Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

aciu merginos, va tikrai iskraipiau puslapi doh.gif na bet guodziuosi tuo kad su schemute padejau ax.gif beje o ingriduskai su Capricorn galiu pasakyti kad jus ne tokiu groziu esat primezgusios kad man zandikaulis atvimpa.. tuo maloniau isgirsti jusu pagyrimus... o del mocherinukiu - ypac juodos man patinka todel kad kiekviena karta pakeitus pasuknele - galima tureti nauja suknute... tarkim mano nuomone sidabrinis arba aukso spalvos pasijonis - idealus variantas sventems...
va taip dar vakar "pasizaidziau" su sijonu, ir nusprendziau kad galima numegzti tik sijona ir primezgus petnesas - gautusi daili mini suknute wink.gif mano sunus sako: ko tu vis sypsaisi kai fotografuoju vistiek galva nukerpi lotuliukas.gif
user posted image
Brela - aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 26 rugpjūčio 2009 - 08:41
La Perla:)
MAno sūnus sako dažnai taip pat:)))
LAbai graži suknutė transformavosi..
Šiiap tikrai dailiai numezgei..
Aš virbalais nemezgu:) MAn sunkiai gaunasi.....Užtat mačiau kaip mezgė kolegė, tai ji sako, aš taip patiesti negalėčiau, vien klaidos smile.gif
Užtat žinau kiek ir kaip reikia darbuotis, kad gimtų tai ką tu rodai. wub.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
La perla, wub.gif wub.gif wub.gif
scemutę išsisaugojau ir tikiuosi,kad nors puse tokia graži gausis ir man doh.gif
O bliuskutę kaip mezgėt ? Gal irgi turit scemą ? Tiesa kokio dydžio maždaug sijonukas blush2.gif man kažko tai nedaeina kaip susikaičiuot nuo kur pradėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 26, 08:49)

Užtat žinau kiek ir kaip reikia darbuotis, kad gimtų tai ką tu rodai. wub.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(Vaima @ 2009 08 26, 09:06)
La perla,  wub.gif  wub.gif  wub.gif
scemutę išsisaugojau ir tikiuosi,kad nors puse tokia graži gausis ir man  doh.gif
O bliuskutę kaip mezgėt ? Gal irgi turit scemą ? Tiesa kokio dydžio maždaug sijonukas  blush2.gif man kažko tai nedaeina kaip susikaičiuot nuo kur pradėt  blush2.gif

sijonuko liemuo apie 99 cm. todel dariau 12 motyvu, vienas motyvas pradedant megzti nuo 15 eiles yra 17 akiu. tai galima nusimegzti pavyzduka 17 akiu arba 34 ir issimatuoti kiek gaunasi cm o tada jau matuotis save smile.gif
palaidines schemos neturiu: mezgiau gerosiomis akimis i virsu ratu iki kaklo iskirptes pradzios, padariau iskirpte ir mezgiau pirmyn atgal kol rekejo pradeti isimineti rankoves, o tada jau atskirai prieki ir nugara. baigusi nuardziau apacia ir primezgiau rasteli. lygiai taip pat su rankovemis: mezgiau i virsu o baigusi nuardziau apacia ir vel primezgiau rasteli i apacia smile.gif
Atsakyti
Ačiū LaPerla, jums atrodo viskas paprasta ir aišku o man tamsus miškas doh.gif lotuliukas.gif , bet noras yra noras doh.gif
Dar kokiais virbalais ir siūliukais, kažkaip neužtaikau tokios macheros, kad nesipūkuotų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 08 26, 09:18)
Ačiū LaPerla, jums atrodo viskas paprasta ir aišku o man tamsus miškas  doh.gif  lotuliukas.gif , bet noras yra noras  doh.gif
Dar kokiais virbalais ir siūliukais, kažkaip neužtaikau tokios macheros, kad nesipūkuotų  doh.gif

gali bet kada rasyti man AZ paaiskinsiu viska nuo A iki Z smile.gif o mochera is kurios mezgu BBB kid mohair_ nesipukuoja, negrauzia ir be galo svelni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 08 26, 10:21)
gali bet kada rasyti man AZ paaiskinsiu viska nuo A iki Z  smile.gif  o mochera is kurios mezgu BBB kid mohair_ nesipukuoja, negrauzia ir be galo svelni  smile.gif



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Lieka susirast siūliukus, virbalus, baigti rudukę ir raitotis rankoves blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 08 26, 09:40)
aciu merginos, va tikrai iskraipiau puslapi  doh.gif  na bet guodziuosi tuo kad su schemute padejau  ax.gif 

Labai grazi suknute!Labai aciu uz schemute thumbup.gif Dar norejau paklausti ax.gif ,kokiais virbalais mezgate?ar 5-kiais atskirais,ar su valu?Ir kokio numeriuko.
Atsakyti
La Perla na jusu kostiumelis truksta zodziu apsakyt siam groziui
Noreciau nusimegst ir as ,bet nelabai man iseina su tais rastais, bet aciu uz schemute, gal pameginsiu.
Atsakyti
La Perla, aš pvz nebandžiau megzt kaip servetėle iš moheros, man atrodo jog čia pilotažas aukštas, užtat ir varvinu seilę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 08 26, 09:28)
aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif Lieka susirast siūliukus, virbalus, baigti rudukę ir raitotis rankoves  blush2.gif


pirmyn mirksiukas.gif
QUOTE(rasa32 @ 2009 08 26, 13:35)
Labai grazi suknute!Labai aciu uz schemute thumbup.gif Dar norejau paklausti ax.gif ,kokiais virbalais mezgate?ar 5-kiais atskirais,ar su valu?Ir kokio numeriuko.


as mezgu su valu 4 nr, o palaidine - 2 nr smile.gif
QUOTE(SAULYTE5 @ 2009 08 26, 14:20)
La Perla na jusu kostiumelis truksta zodziu apsakyt siam groziui
Noreciau nusimegst ir as ,bet nelabai man iseina su tais rastais, bet aciu uz schemute, gal pameginsiu.


kai mezgiau pirmuosius sijonus - mezgiau is Pelakauskienes knygos kur buvo ne schemos o aprasymai tarkim: 1 eile: 2 sumegztos i kaire, 2 geros, 1 uzdeta ir t.t. tai man buvo labai paprasta o turedama schema as irgi susirasau ant lapo ir tada mezgu smile.gif
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 26, 14:36)
La Perla, aš pvz nebandžiau megzt kaip servetėle iš moheros, man atrodo jog čia pilotažas aukštas, užtat ir varvinu seilę blush2.gif

kol nepbandei tai taip ir atrodo, terekiapabandyti smile.gif mane ikvepe Viliuteee taip pat ir patarimu dave uz ka jai esu be galo dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 08 25, 18:27)
sveikos, paciu nuostabiausiu sukneliu kurejos  drinks_cheers.gif labai norejau visas pagirti bet ... nicku nevardinsiu neduok dieve kad nepraleisciau ko nors, bet uzsukusi tiek groziu prisiziurejau kad nagus niezti  ax.gif
o as siandien nutupsiu pas jus su kostiumeliu  mirksiukas.gif

Labai gražus kostiumėlis.

O man visai netyčia išėjo suknelė - norėjau numegzt ilgą megztuką rudeniui g.gif
user posted image
Atsakyti