Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 29, 15:05)
Brela, man atrodo, kad mohera paslėps rašto grožį. Gal geriau tiktų kokia plona pusvilnė arba merinosų vilna. Šeškinėj mačiau tokios plonos merinosų vilnos, suvyta ne kamuoliukuose, bet "tolkose" (nežinau ar ašku, ką norėjau pasakyti). Aš vis galvoju, kad reikėtų pabandyti ką nors šiltesnio nunerti iš tos vilnelės.


O kur Seskineje konkreciau bigsmile.gif

QUOTE(Capricorn @ 2009 07 29, 21:17)
ten buvo Yarnart Tulip, metražas 50gr/ 250m, tai beveik dešimt sunaudojau mirksiukas.gif
o raštelį tą turi? bigsmile.gif man jis tikrai smagus nerti drinks_cheers.gif
jei tu panašaus sudėjimo kaip aš, tai manau visgi šiek tiek pagal metražą gali pritrūkt...bet labai mažai tetrūksta tau pagal metrus skaičiuojant mirksiukas.gif


man reikia rastelio ax.gif Suknele kaip rusai sako "atpad", nuostabi!

O siaip turiu viskoziniu siuliuku, nerandu patinkancio modeliuko verysad.gif Mstelkit, merginos, ideju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 07 29, 22:35)
O kur Seskineje konkreciau  bigsmile.gif
man reikia rastelio  ax.gif  Suknele kaip rusai sako "atpad", nuostabi!

O siaip turiu viskoziniu siuliuku, nerandu patinkancio modeliuko  verysad.gif  Mstelkit, merginos, ideju  4u.gif

tuoj paieškosiu smile.gif
Papildyta:
šitas, tik be 'pribumbukų' hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 15:48)
dabar kibsiu i sios sukneles sturma  rolleyes.gif tik planuoju nert is plonos moheros, nes kliente nori zieminio puosnaus varianto  g.gif kaip manot, mohera ziuresis?  unsure.gif






gal butu galima sito grozio shemute gaut noreciau ir as pasipuost su tokiu groziu
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 07 29, 21:35)
O kur Seskineje konkreciau  bigsmile.gif

Šeškinės IKI (buvusi Ekonomija) rūsyje, pasaže.
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2009 07 30, 08:40)
gal butu galima sito grozio shemute gaut noreciau ir as pasipuost su tokiu groziu


cia lobynas labai daug schemu ir labai graziai aprasyta visa darbo eiga. Atsispausdinau gal apie 20 lapu, vakar vonioj isstudijavau, viskas aisku mirksiukas.gif beliko pirkt siulus ir kibt i darbus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 29, 22:42)
tuoj paieškosiu smile.gif
Papildyta:
šitas, tik be 'pribumbukų' hihihi.gif


agha.... as situo ir neriu. Irgi be "pribumbuku", ir ten, kur 8 stulpeliai, neriu 7. Man taip greiciau tongue.gif o vaizdelis nesikeicia mirksiukas.gif Norejau tuo kitu rasteliu nert, na, tuo, kur is pinuciu, kaip originalioj suknelej, bet pagalvojau, kad bus "per skysta".
Jau matau, kad siulu pritruks. As labai auksta, tai atatinkamai ir medziagos reikia smile.gif Tuoj reiks kazkokiu budu siaurinti i liemeni pradet..... ka nors sugalvosiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Brela @ 2009 07 30, 10:12)
cia lobynas labai daug schemu ir labai graziai aprasyta visa darbo eiga. Atsispausdinau gal apie 20 lapu, vakar vonioj isstudijavau, viskas aisku  mirksiukas.gif  beliko pirkt siulus ir kibt i darbus  ax.gif



Aciu uz lobyna!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 30 liepos 2009 - 09:29
QUOTE(Ryke @ 2009 07 30, 10:24)
agha.... as situo ir neriu. Irgi be "pribumbuku", ir ten, kur 8 stulpeliai, neriu 7. Man taip greiciau   tongue.gif o vaizdelis nesikeicia mirksiukas.gif  Norejau tuo kitu rasteliu nert, na, tuo, kur is pinuciu, kaip originalioj suknelej, bet pagalvojau, kad bus "per skysta".
Jau matau, kad siulu pritruks. As labai auksta, tai atatinkamai ir medziagos reikia  smile.gif Tuoj reiks kazkokiu budu siaurinti i liemeni pradet.....

siaurinau nedanerdama iki galo po truputį mirksiukas.gif

originalo raštas tikrai skystas, nebet storesniam siūliukui esant būt gerai mirksiukas.gif bet šis raštas iš pažiūros daug ir nesiskiria principu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 30 liepos 2009 - 10:15
kaunietes - iki keliu Baze dirba? g.gif noriu po darbo lekt pirkt, bet nezinau, iki 17 ar 18 dirba unsure.gif
Atsakyti
jei neklystu iki 18 val.
Atsakyti
QUOTE(shacHii @ 2009 07 31, 09:46)
jei neklystu iki 18 val.


berods dirba iki 19val, bet atskiri skyriai kaip kada kam susisuka, kartais jau 17val nieko nebuna
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 07 31, 11:05)
berods dirba iki 19val, bet atskiri skyriai kaip kada kam susisuka, kartais jau 17val nieko nebuna

va butent, kad laika uzsideje iki 19 val. o jau nuo 16:30 uzsidarineja unsure.gif
Atsakyti
Po tiekos graziu sukneliu,tai net nedrasu rodytis ax.gif
Nusipirkau labai labai pigaus lino su blizguciu ir stai kas gavosi smile.gif Tik nuotraukose to blizgesio nesimato.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 01 rugpjūčio 2009 - 14:48