Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Na sveikos, Brangiosios, kiek visokiu groziu prikurete, sirdis sala i viskas ziurint smile.gif
Daznai cia lankiausi, tik va kazkaip neturejau progos cia ilysti smile.gif
Labai noriu pasidziaugti Zuviuko:) pasiektais puikiais rezultatais, dar pamenu kai ji pirmus zingsnius tik zenge, o dabar stai kokia meistre smile.gif, Zaviuosi Jusu Bierla darbais, turiu prisipazinti turejau galimybe Jusu suknele zaliaja gyvai pamatyti 4u.gif , gyvai ji daug grazesne bigsmile.gif 4u.gif

Na o cia mano pabandymas papuosti savo mazaja kazkuo ekstravagantisku smile.gif
Didziausias mano pasididziavimas, mano mazoji manekene smile.gif

user posted image
Atsakyti
naiste777, ačiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HERBERA @ 2009 08 24, 21:03)

Aš saviškei taip pat kažką panašaus norėčiau nunerti, gal raštelį galima???


Labas, raštelis čia paprastas - bangelių. Bielra yra nėrusi ir įdėjusi buvo. Aš atsispausdinau, bet kur kompe išsaugojau - neberandu verysad.gif
Atsakyti
naiste777, brela - sukneles labai grazhios wub.gif
Atsakyti
Panele Prym labai įspūdinga tikrai Karmeniška...tokia siautulinga, aistringa su ugnimi suknia


FAsolkos MAMA
NA ir tikrai pavyko, mergina bus pati pačiausia, pati stilingiausia panelė...
KAip jai pasisekė su mamyte:) ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal turit kuri paaiskinima,kaip gelytes sunerti kartu..kiek ieskau,nerandu sad.gif o esu suknele nusiziurejus,o virsus butent is gelyciu...o pagalbos daugiau nezinau kieno prasyt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 25 rugpjūčio 2009 - 09:56
_Aurute_ , jau buvau tokią info sukėlus šioj temoj 4u.gif


QUOTE(niuma @ 2009 08 15, 18:40)
Daug raštelių nenutraukiant siūlo, mezgant iš detalių.

Dar turiu akivaizdų parodymą iš rusaičių forumo išsisaugojus (detales jungi pynute- neri ją iki kito motyvo vidurio, o paskui paslėpinėji neriny):

user posted image

Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 08 25, 09:55)
Gal turit kuri paaiskinima,kaip gelytes sunerti kartu..kiek ieskau,nerandu sad.gif o esu suknele nusiziurejus,o virsus butent is gelyciu...o pagalbos daugiau nezinau kieno prasyt unsure.gif

http://picasaweb.goo...inyte/Zurnalas#
Atsakyti
Didelis dekui merginos aciuks.gif aciuks.gif nesitikejau,kad taip greitai atrasysit rolleyes.gif
Atsakyti
Baltoji suknelė fantastiška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2009 08 25, 00:17)
Na sveikos, Brangiosios, kiek visokiu groziu prikurete, sirdis sala i viskas ziurint smile.gif
Daznai cia lankiausi, tik va kazkaip neturejau progos cia ilysti smile.gif
Labai noriu pasidziaugti Zuviuko:) pasiektais puikiais rezultatais, dar pamenu kai ji pirmus zingsnius tik zenge, o dabar stai kokia meistre smile.gif, Zaviuosi Jusu Bierla darbais, turiu prisipazinti turejau galimybe Jusu suknele zaliaja gyvai pamatyti  4u.gif  , gyvai ji daug grazesne  bigsmile.gif  4u.gif

Na  o cia mano pabandymas papuosti savo mazaja kazkuo ekstravagantisku smile.gif
Didziausias mano pasididziavimas, mano mazoji manekene  smile.gif


jetau bigsmile.gif kur gi prapuolus buvai ax.gif labai jau originaliai ir dailiai savo turta papuosei mirksiukas.gif
na o manes negedink... blush2.gif blush2.gif neesu meistre as... tiesiog darau tai, kas man labai patinka - keista daug kam, bet mezgime atradau save... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 25, 09:44)
Panele Prym labai įspūdinga tikrai Karmeniška...tokia siautulinga, aistringa su ugnimi suknia

Ačiu blush2.gif 4u.gif
Aš į ją bežiūrėdama pati sau tokios užsimaniau tongue.gif
Atsakyti