Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

[quote=Capricorn,2009 08 28, 09:1fantastiska suknele seile tysta pamacius labai noreciau tokios kada nors nes nesu bandzius megzti suknele
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2009 08 28, 15:15)
fantastiska suknele seile tysta pamacius labai noreciau tokios kada nors nes nesu bandzius megzti suknele

visad būna pirmas kartas...pabandyk-tau pavyks 4u.gif
Atsakyti
IwonaBogd- gražus, seksualus pieniškas šokoladas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 08 28, 14:16)
Labai grazu ir sexy thumbup.gif

QUOTE(Aruna @ 2009 08 28, 18:31)
IwonaBogd- gražus, seksualus pieniškas šokoladas  thumbup.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 08 28, 13:16)

dar La perla noriu paklaust blush2.gif ,nelabai supratau su tuo sijono primezgimu i virsu.Tai mezgat zemyn visa rasta ir tada i virsu mezgat vien gerom,kad siauriau iseitu, ar kaip? blush2.gif
Sianakt sapnavau savo busima moherine suknele biggrin.gif

kai mezgi rasta gaunasi saules kliosas, kai primezgi i virsu - mezgi tiesiai neplatindama tai nebuna virsus toks platus, nes jei tarkim ant liemens prirauksi saules kliosa gali buti labai jau stora smile.gif
Atsakyti
sveikutes auksarankes - as jus labai jau seniau stebiu ir nieko nerasau - paprasciausia nespeciau girti visu.
pagaliau ir pati nurakiau siokia tokia maza, bet suknele - su ja mano mazyte saulyte jau ir krikstynas atsvente - dabar raku ziemine - ir jau visai i pabaiga - kai baigsiu pasirodysim..

o pradziai krikstynu suknele - kurios karoliuku siuvinejimas uztruko ilgiau nei mezgimas smile.gif ax.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2009 08 29, 14:20)
kai mezgi rasta gaunasi saules kliosas, kai primezgi i virsu - mezgi tiesiai neplatindama tai nebuna virsus toks platus, nes jei tarkim ant liemens prirauksi saules kliosa gali buti labai jau stora smile.gif


beje ir mane uzkretet su mocherinem suknelem - ar tik nesikraustysime i tema - VISKAS IS MOCHERIO blush2.gif g.gif thumbup.gif

jau turiu siulu 2 suknelem - pradzioj paprastai lygiu rastu trumputei - na o paskui ir saules kliosui ax.gif
Atsakyti
[quote=simuonele,2009 08 29, 23:05]

o pradziai krikstynu suknele - kurios karoliuku siuvinejimas uztruko ilgiau nei mezgimas smile.gif ax.gif

Pasakiška suknelė wub.gif . Gal galit papasakot,kaip jus ta apačią taip išmezgat(na suknutės apačią)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 28, 09:11)
sarafaniukui gal nelabai moheriukas...per lengva tekstūra manyčiau...geriau jau suknutė mirksiukas.gif aš suknelei dėjau moherą ir vieną siūliuką tos pačios spalvos plonytės medvilnės...raštas tapo tankesnis, mezginys kritimą įgavo ir gerai nešiojasi mirksiukas.gif mano suknutei (lengvai laisvėjanti iki kelių) suėjo 5 Kid moheros markiai ir viena babinikė medvilnės mirksiukas.gif raštas pagrindo pas mane gerų akių, o padalkos kiauraraščiu laisvėjančiu...tuoj surasiu fotkę... mirksiukas.gif
user posted image


o jau sukneles grozis wub.gif
oj na matot kokia as naujoke, net nepagalvojau kad reikia maisyti isulus su medvilne doh.gif blush2.gif
o 5 kid moherio tai man atrodo taip mazai...as maciau tuos moherio kukuliukus jie toookie mazyciai man pasirode blush2.gif ir ta viena medvilnes tai koks ten metrazas ar gramai?

QUOTE(bloga3 @ 2009 08 28, 10:49)
Labai liuks prie plonos mocheros dėti siūliuką,,vitoria''-medvilnė su viskoze.Yra įvairių spalvų,metražas apie 2500m(užtenka maždaug 6 matkeliams po 25g mocheros)Kaina apie 25lt.,mezginys su šiuo siūliuku labai gražiai krenta ir tankesnis smile.gif

aciu uz infornmacija bigsmile.gif dar kazkaip vis nesuvedu ar 6 matkeliai po 25 g moheros cia daug ar mazai? cia uztenka sukneles sijonui ar visai suknelei? biggrin.gif

dar norejau uzklausti apie ta "saules kliosa" kazkaip cia visos snekat apie ji o man neaisku mazumele....suprantu kad cia sijonas, kuri istiesus ant grindu gautusi kaip saule biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo `delfine`: 30 rugpjūčio 2009 - 15:28
simuonele, kur ta lėlytę su visais karoliukais paleidot? Prašlavė savo nuostabiom "padalkom" visa slenkstį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 08 29, 23:05)
sveikutes auksarankes - as jus labai jau seniau stebiu ir nieko nerasau - paprasciausia nespeciau girti visu.
pagaliau ir pati nurakiau siokia tokia maza, bet suknele - su ja mano mazyte saulyte jau ir krikstynas atsvente - dabar raku ziemine - ir jau visai i pabaiga - kai baigsiu pasirodysim..

o pradziai krikstynu suknele - kurios karoliuku siuvinejimas uztruko ilgiau nei mezgimas smile.gif  ax.gif

user posted image  user posted image

user posted image  user posted image
Papildyta:
beje ir mane uzkretet su mocherinem suknelem - ar tik nesikraustysime i  tema - VISKAS IS MOCHERIO  blush2.gif  g.gif  thumbup.gif

jau turiu siulu 2 suknelem - pradzioj paprastai lygiu rastu trumputei - na o paskui ir saules kliosui  ax.gif

gal galima rastuka sito grozio? ax.gif nai nai nai kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 08 30, 16:27)
o  jau sukneles grozis  wub.gif
oj na matot kokia as naujoke, net nepagalvojau kad reikia maisyti isulus su medvilne  doh.gif  blush2.gif
o 5 kid moherio tai man atrodo taip mazai...as maciau tuos moherio kukuliukus jie toookie mazyciai man pasirode  blush2.gif  ir ta viena medvilnes tai koks ten metrazas ar gramai?
aciu uz infornmacija  bigsmile.gif  dar kazkaip vis nesuvedu ar 6 matkeliai po 25 g moheros cia daug ar mazai? cia uztenka sukneles sijonui ar visai suknelei? biggrin.gif

dar norejau uzklausti apie ta "saules kliosa" kazkaip cia visos snekat apie ji o man neaisku mazumele....suprantu kad cia sijonas, kuri istiesus ant grindu gautusi kaip saule biggrin.gif

kid mohera yra 25gr matkyje ir metražas lyg 225 g.gif jei teisingai pamenu...o toj babinoj nepasakysiu kiek gramų, nes nepamenu...lyg 100, bet metrų tiek, kad man suėjo su 5 matkeliais moheros...ir šiek tiek liko...tai gal koks 1500m...
suknutei užtenka jei tokiai kaip mano - 5, jei esi stambesnė ar nori kliošo didelio-aišku reiks 6-7 tada mirksiukas.gif
Atsakyti
krikstynu suknele taigi vienkartine ax.gif tai ir leidom galnytis - tik vat suknele fotografuota po krikstynu ir neplauta - net nutept padoriai nesugebejo doh.gif

zinokit rasta is galvos variau - neturiu jokios knygos, o apacia tai paprastai kelias eilutes pamegiau paprastai gerosiomis akimis, pakuj viena eilute ismezgiau 2 sumegztos 1 uzmetimas 2 sumegztos 1 uzmetimas ir t.t ir toliau seke rastas, o kai jau viska baigiau palenkiau per tas skylutes kur gavosi ir dailiai prisiuvau. tai taip ir gaunasi tokie snapeliai
Atsakyti