Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(Lurdes72 @ 2009 08 21, 21:20)
Vai vai kaip gražu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Tikrai wau, tikrai ispudinga, o kaip cia atlikta, lyg vaseliu matau? Ar ratu .ar detalemis? Labai dideles apimties darbas, ilga suknia, na as nesiryztu:)


QUOTE(dvynuke85 @ 2009 08 21, 21:24)
user posted image
rodau ir as savo kuklu darbeli 4u.gif

Paprastas, bet neprastas, toks mielas, jaukus, prie kuno limpantis sukniukas:)

IR dar neatsimenu KIeno buvo ta BORDINIAI RAUDONA

IRgi lbai daug darbelio, saunuolyte, kokia vienetine suknia:)
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 16, 21:57)
sveikos, gal kuri padetumet surast schemele sios sukneles  4u.gif  esu tikra, kad as ir pati esu kazkur macius, bet niekaip neatgaminu... gal kazkuri turit savo lobynuose, tai nereiketu man ilgai kuistis  blush2.gif

čia iš žurnal mod. unsure.gif
Atsakyti
Si sauleta ryta, pabaigiau savo ALYVOSE
Suknia man patink paprasta kas dienai i darbuka,, as pati sau,aj nekomentuosiu geriau,,bet nieko tokio...
user posted image
user posted image
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 22 rugpjūčio 2009 - 11:10
oho ingridziuk blink.gif pavarai.... thumbup.gif labai daili suknele ir panele drinks_cheers.gif o spalvyteeeeee, be zodziu 4u.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 08 22, 12:07]
Si sauleta ryta, pabaigiau savo ALYVOSE
Suknia man patink paprasta kas dienai i darbuka,, as pati sau,aj nekomentuosiu geriau,,bet nieko tokio...
user posted image
user posted image
[/quote]
[/quote]
labai gražu thumbup.gif o tu kaip ja nėrei nuo juosmens i apačia ir į viršų ar viską nuo apačios? o sijoną į apačią siaurinai ar tiesus tik vizualiai taip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 22, 12:07)
Si sauleta ryta, pabaigiau savo ALYVOSE
Suknia man patink paprasta kas dienai i darbuka,, as pati  sau,aj nekomentuosiu geriau,,bet nieko tokio...

Labai graži suknytė ir spalvytė wub.gif Raštelis laaabai fainutis ir tau pačiai labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 22, 12:07)
Si sauleta ryta, pabaigiau savo ALYVOSE
Suknia man patink paprasta kas dienai i darbuka,, as pati  sau,aj nekomentuosiu geriau,,bet nieko tokio...

SUPER PUPYTĖ thumbup.gif IR SUKNYTĖ. liuks atrodai.
man rodos čia megzta, ne nerta, arba aš neįžiūriu.
aš vašelį padėjau į šalį, ir ieškau ką čia man šilto nusimezgus. ar suknę, ar megztinį, ar šalį. kažką noriu megzt, nardau per temas, ieškau....kol kas pasimetus
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 22, 12:07)
Si sauleta ryta, pabaigiau savo ALYVOSE
Suknia man patink paprasta kas dienai i darbuka,, as pati  sau,aj nekomentuosiu geriau,,bet nieko tokio...

Nenorėčiau turėt tokios bendradarbės, kuri pastoviai prieš akis šmėžuotų su tokiais a la paprastučiais darbeliais hihihi.gif Šaunuolė didis.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 08 22, 12:07]
Si sauleta ryta, pabaigiau savo ALYVOSE
Suknia man patink paprasta kas dienai i darbuka,, as pati sau,aj nekomentuosiu geriau,,bet nieko tokio...
user posted image
user posted image
[/quote]
[/quote]
oho paprasta blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms, pagyrusioms mano suknikę. Ir vėl krūva naujų puikių suknių. Visos labai fainos. O kurių galų jūs cituojate nuotraukas? Atsibosta per visą puslapį daug kartų tas pačias foto matyti.
Atsakyti
ACIU UZ PAGYRAS, labai malonu skaityti, kad patinka, kad dailu...
Oj mergytes kokios jus mielos ir siltos
ATSAKAU I KLAUSIMUS
Sia suknele neriau Akire vaseliu, neriau pirma nuo liemens i virsu priekiuka, paskui nuo liemen i virsu nugaryte, tada tas dvi detales sujungiau ir jau neriau ratuku nuo liemens i apacia:)
KAdangi rastas buvo toks, kazkaip nesumaniau kaip ja papalatinti i apaca, neriau tiesa kaip koki vamzdi:)) O kai apsitempia sikniukas kazkaip siusiaureja apacia, ji tiesa dar nelyginta ir nenesiota, tai dar jos pasitampo, rastukas pasileidzia:)
Suknele is medvilnes LYLI sujejo 8x50g= 400g.
Atsakyti
QUOTE(Magpie @ 2009 08 21, 20:18)
Sveikutes mezgejėlės auksarankės!
Jungiuosi ir aš į jūsų „suknelines “ gretas smile.gif  blush2.gif 
user posted image


Labai elegantiska suknele thumbup.gif Labai labai liux. As irgi tokios noriu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti