Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

nesupratau,ar kažkam nerodo mano suknelės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 24, 16:57)
nesupratau,ar kažkam nerodo mano suknelės ax.gif

JAu rodo..tik NAistes žinutes nerodė, galvojau ji svo rodo kokią suknią . O ji tiesiog Jus pacitavo su visomis foto ir be jokio komentaro.Nesuptratau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 24 rugpjūčio 2009 - 16:00
Persiprašau baisiausiai labiausiai blush2.gif Man irgi nerodė tos Viliuteees suknikės, maniau, pacituosiu pažiūrėsiu ir ištrinsiu, niu bet pamiršau doh.gif Labai daili nuotaka.
Atsakyti
Rodausi suknyte - tunika

user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 24, 16:36)
niu ko daba nerodo?

grazi, kukli labai.
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 08 23, 18:34)
DAR VIENA NESENAI BAIGTA SUKNUTE 4u.gif

Gražu. Mielos spalvos ax.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 23, 21:44)
dar viena suknelė nerta labai netradicinei nuotakai,o ir vestuvės buvo tik nedidelė vakarienė artimųjų ratelyje.nuotraukos ne profesionalaus fotografo,paprastutės kaip ir pati suknelė-toks buvo klientės noras

Nuostabu wub.gif
Atsakyti
labalaba... rodausi uzbaigta suknyte... ax.gif vaizdas kol kas be pamusalo ir be manekenes, bo as neilendu i ja blush2.gif tai pilna vaizda parodysiu, kai kliente tures pamusaliuka ir pasidemonstruos...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 24, 19:40)
labalaba... rodausi uzbaigta suknyte...  ax.gif  vaizdas kol kas be pamusalo ir be manekenes, bo as neilendu i ja  blush2.gif  tai pilna vaizda parodysiu, kai kliente tures pamusaliuka ir pasidemonstruos...

user posted image

labai grazi suknute 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Brela, labai grazu ir spalvyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 24, 19:40)
labalaba... rodausi uzbaigta suknyte...  ax.gif  vaizdas kol kas be pamusalo ir be manekenes, bo as neilendu i ja  blush2.gif  tai pilna vaizda parodysiu, kai kliente tures pamusaliuka ir pasidemonstruos...

user posted image

Gražu. Lauksim su manekene ir pamušalu tongue.gif

O čia mano maujausia suknelė ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 08 23, 18:34)
DAR VIENA NESENAI BAIGTA SUKNUTE 4u.gif


Fantastiško grožio Tavo darbeliai. Gal galima 22 (raudonos-baltos) raštelį? Nerta, ar megzta???

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 08 24, 08:13)
Oho kiek pas Jus naujienų ir visos tokios puikios wub.gif
Rodau ir aš serafaniuką keturmetei


Aš saviškei taip pat kažką panašaus norėčiau nunerti, gal raštelį galima???
Atsakyti
Na, merginos, padūkot, šitiek suknių ir tokių puikių. Panelės Prym tai tokia aistringai ispaniška wub.gif Brelos labai jauki atrodo. Janusės - gaivi, dar vasariška. Ir margoji tunika tokia "prie kūno"
Atsakyti