Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 29, 15:05)
Brela, man atrodo, kad mohera paslėps rašto grožį. Gal geriau tiktų kokia plona pusvilnė arba merinosų vilna. Šeškinėj mačiau tokios plonos merinosų vilnos, suvyta ne kamuoliukuose, bet "tolkose" (nežinau ar ašku, ką norėjau pasakyti). Aš vis galvoju, kad reikėtų pabandyti ką nors šiltesnio nunerti iš tos vilnelės.


na, bandysiu as tuos sesiakampius panarpliot siandien, matysim, ar graziai atrodys mohera g.gif
Atsakyti
aha labai daili suknele thumbup.gif gerai ten pas tave pavadinta thumbup.gif nerealiai grazi. ir as galvoju, kad moheriuke gali rastuka uzgozti ax.gif kai pameginsi, parodyk bandinius mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, jusu kuriniai nuostabus!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Zadejau megzti moheriuke, bet nusipirkau medvilne vasarai. Suknele beveik baigta, bet man nebepatinka. Atiduosiu draugei. Butinai parodysiu ant modelio.

Capricorn, mane suzavejo juodoji suknele. Jums leidus bandysiu "klonuoti" arba kazka panasaus regzti smile.gif Turiu klausima - ar siules sonuose darei?

Tiesiog man iskilo klausimas, kaip siaurinama per liemeni? Jei taip, kaip graziai padaryti, kad ir rastas neissikraipytu? O gal sukneles svoris nutempia zemyn ir graziai atrodo? g.gif g.gif O nuo kur geriau pradeti? Noreciau, kad si suknele man patiktu, todel klausineju mirksiukas.gif

Is anksto dekoju uz konsultacijas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 29 liepos 2009 - 16:42
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 15:48)
dabar kibsiu i sios sukneles sturma  rolleyes.gif

man ji irgi toookia nereali... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 15:48)
dabar kibsiu i sios sukneles sturma  rolleyes.gif tik planuoju nert is plonos moheros, nes kliente nori zieminio puosnaus varianto  g.gif kaip manot, mohera ziuresis?  unsure.gif

jo... labai grazi as ja pasilikus tai ypatingai progai... tikimybe, kad kita vasara taproga bus.... ach.... o siaip tai dar esu numacius trumpa jos varianta - manau treniruotem i ji neuzilgo kibsiu ax.gif
su nekantrumu lauksiu tavojo varianto thumbup.gif
Atsakyti
cia ir vel as flirt.gif nuneriau is plonos moherytes (likusios nuo sukneles) viena motyva tos grazuoles... blush2.gif prasom ivertinkit ir pasidalinkit mintim, ar graziai gautusi visa sukne is moheros http://public.fotki....i/spa54831.html ir dar http://public.fotki....i/spa54830.html g.gif man visai smagiai ziurisi... o panele, uzsisakiusi suknele yra smulki, tai neturetu storint mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 21:12)
cia ir vel as flirt.gif nuneriau is plonos moherytes (likusios nuo sukneles) viena motyva tos grazuoles...  blush2.gif  prasom ivertinkit ir pasidalinkit mintim, ar graziai gautusi visa sukne is moheros http://public.fotki....i/spa54831.html ir dar http://public.fotki....i/spa54830.html  g.gif  man visai smagiai ziurisi... o panele, uzsisakiusi suknele yra smulki, tai neturetu storint mastau.gif

nu tikrai smagiai thumbup.gif ir dar kas patiko, tai pereinancios spalvos - turetu labai idomiai atrodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 07 29, 20:35)
nu tikrai smagiai thumbup.gif ir dar kas patiko, tai pereinancios spalvos - turetu labai idomiai atrodyti ax.gif


spalva tai bus vienspalve, cia tik isbandziau moherinukes tipo siulus, ar tiktu ir tiek... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 07 29, 17:41)
Capricorn, mane suzavejo juodoji suknele. Jums leidus bandysiu "klonuoti" arba kazka panasaus regzti smile.gif  Turiu klausima - ar siules sonuose darei?

Tiesiog man iskilo klausimas, kaip siaurinama per liemeni? Jei taip, kaip graziai padaryti, kad  ir rastas neissikraipytu? O gal sukneles svoris nutempia zemyn ir graziai atrodo? g.gif  g.gif  O nuo kur geriau pradeti? Noreciau, kad si suknele man patiktu, todel klausineju  mirksiukas.gif

Is anksto dekoju uz konsultacijas 4u.gif

Jei tik patiko-kopijuok thumbup.gif
nerta atskirai, raštas dėkingas tam kad dailiai susiūt ir siūlės visai galima sakytr nesimato drinks_cheers.gif Raštas nesikraipo, pradėta nerti nuo padalkų mirksiukas.gif
jei dar kas domina-klausk...mielai atsakysiu 4u.gif

QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 21:12)
cia ir vel as flirt.gif nuneriau is plonos moherytes (likusios nuo sukneles) viena motyva tos grazuoles...  blush2.gif  prasom ivertinkit ir pasidalinkit mintim, ar graziai gautusi visa sukne is moheros http://public.fotki....i/spa54831.html ir dar http://public.fotki....i/spa54830.html  g.gif  man visai smagiai ziurisi... o panele, uzsisakiusi suknele yra smulki, tai neturetu storint mastau.gif

man žiūrisi tikrai taip pat smagiai drinks_cheers.gif
sėkmės nėrimo procese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 29, 14:42)
*Coliukeee* įžvelgiu nepasitenkinimą, ar man taip tik atrodo? nemanau kad blogai sukurti temą likus vos keliems laisviems postams 4u.gif

Nepasitenkinimą??? lotuliukas.gif juokauji. Aš ta prasme, kad atidaryt tema galima bet kada naują, bet gal reiktų bent palinkėjimais pabaigt seną mirksiukas.gif
Aplamai čia ne tau buvo skirta žinutė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 29, 21:43)
Jei tik patiko-kopijuok thumbup.gif
nerta atskirai, raštas dėkingas tam kad dailiai susiūt ir siūlės visai galima sakytr nesimato drinks_cheers.gif Raštas nesikraipo, pradėta nerti nuo padalkų mirksiukas.gif
jei dar kas domina-klausk...mielai atsakysiu 4u.gif



Aciu, uz atsakyma! Neiskentus pradejau, jau apie 20 cm ax.gif O as taip viska ir darau! Atrodo graziai. Irgi neriu juoda, tai bus tikras "klonas". Tik, manau, kad siulu mazai nupirkau - 4 po 100 g, ilgis 550 m. Kiek tau siulu suejo?
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 07 29, 22:12)
Aciu, uz atsakyma! Neiskentus pradejau, jau apie 20 cm  ax.gif O as taip viska ir darau! Atrodo graziai. Irgi neriu juoda, tai bus tikras "klonas".  Tik, manau, kad siulu mazai nupirkau - 4 po 100 g, ilgis 550 m.  Kiek tau siulu suejo?

ten buvo Yarnart Tulip, metražas 50gr/ 250m, tai beveik dešimt sunaudojau mirksiukas.gif
o raštelį tą turi? bigsmile.gif man jis tikrai smagus nerti drinks_cheers.gif
jei tu panašaus sudėjimo kaip aš, tai manau visgi šiek tiek pagal metražą gali pritrūkt...bet labai mažai tetrūksta tau pagal metrus skaičiuojant mirksiukas.gif
Atsakyti