Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Crazy, priklauso, kokio modelio ieškai, kokiam amžiui g.gif

Osincos vaikų rūbų temos

mažos suknutės

Suknelės, sarafanai 0-3 metų

suknelės sarafanai 3-10 metų

Ir daug panašių temų. Reik pačiai ieškot ir rinktis, kas arčiau širdies, be to, ir SM yra vaikų temų, schemų temų. 4u.gif
Aš pati ilgiau užtrunku, kol modelį išsirenku, nei jį pagaminu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 22, 21:03)

Man tai irgi labiausiai patinka vienspalvės jūsų megztos suknelės wub.gif Priežasties negalėčiau įvardyti, tai prisijungsiu prie Ingriduskos nusakytos. Bet šią pamačius ir aš įsinorėjau būtent tokios blush2.gif
Atsakyti
niuma, ieškau savo pupai, ji smulkutė, jai penkeri 4u.gif
Atsakyti
ingriduska, tokius apsiavus user posted image pati tiesiai super baliun gali eiti
Papildyta:
Viiutee, jau nervai nebelaiko nuo tokių grožybių user posted image.
Atsakyti
Na as tiesiog pamacius Viliuteees suknele negaliu tylet, tiesiog fantastiska. Vat as tokios irgi noreciau, gal galit rastelio schemute pasidalint, buciau l. dekinga. Noreciau pamegint nusimegzt. Ir dar kiek tokiai suknutei reikia siuliuku?
Atsakyti
Neriu suknele ir niekaip nesusigaudau - kaip nunerti rankovytes - neisistato dailiai niekaip.. gal kas turit schemute kokia aiskia... pazastis "isemiau", o ranoves vis ardau ir ardau... tai tempia, tai dar kas..gal kas tueit metodika, kaip apskaiciuoti akis.. ar siai9p kokiu stebuklingu patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikolinas @ 2009 08 23, 15:09)
Neriu suknele ir niekaip nesusigaudau -  kaip nunerti rankovytes - neisistato dailiai niekaip.. gal kas turit schemute kokia aiskia... pazastis "isemiau", o ranoves vis ardau ir ardau... tai tempia, tai dar kas..gal kas tueit metodika, kaip apskaiciuoti akis.. ar siai9p kokiu stebuklingu patarimu smile.gif

Aš dariau iš akies, aišku, netobula, bet žioūrisi pusėtinai, tik va, nežinau, kaip seksis su ilgom rankovėm doh.gif
Atsakyti
hm.. manau neturetu buti skirtumo su trumpom ir ilgom rankovem... o is akies tai reiskia, kad nerent rankove, ten kur pasatis nuimate tiek pat akiu, kiek ir neriant suknele, o veliau - daug maz po kiek akiu siaurinti? ar siarinti tik pacioj pabaigoj pries pabaigiant rankove? cia as kalbu apie peciu sriti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikolinas: 23 rugpjūčio 2009 - 14:16
Nertų, kaip ir megztų, panašus principas turėtų būti: kūnelio rankovės vieta 3 cm didesnė, nei rankovės galva. Pvz kūnelis 19 cm (maždaug toks standartas eina), rankovės galva 16 cm.
Megztas nuiminėju taip: 3 akys, 2, ir paskui po 1 kas eilę iki pačios galvos. Tada 3 ir 4 maždaug tokiu principu.

52 žinutė megztos rankovės statymas . Panašiu principu reikia ir nertą nuleidinėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 23 rugpjūčio 2009 - 14:18
QUOTE(Pikolinas @ 2009 08 23, 15:14)
hm.. manau neturetu buti skirtumo su trumpom ir ilgom rankovem... o is akies tai reiskia, kad nerent rankove, ten kur pasatis nuimate tiek pat akiu, kiek ir neriant suknele, o veliau - daug maz po kiek akiu siaurinti? ar siarinti tik pacioj pabaigoj pries pabaigiant rankove? cia as kalbu apie peciu sriti. smile.gif

Aš pažasty po pora akių sunerdavau, tikslaiu iš dviejų vieną dariau, na, lyg ir gavosi, nemoku protingai paaiškinti blush2.gif
Atsakyti
Galima išsikirpti iš popieriaus rankovės "galvutę" ir nerti pagal ją. Rankovė turėtų po truputį vis siaurėti, kad gražiai prigultų.
Atsakyti
Aciu visom smile.gif einu ardyt smile.gif tikiuosi sia vieta jau paskutini karta.. labai jau visas entuziazmas dingsta, kai tenka ardyt.. blush2.gif
Atsakyti