Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

finišas smile.gif
user posted image
Atsakyti
atrodo wub.gif thumbup.gif o nerei tiksliai pagal schemas, ar keitei ka?
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2009 08 15, 16:02)
atrodo  wub.gif  thumbup.gif  o nerei tiksliai pagal schemas, ar keitei ka?

neriau pagal savo apimtis dabartines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 15, 14:30)
nuosirdi, dabar belieka tik gražiai susiūti, bet ateičiai kad žinotum, tai geriausiai iš karto sunėrinėti tas gėlytes..  4u.gif

ačiū, o gal yra kur pavaizduota, kad galėčiau pasimokint tą sunėrimą iš karto, nes sunkiai įsivaizduoju kaip tą padaryt 4u.gif
QUOTE(vasarė @ 2009 08 15, 15:50)
finišas smile.gif

gražutė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 15 rugpjūčio 2009 - 16:39
Daug raštelių nenutraukiant siūlo, mezgant iš detalių.

Dar turiu akivaizdų parodymą iš rusaičių forumo išsisaugojus (detales jungi pynute- neri ją iki kito motyvo vidurio, o paskui paslėpinėji neriny):

user posted image
Atsakyti
kristinakristina ir vasare na nerealios sukneles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 15, 18:40)
Daug raštelių nenutraukiant siūlo, mezgant iš detalių.

Dar turiu akivaizdų parodymą iš rusaičių forumo išsisaugojus (detales jungi pynute- neri ją iki kito motyvo vidurio, o paskui paslėpinėji neriny):

user posted image

Dėkui, Niuma, et, naivumas, galvojau,kad kažkiek moku megzti, o pasirodo....na pasistengsiu bent būti gera mokinė ir daug ko išmokti.
Atsakyti
Tik jau nereikia savęs nuvertint. Niekas negimė mokėdamas, o tam ir esam, kad savo žiniom pasidalintume ir iš kitų pasimokytume smile.gif
Aš savo pirmas gėlytes dekoravimui irgi po vieną nėriau ir siuvau adata.. o va dabar jau iš karto sujungdama išmokau nert smile.gif
Atsakyti
Oi, mergaites...kaip smagu, kad mes turim tokia gera palaikymo kompanija thumbup.gif thumbup.gif , ...maloniai uzveda friends.gif friends.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 15, 02:16)
O ČIA MANO NAUJIENA,NE SUKNELĖ,BET SUKNELĖ SU TOKIA VIRŠUTINE DALIMI TIKRAI BUS,TAI GENERALINĖ REPETICIJA.

Kaip suprantu, cia visas cinkelis reglano rankovese ir uzdarame kakliuke. thumbup.gif Laaabai grazu thumbup.gif . As irgi esu dukrytei grynai pagal toki modeliuka megztuka mezgusi. thumbup.gif Jai labai patinka taip istatytos rankoves - nera siuliu per petukus, o ir peciu nei platina, nei siaurina.

QUOTE(nuosirdi @ 2009 08 15, 09:45)
Mano darbas sustojo prie kvadratinių motyvų, prisinėriau jų visokių, ir vienspalvių , ir spalvotų , ir dabar galvoju, kaip juos tarpusavyje gražiau reikėtų sujungt, ar vąšeliu sumegzt, ar adata prisiūt blush2.gif

Ziuriu bielra jau atsake. thumbup.gif
Man irgi buvo ta pati problema. Sekancia suknele neriant bandysiu gelytes sumegzt iskart..
user posted image

QUOTE(vasarė @ 2009 08 15, 15:50)

Nai nai nai...kaip grazu ir vasariska. wub.gif wub.gif Oi, tik dabar pastebejau, kad ir nikas panasus. bigsmile.gif
p.s. norejau paklaust, o tokios reto rastelio suknutes gal greiciau neriasi, nei tankios? Taip norisi to greito rezultato... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 15 rugpjūčio 2009 - 22:35
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 03, 17:22)
4 pynelės kilpos,
stulpelis su dviem užmetimais į trečio stulpelio viršūnę
.viena pynelės kilpa
stulpelis su dviem užmetimais į pirmo stulpelio viršūnę
Papildyta:
na va,Bielra mane aplenkė lotuliukas.gif

o čia vėl maniškė biggrin.gif

kolkas ant negyvo manekeno biggrin.gif
Jei prigriebsiu kokią pasuknelę,pademonstruosiu gyvai lotuliukas.gif
Man ji tikrai labiau tinka,nei šitam biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Sveikute, as cia naujoke, bet mezgime patirties kaip ir turiu, nu bet tokio grozio sukneles dar nebuvau maciusi, gal galetum man paaiskinti kaip taip graziai išfasonuoji ir labai noreciau gauti sito rasto schemute, jei galima. Turiu puikios baltos moheros ir manau meginciau tokia nusimegzti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 15, 17:40)
Daug raštelių nenutraukiant siūlo, mezgant iš detalių.

Vaje, kaip gerai, kad aš užėjau paskaityt dabar šitą temą ir pasigrožėt suknelėm wub.gif wub.gif radau ir sau labai naudingą šitą nuorodą, jau kaip ačiūūūūūū aciuks.gif aciuks.gif oro_buckis.gif kaip tik svajoju jau seniai apie megztuką iš atskirų gėlyčių ir vis mąstau, kaip reiktų jas sujungt, o čia tiek pavyzdių, tikrai ką nors prisitaikysiu thumbup.gif mane ne pats jungimas atskirai gąsdina, o paskui siūlų suslapstymas bijau.gif

Negaliu nepagirt suknelių, vios šaunuolės darbštuolės 4u.gif wub.gif

Aš savo suknelės, kur pernai pradėjau moherinę, taip ir nepabaigiau blush2.gif daug buvau numezgus, bet kažkaip nelipo ji man, supratau, kad nenešiosiu blush2.gif jau norėjau ardyt, bet sesuo pamatė, sako gal tu fool.gif ?? tai paėmė ji tą mano suknę, sakė pasibaigs ir nešios 4u.gif na džiaugiuos, kad bent darbas perniek nenuėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri padetumet surast schemele sios sukneles 4u.gif esu tikra, kad as ir pati esu kazkur macius, bet niekaip neatgaminu... gal kazkuri turit savo lobynuose, tai nereiketu man ilgai kuistis blush2.gif
Atsakyti