Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Sveikos , prisižiūrėjusi tiek gražių darbelių, ateinu ir aš su savo suknute, kuri tikriausia lauks kitos vasaros ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Jurge* @ 2009 08 13, 10:28)
Sveikos , prisižiūrėjusi tiek gražių darbelių, ateinu ir aš su savo suknute, kuri tikriausia  lauks kitos vasaros  ax.gif

user posted image

LABAI DAILU...O savaitgalį pranešą šilumėlę, taip kad nedėkit į spintą ,pasipuošiam ir varom smile.gif 4u.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 13, 10:40)
LABAI DAILU...O savaitgalį pranešą šilumėlę, taip kad nedėkit į spintą ,pasipuošiam ir varom  smile.gif  4u.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif o dar ir bobų vasara bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jurge* @ 2009 08 13, 10:28)
Sveikos , prisižiūrėjusi tiek gražių darbelių, ateinu ir aš su savo suknute, kuri tikriausia  lauks kitos vasaros  ax.gif

user posted image

Labai grazu wub.gif wub.gif thumbup.gif Svajoju tokia balta nusinerti.
Gal galetum pasidalinti sukneles rastu? blush2.gif
Atsakyti
''Jurge" noriu pagirti tavo suknelę-labai labai graži thumbup.gif ,linkiu pasipuošti ja dar šią vasarą

o čia mano naujiena


user posted imageuser posted image


,,manekenei ''ir tam kas po suknele (neturiu tinkamos pasuknelės ax.gif )dėmesio neskirkit blush2.gif
tik suknelei biggrin.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

Va kiek pripozavau biggrin.gif biggrin.gif
Tikiuosi tikrą vaizdą,pamatysim su tikrąja suknelės savininke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 13:42)


o čia mano naujiena



mega_shok.gif nugriut galima thumbup.gif thumbup.gif be komentaruuuuu. beje, o kokia mohera jus naudojat? pacia ploniausia, ar nebutinai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 14:42)
''Jurge" noriu pagirti tavo suknelę-labai labai graži thumbup.gif ,linkiu  pasipuošti ja dar šią vasarą

o čia mano naujiena
,,manekenei ''ir tam kas po suknele (neturiu tinkamos pasuknelės  ax.gif )dėmesio neskirkit blush2.gif
tik suknelei biggrin.gif
Va kiek pripozavau biggrin.gif  biggrin.gif 
Tikiuosi tikrą vaizdą,pamatysim su tikrąja suknelės savininke ax.gif


NA kaip vis tik gražu, kiekviena vis kitokia, vis kitaip graži.
MAn čia gražiausias akcentas kakliukas ir rankovytės...labai jau princesiškai gražu:)
O ir manekenei nei vieno priekaišto:)
DAILUMAS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 14:42)
''Jurge" noriu pagirti tavo suknelę-labai labai graži thumbup.gif ,linkiu  pasipuošti ja dar šią vasarą

o čia mano naujiena


Va kiek pripozavau biggrin.gif  biggrin.gif 
Tikiuosi tikrą vaizdą,pamatysim su tikrąja suknelės savininke ax.gif





Vaje kaip grazu 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 15:42)
''Jurge" noriu pagirti tavo suknelę-labai labai graži thumbup.gif ,linkiu  pasipuošti ja dar šią vasarą

o čia mano naujiena

Tikiuosi tikrą vaizdą,pamatysim su tikrąja suknelės savininke ax.gif



na koks grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif čia tiek visokių mocheriukių prisižiūrėjau kad ir pati tokios užsimaniau. ax.gif nežinau kaip pavyks bet iki pavasario gal įveiksiu doh.gif o kokį siūlą geriau tokiai suknelei pirkti kad nelabai veltūsi ir neapveltų kitų rūbų . nes šalį mezgiau iš baltų tai jau labai viską apvelia net noras praeina nešioti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 14:42)
''Jurge" noriu pagirti tavo suknelę-labai labai graži thumbup.gif ,linkiu  pasipuošti ja dar šią vasarą

o čia mano naujiena
Va kiek pripozavau biggrin.gif  biggrin.gif 
Tikiuosi tikrą vaizdą,pamatysim su tikrąja suknelės savininke ax.gif

O kie siūlų suėjo gražiąjai naujienai:)
Atsakyti
aš mezgu dažniausiai ir BBB(itališko kid mpherio)mano mocherinukės nesipūkuoja ax.gif

Šitai sumezgiau 2 juodus ir beveik tris baltus ax.gif Bendras suknlelės svoris vos daugiau nei 100 g smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 13, 16:25)
aš mezgu dažniausiai ir BBB(itališko kid mpherio)mano mocherinukės nesipūkuoja ax.gif

Šitai sumezgiau 2 juodus ir beveik tris baltus ax.gif Bendras suknlelės svoris vos daugiau nei 100 g smile.gif



VILIUTEEEE JŪS ESATE PATI TIKRIAUSIA FĖJA:)
Jos svoris ją dar labiau daro gražią. Suknelė lengva kaip svajonėsmile.gif
Atsakyti