Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

ačiū visoms už pagyras 4u.gif kad tik būtų tų šiltų dienelių, tada jau tikrai puoškimės visos savo grožiais smile.gif

QUOTE(rasa32 @ 2009 08 13, 14:18)
Labai grazu wub.gif  wub.gif  thumbup.gif Svajoju tokia balta nusinerti.
Gal galetum pasidalinti sukneles rastu? blush2.gif



raštą radau osinkoj, štai nuoroda http://club.osinka.r...6530?&start=180 (tik tema nuo pradžių pavartykit, kažkodėl pas mane užsaugota ne nuo pradžių)

ir aišku suknelę "dailinau" pagal save mirksiukas.gif

o Viliuteee , Jūsų rankos auksinės, suknelės daugiau nei nuostabios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jurge*: 13 rugpjūčio 2009 - 16:10
QUOTE(*Jurge* @ 2009 08 13, 10:28)
Sveikos , prisižiūrėjusi tiek gražių darbelių, ateinu ir aš su savo suknute, kuri tikriausia  lauks kitos vasaros  ax.gif


labai daili suknyte - yikrai i spinta nekisk - dar gal ir sia vasara pasipuosi 4u.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 14:42)
''Jurge" noriu pagirti tavo suknelę-labai labai graži thumbup.gif ,linkiu  pasipuošti ja dar šią vasarą

o čia mano naujiena

Va kiek pripozavau biggrin.gif  biggrin.gif 
Tikiuosi tikrą vaizdą,pamatysim su tikrąja suknelės savininke ax.gif


nu nugriuvimiska suknyte wub.gif wub.gif wub.gif noriu noriu noriu!!!!!!!!! bet nemoku... sad.gif jei pasirysiu busiu ikyri klausimais ir visaip kaip kitaip, nes nu nesvietiskai grazu ypac kai taip graziai padalkes pamargintos wub.gif
Atsakyti
sveikutes ,na jau sukneliu groziai apalpt is nuostabos galima ,saunuoles
Atsakyti
Gėris, mergaitės gėris. Vat paziuri puslapi ir vel sugrizti pasigereti user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Jurge* @ 2009 08 13, 10:28)
Sveikos , prisižiūrėjusi tiek gražių darbelių, ateinu ir aš su savo suknute, kuri

gražutė wub.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 14:42)
Va kiek pripozavau biggrin.gif  biggrin.gif 

Nebegaliu į tokius grožius žiūrėt, kai tokio dailumo sukneles pamatau, suprantu kokio menkumo mano neriama suknelė ir rankos nusvyra cool.gif

Viliutee - neįtikėtinas nuostabus grožis wub.gif wub.gif wub.gif

Ligvita - gražuolės suknutės, man ypač oranžinė spalvytė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 13 rugpjūčio 2009 - 21:25
nuosirdi, aciu, man irgi ta spalvyte labai patinka, gal kada ir sau galesiu tokia nusinarpliot
Atsakyti
Ligvita - is karto 2 praktiskos sukneles!! saunuole, spartuole 4u.gif

Jurga - daili suknyte, juolab , kad ir orai zada silti wub.gif

Viliutee - ........ eeeee ....griunu
user posted image
Atsakyti
ingriduska
*Jurge*
Zuviukas:)
nuosirdi
dovyda
Brela

LowraUrte
vogels

širdingiausias ačiū visoms už tokias pagyras 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliutee, macherinukė wub.gif wub.gif

Klausimėlis jums Viliutee ir kitoms kas mezgate macherinukes ax.gif , kokio storio virbalais mezgate ir kokio ilgio ?
Neduoda man ramybės tos suknutės, bandysiu kas bus tas sugadinsiu sugadinsiu siūlus, bet noras save išbandyt ir kažką panašaus padaryt nerealus. doh.gif blush2.gif
Kur perkate tą macherą, nes kiek šalių mezgus nu beproto pūkuojasi doh.gif po išėjimo vyro kostiumas visas apkibęs lieka doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 14 rugpjūčio 2009 - 08:20
Viliuteee, kaip visada wub.gif Man irgi parūpo kokio storio virbalais mezgate tas mocheriukes. Aš vien tik sijonui sumezgiau 7 kamuoliukus, na bet ten truputį apsiskaičiavau, gavosi daugiau nei kliošinis. Dabar mezgu bendradarbei suknutę, ir kaži ar 7 užteks. O jūs sakot, kad į 5 telpat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 08 14, 15:17)
Viliuteee, kaip visada  wub.gif Man irgi parūpo kokio storio virbalais mezgate tas mocheriukes. Aš vien tik sijonui sumezgiau 7 kamuoliukus, na bet ten truputį apsiskaičiavau, gavosi daugiau nei kliošinis. Dabar mezgu bendradarbei suknutę, ir kaži ar 7 užteks. O jūs sakot, kad į 5 telpat?  g.gif


g.gif as tai savo moherinei sumezgiau 2.5 kamuoliuko po 50 gr/500 m. Na, bet ji gavosi ne visiskai tikras kliosas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 08 14, 16:17)
Viliuteee, kaip visada  wub.gif Man irgi parūpo kokio storio virbalais mezgate tas mocheriukes. Aš vien tik sijonui sumezgiau 7 kamuoliukus, na bet ten truputį apsiskaičiavau, gavosi daugiau nei kliošinis. Dabar mezgu bendradarbei suknutę, ir kaži ar 7 užteks. O jūs sakot, kad į 5 telpat?  g.gif



kartais man ir 4 pakanka,o šitai suknelei ir trijų nereikėjo smile.gif

user posted image

mezgu 3-5 nr virbalais,priklausomai nuo rašto tankumo ax.gif
Atsakyti