Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(vasarė @ 2009 08 15, 15:50)





Kažkodėl nerodo man nuotraukytės,o taip norėjosi pažiūrėti verysad.gif

Visą savaitgalį mezgiau-ardžiau, nu niekaip nesigavo gražus susjungimas ratu... Tai paskui biskį pagal save jungimą padariau ir atrodo pagaliau gavosi... Kitą savaitę planuoju ir aš pasirodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 15, 02:16)
O ČIA MANO NAUJIENA,NE SUKNELĖ,BET SUKNELĖ SU TOKIA VIRŠUTINE DALIMI TIKRAI BUS,TAI GENERALINĖ REPETICIJA.JAU SENAI VARVINAU SEILĘ Į ŠĮ MODELĮ,TIK NIEKAIP NEIŠDRĮSAU PABANDYTI. ax.gif

user posted image


TOBULA garžu lengva....
NA kaip visada

KRISTA KRISTINA.........AŠ tikrai sužavėta, nes dailu, nes kruopštu, nes mergaitė labai graži, labai daili labai viskkas dera HARMONIJA ir JAUNYSTĖ ir TAS BALTAS SUKNIUKAS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 17 rugpjūčio 2009 - 08:12
QUOTE(nuosirdi @ 2009 08 15, 09:45)
Mano darbas sustojo prie kvadratinių motyvų, prisinėriau jų visokių, ir vienspalvių , ir spalvotų , ir dabar galvoju, kaip juos tarpusavyje gražiau reikėtų sujungt, ar vąšeliu sumegzt, ar adata prisiūt blush2.gif Nesu tokio dalyko darius, ir prie pacio mezginio kaip tą nėrinių juostą prisiūt reikia?

Čia pažiūrėk kaip reikia sunerti gėlytes tarpusavyje, yra pavyzdžiai kaip susiūti nunertas, kaip jungti dar nebaigus nerti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 17 rugpjūčio 2009 - 08:39
QUOTE(vasarė @ 2009 08 15, 16:01)

nezinau kodel anos neberodo g.gif

QUOTE(*zuikulis* @ 2009 08 15, 18:56)
kristinakristina ir vasare na nerealios sukneles  thumbup.gif

aciu

QUOTE(Kristinakristina @ 2009 08 15, 23:33)

Nai nai nai...kaip grazu ir vasariska. wub.gif  wub.gif Oi, tik dabar pastebejau, kad ir nikas panasus. bigsmile.gif
p.s. norejau paklaust, o tokios reto rastelio suknutes gal greiciau neriasi, nei tankios? Taip norisi to greito rezultato... blush2.gif


aha vasariska, vakar isbandziau jau thumbup.gif
na cia mano pirma suknele, bet manau, kad kiaurarastis aisku, kad greiciau neriasi. Tinkleline dalis ypatingai greitai. Ilgiausiai apykakle uztruko - placiausia ji pas mane
QUOTE(pipsė @ 2009 08 17, 08:40)
Kažkodėl nerodo man nuotraukytės,o taip norėjosi pažiūrėti  verysad.gif

Visą savaitgalį mezgiau-ardžiau, nu niekaip nesigavo gražus susjungimas ratu... Tai paskui biskį pagal save jungimą padariau ir atrodo pagaliau gavosi... Kitą savaitę planuoju ir aš pasirodyti  ax.gif

na gal jau dabar matysis.
lauksim dar vienos thumbup.gif
Atsakyti
daili vasariska suknyte, kad tik saule dar nepasisleptu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2009 08 17, 12:49)


vasare, kokia pasakiska ir kaip kruopsciai padirbeta!! wub.gif (mano apykakle rudyja atostogu krepsy blush2.gif )
saunuole!


Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 17, 15:24)
QUOTE(vasarė @ 2009 08 17, 12:49)


vasare, kokia pasakiska ir kaip kruopsciai padirbeta!! wub.gif (mano apykakle rudyja atostogu krepsy blush2.gif )
saunuole!

kazi spyrio nereikia user posted image g.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Vasare, labai gražu 4u.gif Kai rašei, kad tavo suknelė gofruota bus tai įsivaizdavau visai kitaip... O čia viskas kiek reikia patempta ir labai labai gražu thumbup.gif

reikia ir man skubėti - va darbe vis prie progos šiandien išsitraukiu kai nieks nemato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 08 17, 17:02)
Vasare, labai gražu  4u.gif  Kai rašei, kad tavo suknelė gofruota bus tai įsivaizdavau visai kitaip...  O čia viskas kiek reikia patempta ir labai labai gražu  thumbup.gif

reikia ir man skubėti - va darbe vis prie progos šiandien išsitraukiu kai nieks nemato  blush2.gif


na krutines dalis tai gavosi tokia suraukta, bet man gerai
Atsakyti
ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū už pagyras dukriuko juodai-baltai versijai 4u.gif

Kiek jūsų grožių radau per savaitę nematytų 4u.gif

Taigi grįžtu iš nuostabių atostogų pas mamuką pajūry biggrin.gif
Ir parodau kas gimė šauniai atostogaujant pas mamytę vakarais...
Ogi jos sarafanikas...kurį labai džiaugsmingai ji pasiliko sau lotuliukas.gif Džiaugėsi kad galės pasimaivyt darbuke prieš bobiesus ir kad joms seilės ištys ant stalų... lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
ir dar kaip ištįs biggrin.gif biggrin.gif Užpavydės juodai lotuliukas.gif
Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti