tokia.rašo moherio siūlai,kur siūlais prekiauja sako geriausiai mohera su šilku,geriausia kokybė ir gražiausiai atrodytu.Čia skaitinėju tai perskaičiau ,kad dedat papildoma siuliuka ir kaip supratau dažniausiai renkatės kids mohera Tai likau pasimetus ir neapsisprendžiu g.gif Gal geriau megsti iš siūlų kur mohera sudaro iki 50 %
Atsakyti
pegasa, tai su šilku gražiausia ir kokybiškiausia būtų, jei tik kišenė neša, nes jie kai kur dvigubai brangesni, nei kiti moheriniai siūlai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 31, 13:56)
pegasa, tai su šilku gražiausia ir kokybiškiausia būtų, jei tik kišenė neša, nes jie kai kur dvigubai brangesni, nei kiti moheriniai siūlai  4u.gif

Ačių už atsakyma smile.gif labiausiai kokybės norisi,kainą siūlų šiektiek gązdina,bet palyginus su kitais moheriniai širdis linksta link tu su šilku ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif na dar viena princesyte su suknute:) mamyte leido pademonstruoti smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

beje, jau pradejau mocherinuke sau ax.gif
Atsakyti
Super atrodo lėlytė su suknute....tiesiog super...
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 08 31, 17:25)
sveikos smile.gif na dar viena princesyte su suknute:) mamyte leido pademonstruoti smile.gif


Labaigrazus darbelis ir modeliukas mielas wub.gif

gal galima rasteli raiscio ant galvos, man liko tik ji nusimegsti ir niekaip nesugalvoju kaip tai padaryti, noreturi su kvarbatkelemis, nes suknyte musu macheriuke ax.gif
Atsakyti
Maži gražūs vaikučiai su gražiom mažom suknytėm- pasaulio gėris.
Atsakyti
Mano nerta vestuvinė suknelė

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2009 08 31, 20:58)
Mano nerta vestuvinė suknelė

user posted image

NEREALIAI blink.gif doh.gif
Atsakyti