Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(La Perla @ 2009 08 25, 18:27)

o as siandien nutupsiu pas jus su kostiumeliu  mirksiukas.gif


Gali tupėti ir ilgiau, nes tikrai labai gražu
Atsakyti
suknyte mergaitei krikstynoms
user posted image
Atsakyti
Noriu pagirti La Perla wub.gif
Jos ikvepta nusimezgiau sau mocherini sijona (jau palyginti seniai), o dabar mezgu toki pat kitam zmogui mirksiukas.gif
tikrai nera sunku, nes tada buvau tik pradedanti mezgeja, o gavosi manau tikrai gerai ax.gif
manau kada nors rysiuosi ir suknelei, gaminciau is pastarojo La Perlos sijono wub.gif
Atsakyti
Merginos...sugundėt wub.gif sekantis darbukas bus servetėlinis sijonas iš moheros wub.gif bet kuri man dabar pagelbėsit? norėč kad būtų toks smailesniais kampais, ne vienodo net ilgio tie kampai ir platus platus platus thumbup.gif neįsivaizduoju kur tokio rašto ieškot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 08 26, 17:40)
Gali tupėti ir ilgiau, nes tikrai labai gražu

aciu smile.gif

QUOTE(jolitag @ 2009 08 27, 08:30)
suknyte mergaitei krikstynoms



labai grazu thumbup.gif
QUOTE(Kotita @ 2009 08 27, 16:59)
Noriu pagirti La Perla  wub.gif
Jos ikvepta nusimezgiau sau mocherini sijona (jau palyginti seniai), o dabar mezgu toki pat kitam zmogui  mirksiukas.gif 
tikrai nera sunku, nes tada buvau tik pradedanti mezgeja, o gavosi manau tikrai gerai  ax.gif
manau kada nors rysiuosi ir suknelei, gaminciau is pastarojo La Perlos sijono  wub.gif

pamenu tavo sijona ax.gif

QUOTE(Capricorn @ 2009 08 27, 17:15)
Merginos...sugundėt wub.gif sekantis darbukas bus servetėlinis sijonas iš moheros wub.gif bet kuri man dabar pagelbėsit? norėč kad būtų toks smailesniais kampais, ne vienodo net ilgio tie kampai ir platus platus platus thumbup.gif neįsivaizduoju kur tokio rašto ieškot g.gif

jei reiks pagalbos - mielai prasom smile.gif beje del kampu: kaip patiesta sijona istampysi taip ir bus arba apvalus arba su kampais, nes serveteles beveik visos kampuotos tik as tai jas lygiai istampau:)
dar galiu pasidalinti vienu lobynu (uz ji dekui Ristinai):
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 08 27, 18:43)
aciu smile.gif
labai grazu  thumbup.gif

pamenu tavo sijona  ax.gif
jei reiks pagalbos - mielai prasom smile.gif beje del kampu: kaip patiesta sijona istampysi taip ir bus arba apvalus arba su kampais, nes serveteles beveik visos kampuotos tik as tai jas lygiai istampau:)
dar galiu pasidalinti vienu lobynu (uz ji dekui Ristinai):

ačiū už lobyną...bandysiu po neriamos suknutės imtis sijonuko...beje iš kokios moheros mezgat? vienos ar su medvilne dedat? ant valo? ir kokiu principu: visalaik ratu ar pirmyn/atgal principu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 27 rugpjūčio 2009 - 18:17
La Perla, labai labai ačiū už lobyną 4u.gif

Aš mezgiau iš kažkokios turkiškos kid moheros, nesipūkavo, tik kaip nešiosis dar nežinau. Mezgama su valu, į vieną pusę visą laiką, vienas ratas pagal schemą, kitas ratas vien gerom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 27 rugpjūčio 2009 - 18:23
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 27, 18:01)
ačiū už lobyną...bandysiu po neriamos suknutės imtis sijonuko...beje iš kokios moheros mezgat? vienos ar su medvilne dedat? ant valo? ir kokiu principu: visalaik ratu ar pirmyn/atgal principu?

o as is italiskos BBB kid mohair, su valu visalaik ratu smile.gif
o siaip dar keletas pastebejimu: mezgant mezginys toks pukuotas ir trumpas tai tarkim trumpam apie 50 cm sijonukui as mezgu zemyn mazdaug 58 eiles o po to nuardziusi primezgu i virsu todel kad nebutu nuo pat virsaus saules kliosas nes gali storinti. tai va o ilgam - mazdaug apie 90 eiliu rasto (ilgis apie 80 cm primezgus i virsu)

as pati ruosiuosi megztis mocherinuke suknele tik va reikia nunerti bo;eriuka dar viena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 27 rugpjūčio 2009 - 18:49
QUOTE(La Perla @ 2009 08 27, 19:48)
o as is italiskos BBB kid mohair, su valu visalaik ratu smile.gif
o siaip dar keletas pastebejimu: mezgant mezginys toks pukuotas ir trumpas tai tarkim trumpam apie 50 cm sijonukui as mezgu zemyn mazdaug 58 eiles o po to nuardziusi primezgu i virsu todel kad nebutu nuo pat virsaus saules kliosas nes gali storinti. tai va o ilgam - mazdaug apie 90 eiliu rasto (ilgis apie 80 cm primezgus i virsu)

as pati ruosiuosi megztis mocherinuke suknele tik va reikia nunerti bo;eriuka dar viena  ax.gif

kiek suėjo siūlo tavo paskutiniam sijonukui?
jezzz...nuo kur tu nuardei/ nuo pradžios? kaip sekasi ardyt moherą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 27, 20:00)
kiek suėjo siūlo tavo paskutiniam sijonukui?
jezzz...nuo kur tu nuardei/ nuo pradžios? kaip sekasi ardyt moherą? g.gif

paskutiniam sijonukui lygiai 4 kamuoliukai po 25 gr. as pirmas kokias keturias eiles mezgu gerosiomis akimis, tada numezgusi isskalbiu, istempiu ir kai isdziuna as neardau o darau paprasciau: nusiziuriu eile ir veriu virbala i akis virsu tiesiog nukirpdama kol surenku visas akis, bet galima tiesiog istraukti siula ir ardyt po truputi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2009 08 27, 17:59)
Noriu pagirti La Perla  wub.gif
Jos ikvepta nusimezgiau sau mocherini sijona (jau palyginti seniai), o dabar mezgu toki pat kitam zmogui  mirksiukas.gif 
tikrai nera sunku, nes tada buvau tik pradedanti mezgeja, o gavosi manau tikrai gerai  ax.gif
manau kada nors rysiuosi ir suknelei, gaminciau is pastarojo La Perlos sijono  wub.gif


as irgi naujoke mocherio srityje bigsmile.gif
gal galetumet pasidalinti patarimais? man mocheris atrodo mistika
as labai noriu nusimegzti sarafaniuka i darba su pamusalu
aisku rastelio dar neissirinkau, modelio taip pat (na bent jau zinau kad tai bus sarafanas... )

bet noriu patarimo del siulu - is kokiu geriausia megzti (kazkur maciau siuliuka dviguba naudoja), ir kokio kiekio man reiketu s dydzio sarafanui????
zinau kid mochair siuliukus bet jie man atrodo jau labai plonyciai, gal kazko storesnio reiketu g.gif
nu zodziu cia mano sios ziemos projektas, tikiuosi iki sausio gal ka nors ir nusinarpliosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 08 27, 22:16)
as irgi naujoke mocherio srityje  bigsmile.gif
gal galetumet pasidalinti patarimais? man mocheris atrodo mistika
as labai noriu nusimegzti sarafaniuka i darba su pamusalu
aisku rastelio dar neissirinkau, modelio taip pat (na bent jau zinau kad tai bus sarafanas... )

bet noriu patarimo del siulu - is kokiu geriausia megzti (kazkur maciau siuliuka dviguba naudoja), ir kokio kiekio man reiketu s dydzio sarafanui????
zinau kid mochair siuliukus bet jie man atrodo jau labai plonyciai, gal kazko storesnio reiketu  g.gif
nu zodziu cia mano sios ziemos projektas, tikiuosi iki sausio gal ka nors ir nusinarpliosiu biggrin.gif

sarafaniukui gal nelabai moheriukas...per lengva tekstūra manyčiau...geriau jau suknutė mirksiukas.gif aš suknelei dėjau moherą ir vieną siūliuką tos pačios spalvos plonytės medvilnės...raštas tapo tankesnis, mezginys kritimą įgavo ir gerai nešiojasi mirksiukas.gif mano suknutei (lengvai laisvėjanti iki kelių) suėjo 5 Kid moheros markiai ir viena babinikė medvilnės mirksiukas.gif raštas pagrindo pas mane gerų akių, o padalkos kiauraraščiu laisvėjančiu...tuoj surasiu fotkę... mirksiukas.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 28 rugpjūčio 2009 - 08:12