Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Capricorn, dabar pati su juodaja, dukriukas su juodai balta ir abi kartu pasivaidenti gatvese galesite biggrin.gif Zmonem galvos susisuks
Atsakyti
ajajai, sukas galvelė doh.gif nesugebu susiskaičiuot blush2.gif
neriu šitokią user posted image sukniukę dukrai.
Dalį, kur versis juostelė jau turiu, tik kitokią nei schemoj dariau. Dabar jau reiktų važiuot į apačią. Yra 150 stulpelių. Kaip reik susidėliot akis kiekvienam rašteliui ( tam retam ir platėjančiam) ? Ir kelių akių motyvas čia skaitosi? unsure.gif

user posted image

Tiesa, tų platinimų turi 5 būt , pagal šitą foto ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 12 rugpjūčio 2009 - 14:33
QUOTE(fishke @ 2009 08 12, 15:14)
ajajai, sukas galvelė  doh.gif  nesugebu susiskaičiuot  blush2.gif
neriu šitokią  sukniukę dukrai. Dalį kur versis juostelė jau turiu, tik kitokį nei schemoj dariau. Dabar jau reiktų važiuot į apačią. Yra 150 stulpelių. Kaip reik susidėliot akis kiekvienam rašteliui ( tam retam ir platėjančiam) ? Ir kelių akių motyvas  čia skaitosi?  unsure.gif

Tiesa, tų platinimų turi 5 būt , pagal šitą foto ?  g.gif


Aš kaip tik šia suknutę jau neriu viršų wub.gif ,apačia jau baikta tik be apdailos, platinimų turiu 8 , nežiūrėjau pagal scemą, nes klubai pagal liemenį gana platoki tai žiūrėjau kaip platinsis, ir man per daugiau lyg gražiau krenta ax.gif tarp motyvų turiu septynių kilpučių iš penkių akių kiauriaraštį raštelį, nors jis gali būti ir dar platesnis . Aš turiu iš rusaičių scemutę ten viskas labai aišku mirksiukas.gif
rusaičių nėrimas šios suknutės
Pagal šią scemą ir aprašymą
user posted image
O skaičiavimas paprastas, pirmas patarimas tą juostelę kur turi sudrėkink ir prasilygink, nes man kai išsilygino pasirodo perdidelį apskritimą turėjau teko pradėtą sijoną ardyt doh.gif , toliau dalinausi į lygias keturias dalis žiūrėjau kaip atrodo ir dalinau po tiek kaip man gražiau žiurėjosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 12 rugpjūčio 2009 - 15:10
QUOTE(fishke @ 2009 08 12, 15:14)
ajajai, sukas galvelė  doh.gif  nesugebu susiskaičiuot  blush2.gif
neriu šitokią sukniukę dukrai.
Dalį, kur versis juostelė jau turiu, tik kitokią nei schemoj dariau. Dabar jau reiktų važiuot į apačią. Yra 150 stulpelių. Kaip reik susidėliot akis kiekvienam rašteliui ( tam retam ir platėjančiam) ? Ir kelių akių motyvas  čia skaitosi?  unsure.gif



Tiesa, tų platinimų turi 5 būt , pagal šitą foto ?  g.gif


as susiskaiciavau, nes musu visu tie PLATUMAI skirtingi mirksiukas.gif o schemute matau mano paisyta blush2.gif tik kazkas mano varduka nutryne jau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 12 rugpjūčio 2009 - 15:13
Vaima, gal gali pilkos suknytes aprasyma i emeila atsiusti mezgeja@inbox.com
kazkaip sunkiai iziuriu paskutiniu metu...
Aciu

rodau suknyte
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 12 rugpjūčio 2009 - 21:16
Sekanti, tik sios nuotrauka baisiai nevyksui... sad.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 12, 22:37)
Sekanti, tik sios nuotrauka baisiai nevyksui... sad.gif
user posted imageuser posted image

Jazau Marija, bukit zmones, duokit ir man sito sijono aprasyma...please!....mano sena svajone....
Atsakyti
Zmones, mes zmones biggrin.gif
Prasom
user posted image
Atsakyti
LIGVITA
ŠAUNUOLE ,SPARTUOLĖ, DARBŠTULĖ iš karto du grožiai užderėjo 4u.gif wub.gif thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 08 12, 00:07)
blush2.gif aciu, nesitikejau taip...
o kodel tik svajone? neriasi super greitai -ypac virsus smile.gif Jums prie viso nerinio uztektu poros dienu  o gal net ir vienos thumbup.gif



ačiū ačiū, 4u.gif gal ir užtektų poros,bet iš kur jas paimti. verysad.gif Mano net valandos visos suskaičiuoti,taip esu sustvarkiusi savo laiką doh.gif.Sau paskutiniu metu net du mezginius nusimezgiau,tad dabar reiks ilgokai eilutėje pastovėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 12, 22:15)
Vaima, gal gali pilkos suknytes aprasyma i emeila atsiusti mezgeja@inbox.com
kazkaip sunkiai iziuriu paskutiniu metu...
Aciu

rodau suknyte
user posted image


Išsiunčiau, bet , kad aš irgi tik iš rusaičių atsispausdinau ir viskas blush2.gif Rusaičių temoje 19 puslapį tas aprašymas

Puikios suknelės thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, gavau. pažiūrėsiu pas rusaites dar Kažkaip ten pražiopsojau šitą aprašymą smile.gif
Atsakyti