Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(rugija @ 2009 08 18, 16:20)
Sveikos,
Peržiūrėjau visą temą nuo pradžių - grožiai įspūdingi bigsmile.gif

Gal galėtų kas patarti, kokius siūliukus geriau pasirinkti šiam grožiui:
user posted image
Būtų didelis dėkui 4u.gif

shi suknute-sarafanas nuostabus, gal schemute turi blush2.gif
Atsakyti
Rugija...imčiau Eroica, aš jai nenusivyliau...ir šiek tiek mažesnius virbaliukus nei siūlas reikalauja... mirksiukas.gif aš su jais ėmiau 2,5 virbaliukus, gavosi standu, dailu ir akys lygios drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 18, 15:35)
Rugija...imčiau Eroica, aš jai nenusivyliau...ir šiek tiek mažesnius virbaliukus nei siūlas reikalauja... mirksiukas.gif aš su jais ėmiau 2,5 virbaliukus, gavosi standu, dailu ir akys lygios drinks_cheers.gif

Eroica gali būti per stori šiam sarafanui, arba sarafano nešiotoja turi būti super liekna - pynės juk pastorins mezginį. Bet čia tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
Labukas, prisižiūrėjau jūsų visokių grožių, tai rodau ir savo kuklų pirmą blyną blush2.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2009 08 18, 16:43)
Labukas, prisižiūrėjau jūsų visokių grožių, tai rodau ir savo kuklų pirmą blyną blush2.gif  ax.gif

user posted image

KOKS GROŽIS...
Mergaitė tokia jau nekalta, angelišku veideliu ir tyrai balta sukniuke...
LABAI gražu
ŠAunuolė mamaytė
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 18, 16:44)
KOKS GROŽIS...
Mergaitė tokia jau nekalta, angelišku veideliu ir tyrai balta sukniuke...
LABAI gražu
ŠAunuolė mamaytė

mergaitė baisiai pikta, nes pozuot reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2009 08 18, 15:43)
Labukas, prisižiūrėjau jūsų visokių grožių, tai rodau ir savo kuklų pirmą blyną blush2.gif  ax.gif

user posted image

Kuklumas žmogų puošia, bet ir suknelė graži thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 18, 15:35)
Rugija...imčiau Eroica, aš jai nenusivyliau...ir šiek tiek mažesnius virbaliukus nei siūlas reikalauja... mirksiukas.gif aš su jais ėmiau 2,5 virbaliukus, gavosi standu, dailu ir akys lygios drinks_cheers.gif



QUOTE(Jūržolė @ 2009 08 18, 15:40)
Eroica gali būti per stori šiam sarafanui, arba sarafano nešiotoja turi būti super liekna - pynės juk pastorins mezginį. Bet čia tik mano nuomonė smile.gif

Dėkui už patarimus.
O kur juos geriausia pirkti Vilniuj?
Bijau ir aš, kad nebūtų per storas mezginys, bet nesinori ir kad skystas labai būtų.

Gal kas daugiau idėjų turi rolleyes.gif

Schemos neturiu, bet bandysiu iš akies mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2009 08 18, 16:43)
Labukas, prisižiūrėjau jūsų visokių grožių, tai rodau ir savo kuklų pirmą blyną blush2.gif  ax.gif

user posted image

labai jau skanus blyniukas thumbup.gif
Atsakyti
Crazy,labai gražu, thumbup.gif thumbup.gif ir nereikia kuklintis taip

o čia mano suknelės šeimininkė ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Viliuteee tavo visi darbeliai puikūs, bet šita suknelė tiesiog nuostabi mirksiukas.gif
Atsakyti
Viliuteee, va, čia tau tobulybė wub.gif wub.gif wub.gif

Ačiū, kad pagyrėt, kažkaip, pasirodo, svarbu rolleyes.gif Bandysiu dar, patiko cool.gif
Atsakyti