Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(Kristinakristina @ 2009 08 14, 16:45)
O cia manoji, dukrytei megzta, galu gale ...palaikydavau Akirei3 vargo kompanija, kai ji su savaja auksinuke vargo, tuo metu as su savaja...

fantastika thumbup.gif wub.gif wub.gif iskart issisaugojau kaip pavyzdine ax.gif ir spalvytes taip graziai parinktos ir rasteliai ir modelis merginai taip graziai tinka thumbup.gif nu TOBULA thumbup.gif kancios patirtos mezgimo metu atsipirko! NUOSTABU! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 14 rugpjūčio 2009 - 21:02
[/B]kristinakristina[B] fantastiska suknele wub.gif sitiek vargo ideta ne veltui, rezultatas pats uz save kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 08 14, 18:43)
Kaip sakoma...jeigu taip...tai nafik doh.gif Prisižiūrėjau dabar Viliuteees grožių, Kristina kristina suknutę, kitas gražias suknutes, ir nebekyla rankos prie savosios suknelės dirbti, žinau, kad man neišeis nieko panašaus, tai ką...ardyt verysad.gif



NORIU PADRĄSINTIi-nebaigusi darbo,negali sakyti ,kad ,,nieko neišeis"Jeigu aš baiginėčiau tik tuos darbus,kurie man nuo pat pradžių patinka,tai pusė jūsų vadinamųjų ,,grožių" būtų buvę išardyti po keletos dienų darbo ax.gif .O ir baigti darbai man tikrai toli gražu ne visi patinka,bet tai nereiškia,kad juos reikėjo išardyti.Kaip tik,tas ,ne visai lūkesčius pateisinęs mezginys-nėrinys,skatina tobulėti.Nes dar jį bebaiginėjant,jau gimsta naujos mintys,kyla nauji norai megzti dar ir žinoma daug daug geriau.O vėliau jau pradedam jausti,kad sekasi vis labiau,kad kuo daugiau aplinkinių pastebi rezultatus,kuo daugiau pagyrimų sulaukiam bigsmile.gif - tada jau sustoti nebeįmanoma ir vis siekiam to tobulumo,kuris nežinia kur mūsų laukia.
Atsakyti


O ČIA MANO NAUJIENA,NE SUKNELĖ,BET SUKNELĖ SU TOKIA VIRŠUTINE DALIMI TIKRAI BUS,TAI GENERALINĖ REPETICIJA.JAU SENAI VARVINAU SEILĘ Į ŠĮ MODELĮ,TIK NIEKAIP NEIŠDRĮSAU PABANDYTI. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 15 rugpjūčio 2009 - 01:16
Fantastiškas grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o suknia bus liukiška drinks_cheers.gif
Atsakyti
Rasa32, Kristinakristina - dėku jums blush2.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 15, 01:15)
NORIU PADRĄSINTIi-nebaigusi darbo,negali sakyti ,kad ,,nieko neišeis"Jeigu aš baiginėčiau tik tuos darbus,kurie man nuo pat pradžių patinka,tai pusė jūsų vadinamųjų ,,grožių" būtų buvę išardyti po keletos dienų darbo ax.gif .O ir baigti darbai man tikrai toli gražu ne visi patinka,bet tai nereiškia,kad juos reikėjo išardyti.Kaip tik,tas ,ne visai lūkesčius pateisinęs mezginys-nėrinys,skatina tobulėti.Nes dar jį bebaiginėjant,jau gimsta naujos mintys,kyla nauji norai megzti dar ir žinoma daug daug geriau.O vėliau jau pradedam jausti,kad sekasi vis labiau,kad kuo daugiau aplinkinių pastebi rezultatus,kuo daugiau pagyrimų sulaukiam bigsmile.gif - tada jau sustoti nebeįmanoma ir vis siekiam to tobulumo,kuris nežinia kur mūsų laukia.

Teko susigėsti, mečiau sau iššūkį, pabandyti pirmą savo gyvenime suknutę, ir jei ji nenusiseks, bet tikrai tai bus labai gera pamoka ateičiai, nes daug ko pramoksiu, ačiū mirksiukas.gif 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 15, 02:16)
O ČIA MANO NAUJIENA,NE SUKNELĖ,BET SUKNELĖ SU TOKIA VIRŠUTINE DALIMI

Nu jo...user posted image iškalbingumas mano tuo ir pasibaigia pamačius tokį grožį... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano darbas sustojo prie kvadratinių motyvų, prisinėriau jų visokių, ir vienspalvių , ir spalvotų , ir dabar galvoju, kaip juos tarpusavyje gražiau reikėtų sujungt, ar vąšeliu sumegzt, ar adata prisiūt blush2.gif Nesu tokio dalyko darius, ir prie pacio mezginio kaip tą nėrinių juostą prisiūt reikia?

Patarkit prašau, nes sustojau 4u.gif Va tokia gėlyčių juosta 4u.gif
user posted image
Bet pasirodo kiek daug visko aš dar nemoku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 15 rugpjūčio 2009 - 08:52
QUOTE(nuosirdi @ 2009 08 14, 18:43)
Kaip sakoma...jeigu taip...tai nafik doh.gif Prisižiūrėjau dabar Viliuteees grožių, Kristina kristina suknutę, kitas gražias suknutes, ir nebekyla rankos prie savosios suknelės dirbti, žinau, kad man neišeis nieko panašaus, tai ką...ardyt verysad.gif

drinks_cheers.gif man irgi pradėjo nedrąsu net būt, pažastų niekaip neįkabinu, o dar rankovės unsure.gif unsure.gif

Kristinakristina, suknutė wub.gif wub.gif wub.gif o ir manikenė wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Viliuteee, be žodžių...........................ir konkurencijos jūsų darbai wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
Kristinakristina, Viliutee darbai tikrai beprotiškai fantastiški thumbup.gif o ypač manekenė su baltaja suknele wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Atsinešu naujienas iš Karen Millen smile.gif tokio JOS SIŪLOMO silueto nusklembtais kraštais...

user posted image

Kurrr tasss balius ...
Papildyta:
user posted image

Ir megztas variantas yra.

Uj, kaip man staiga gražuuuu..... Jau kyla kažkoks keistas geismas... NORIU. Tik lieka išsirinkt.
Atsakyti
Kristinakristina, nuostabi suknelė.. 4u.gif

nuosirdi, dabar belieka tik gražiai susiūti, bet ateičiai kad žinotum, tai geriausiai iš karto sunėrinėti tas gėlytes.. 4u.gif

gadget, gundai, ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
bielra, dalinuosi biggrin.gif Mirkt. Mirkt.
Atsakyti