Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

VILIUTEEE
KAžkaip tavo darbai lyg iš PROFŲ LYGOS...
tikrai nuostabiai gražu ....
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 08 18, 16:40)
Eroica gali būti per stori šiam sarafanui, arba sarafano nešiotoja turi būti super liekna - pynės juk pastorins mezginį. Bet čia tik mano nuomonė smile.gif


nekalbėčiau, jei nebūčiau šviežiai iš jų mezgus mamai sarafano...ji turi šikniuką, tai nenorėjo kad storintų, plius pynės naudotos rašte...ir viską sudėjus nesigavo labai storas mezginys drinks_cheers.gif žinoma, kai visas fonas iš pynių...tadu gal ir galima rinktis plonesnį nei Eroica siūlą drinks_cheers.gif
QUOTE(Crazy @ 2009 08 18, 16:43)
Labukas, prisižiūrėjau jūsų visokių grožių, tai rodau ir savo kuklų pirmą blyną blush2.gif  ax.gif

user posted image

blyniukas labai gražus, tik piktokas lotuliukas.gif

Viliuteee thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na tik neprisėsk prie kompo kelias dienas, tai grižybių... Bielra, labai gražu ir spalva, ir "išfigūrinimas", nu žodžiu wub.gif Apie Viliuteees šedevrus aš jau seniai nebeturiu ką pasakyti, tik wub.gif wub.gif wub.gif Ir mažosios suknelės puikios. O aš baigiau savo pirmą mocherinę "servetelinę" suknelę. Kai gausiu foto iš suknelės šeimininkės būtinai parodysiu
Atsakyti
Viliuteee oho kokia suknutė,kaip iš parduotuvės.Jūsų rankos tikrai auksinės wub.gif
Atsakyti
Capricon - maminis sarafanas super 4u.gif o mamukas dar superiskesnis thumbup.gif del eroicos as pritariu, labai geri ir visai nestori siulai, beje...man regis ju irgi ivairiu storiu yra, bet gal as ir klystu, ryt pasikuisiu siuluose ir pasitikrinsiu mirksiukas.gif

Bielruk - na zinai su savo tom kakavom doh.gif ir dar tokiais greiciais....is fantastikos srities, X failai kazkokie lotuliukas.gif super thumbup.gif

2 maziukes sukniukes irgi labai wub.gif , saunuoles, jums po balioneli 4u.gif 4u.gif greit mars nert- megzt sukniu SAU blush2.gif

Viliutees net nebegirsiu...ech...griunu ir tiek...user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 18 rugpjūčio 2009 - 23:19
crazy labai grazu thumbup.gif wub.gif
viliutes darbeliai kaip visada nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

norejau paprasyti jusu pagalbos,gal kas sitos rastuka ir schemutes turit? 4u.gif
Atsakyti
sveikos. darbeliai nuostabus 4u.gif gal galit pasakyti kiap graziai inerti kitos spalvos siula? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2009 08 19, 20:57)
norejau paprasyti jusu pagalbos,gal kas sitos rastuka ir schemutes turit? 4u.gif

Gal padės čia
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 08 20, 18:01)

labai aciu 4u.gif o klausykit ta visa suknyte nerta ratu ir tada vis po ta ornamenta ineriama?ar taip syprantu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2009 08 20, 19:22)
labai aciu 4u.gif o klausykit ta visa suknyte nerta ratu ir tada vis po ta ornamenta ineriama?ar taip syprantu? g.gif

mano galva, čia iš apvalių atskirų detalių ir tarpuose sujungimai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 20, 19:24)
mano galva, čia iš apvalių atskirų detalių ir tarpuose sujungimai mirksiukas.gif

aciu visom kas padejot 4u.gif ,einu pasibandyt pavyzduka turiu tokiu moheriniu siuliuku butu labai faina.
Atsakyti