Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Oi mergaites, akys raibsta nuo sitiekos grozybiu!

Pagyros ir aplodismentai visoms seniau pasirodziusioms, ypac isimine tas mazas vaikuziukas su kelnytem 10 menesiu vaikui ir mergytes Capricorn koplektukas Rugsejo 1-ajai ''Balta- juoda''...

QUOTE(rasa32 @ 2009 08 01, 15:47)
Po tiekos graziu sukneliu,tai net nedrasu rodytis
Nusipirkau labai labai pigaus lino su blizguciu ir stai kas gavosi Tik nuotraukose to blizgesio nesimato.
Labai labai super! Ir darbelis nepriekaistingas ir siuliukai faini, as irgi toookiu noriu, net pavydas sujame , bet pas mus Klaipedoj okiais neprekiauja.
QUOTE(La Perla @ 2009 08 02, 23:49)
atnesu mazute - daug darbo reikalaujancia suknute:
ir... cia ne suknute be mano manekenas labai jau labai pozuoja su 10 men kudikio drabuzeliais
Grazu...lengva...vasariska...
As irgi noriu tooookio manekeno

QUOTE(Ligvita @ 2009 08 12, 23:33)
Zmones, mes zmones :DPrasom
Sirdingas aciu.
QUOTE(*Jurge* @ 2009 08 13, 10:28)
Sveikos , prisižiūrėjusi tiek gražių darbelių, ateinu ir aš su savo suknute, kuri tikriausia lauks kitos vasaros
Nelauks nelauks...parodysim mes dar bobu vasarai Grazu, darbas nepriekaistingas
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 01, 20:22)
o čia mano paskutinė
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 14:42)
o čia mano naujiena
Jums Viliuteee medalis uz darbstuma ir begalini atkakluma. Ir kaip tik jus taip sugebat...

O cia manoji, dukrytei megzta, galu gale ...palaikydavau Akirei3 vargo kompanija, kai ji su savaja auksinuke vargo, tuo metu as su savaja...


user posted image


...kazkokia nesamone man cia gavosi...dingo quote...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 14 rugpjūčio 2009 - 15:58
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 08 14, 16:45)

o čia mano naujiena
Jums Viliuteee medalis uz darbstuma ir begalini atkakluma.  Ir kaip tik jus taip sugebat... 

O cia manoji, dukrytei megzta, galu gale ...palaikydavau Akirei3 vargo kompanija, kai ji su savaja auksinuke vargo, tuo metu as su savaja...


user posted image



o jerguteliau kaip grazu. wub.gif wub.gif wub.gif Grazu viskas, nuo a iki z ir manekene, ir suknele ir nuotrauka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

cia ji megzta ar nerta?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 08 14, 16:58)
cia ji megzta ar nerta?

Aciu. smile.gif
Auksiniais siuliukais nertos juosteles, per viduri, per pati pilva - gerosiomis akimis, o rastelis irgi virbalais.
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 08 14, 17:45)

O cia manoji, dukrytei megzta, galu gale ...palaikydavau Akirei3 vargo kompanija, kai ji su savaja auksinuke vargo, tuo metu as su savaja...




na tikrai ir suknutė ir manekenė labai dera labai kruopštu ir nepakartojama clap.gif clap.gif clap.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 08 14, 16:45)


.kazkokia nesamone man cia gavosi...dingo quote...[/color]



nesupratau,kur čia ta nesąmonė,tikrai jau ne suknelėje ax.gif Nes suknelė tokia graži,tokia tinkanti jaunajai panelei. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kaip visada nerandu žodžių tinkamai pagirti blush2.gif
Atsakyti
Kristinakristina suknelė puiki,nuostabi thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 08 14, 16:45)
user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image
čia tas žiurkius labiausiai mano emocijas atspindi...nes šiuo metu žodžių pritrūkau wub.gif Kokiais siūliukais ji megzta, nu be proto graži VISUMA wub.gif
Atsakyti
Kaip sakoma...jeigu taip...tai nafik doh.gif Prisižiūrėjau dabar Viliuteees grožių, Kristina kristina suknutę, kitas gražias suknutes, ir nebekyla rankos prie savosios suknelės dirbti, žinau, kad man neišeis nieko panašaus, tai ką...ardyt verysad.gif
Atsakyti
Nu cia dabar????
Kai pabaigsi,tada ir pamatysi,ar grazi,ar ne.Jokiu isankstiniu ardymu!!!
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 08 14, 18:43)
Kaip sakoma...jeigu taip...tai nafik doh.gif Prisižiūrėjau dabar Viliuteees grožių, Kristina kristina suknutę, kitas gražias suknutes, ir nebekyla rankos prie savosios suknelės dirbti, žinau, kad man neišeis nieko panašaus, tai ką...ardyt verysad.gif

Nu jaus tik....
Aciu mergaites visom uz gerus zodzius.
Bet, kjad jus zinotumet, kaip ji man sunkiai mezges... doh.gif Vargau dvi vasaras. Nesigavo ziauriai doh.gif Ardziau kelissyk ir is visu galu...buvau numezgusi triju volanu - pasirodo per ilga doh.gif Tada vel ardziau, ir ne tik apacia, bet ir virsu - ten ilginau, kad suknute pailgetu. Kakliuka ir rankovyciu apdailas permezgiau dukkart...o prie viso sito dar ir auksiniu siulu pritruko - laukiau metus, nesulaukiau, pritaikiau laaabai panasius, bet neidentiskus... Bet aciu dievui, dideliu pastangu pagalba, siaip ne taip padetis pasitaise.
Taip, kad nuosirdi,dantis sukandi, ir pirmyn. 4u.gif

p.s. O suknute is tokiu siuliuku, kaip cia pasakius, truputuka garbanotu- gofruotu..., sudetis - viskoze su medvilne. Plonesni uz Java.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 14, 16:34)
kartais man ir 4 pakanka,o šitai suknelei ir trijų nereikėjo smile.gif

mezgu 3-5 nr virbalais,priklausomai nuo rašto tankumo ax.gif


Tai aš ryškiai kažką ne taip darau. Bet mano ta suknelė nebus tokia reta, mezgu 4 nr virbalais. Niu, nežinau. Žiūrėsim, kaip ten bus
Atsakyti
Kristinakristina - suknelė pasakiška. Nuostabu 4u.gif
Atsakyti