Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(Capricorn @ 2009 08 10, 15:42)
Dukriuko suknelė ir jos priedai biggrin.gif

Labai grazi suknele.
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 08 11, 00:51)
Vis paziuriu sukneles, seile pavarvinu, o kiek imdavausi pati-sizifo darbas  doh.gif  As kazkaip su vaseliu draugauj tik smulkesniuose darbeliuose, o didesniuose-virbalai. Bet va, nusipirkau Yarn art viskozes "Perla" , kiek bandau, vis pradedu ir sakes-nu neina darbas  doh.gif  Nusiziurejau ta Karen millen suknele, bet 1,75 vaseliu neriant atrodo pergrubiai gaunasi  doh.gif O plonesniu siuliuku imt as labai bijau, nes numesiu nepabaigta daikta  cool.gif

Gal kas turit po ranka Karen millen sukneles schema? Pasidesiu, gal kada ateis ikvepimas  verysad.gif

Kolkas ziuriu valdau tik vilna, azuras, matyt, ne man  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


kuria tu cia suknele nusiziurejai? imesk paveiksliuka, nes is aprasymo nelabai aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 08 11, 09:00)
kuria tu cia suknele nusiziurejai? imesk paveiksliuka, nes is aprasymo nelabai aisku mirksiukas.gif

KAžkodėl apie auksinę pagalvojau, bet nėra ko čia dėti schemos nes suknelių temoje schema yra smile.gif TAi gal ne toji tadu???
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 22, 12:02)


MANIAU KAD APIE TĄ
Atsakyti
nezinau ingriduk lotuliukas.gif todel ir paklausiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2009 08 10, 23:05)
na, kadangi as dariau platesne apykkales dali, tai gavosi tokia kaip gufruota, Nugaroj palikau maziau tu elementu, o prieky daugiau. Gavosi tiesiog neaptemta, bet kaip paraukta.
dar nebaigineja  ax.gif , kokia 6 eile gal mezgu is 19, nors is tikro ziuresiu, koks ilgis gausis, jei ka anksciau uzbaigsiu. O siaip as viska mezgu ratu, tiek virsu, tiek liemeni, tiek sijoneli.


neaptemptos pagofruotos labai bus ytema ir i mada juk mirksiukas.gif
as irgi viska ratu (tiksliau pastarosiom dienom tai tik liezuviu, nes Tinginyyyyys).
friends.gif

Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 11, 11:46)
neaptemptos pagofruotos labai bus ytema ir i mada juk mirksiukas.gif
as irgi viska ratu (tiksliau pastarosiom dienom tai tik liezuviu, nes Tinginyyyyys).
friends.gif

MB mane stramuzina, sako megzk greiciau, nes dar turi su ja pavaikscioti, tai as vis "skubu". O mintyse toks juokas, nes siaip jis i visokius nerinius, mezginius labai skeptiskai ziuredavo, ale matyt kai zmona kabli pagavo ir rezultatu atsirado, tai ir jam azartas uzejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2009 08 11, 12:31)
MB mane stramuzina, sako megzk greiciau, nes dar turi su ja pavaikscioti, tai as vis "skubu". O mintyse toks juokas, nes siaip jis i visokius nerinius, mezginius labai skeptiskai ziuredavo, ale matyt kai zmona kabli pagavo ir rezultatu atsirado, tai ir jam azartas uzejo  lotuliukas.gif


sveikintina - ir kablys, ir azartas! thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2009 08 06, 17:45)

Gražuolė suknelė thumbup.gif Bandžiau tą raštelį apvaliai nerti,bet per sujungimą negražiai gaunasi verysad.gif Ir kaip per klubus paplatinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 08 09, 19:21)
Seniai nerta suknelė, tik dabar pavyko nufotkint:

oi kokia dailutė visa wub.gif
QUOTE(onute33 @ 2009 08 09, 20:49)
Rodausi ir sukneliu temoje.Tik tik nuo virbalu,dar neskalbta ir nelyginta jusu

gražių spalvų wub.gif
QUOTE(Kiurtė @ 2009 08 10, 11:58)
Jusu teismui pirmasis mano "blynas"  ax.gif

nieko sau pirmas blynas, labai daili wub.gif
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 08 10, 13:27)
Super thumbup.gif  wub.gif

graži žalioji wub.gif
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 10, 16:42)
Dukriuko suknelė ir jos priedai biggrin.gif

gražiai išpuošta dukrytė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 07 29, 12:49)
Ką tik baigta savo pupai suknelė

wub.gif
QUOTE(rasa32 @ 2009 08 01, 15:47)
Po tiekos graziu sukneliu,tai net nedrasu rodytis ax.gif

gražutė wub.gif
QUOTE(La Perla @ 2009 08 02, 23:49)
...

wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(niuma @ 2009 08 03, 09:55)
Nu sveikutės,

oho kokios įspūdingos abi suknutė, ypač pirmoji wub.gif wub.gif wub.gif
[quote=Viliuteee,2009 08 03, 17:22]
...

Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 03, 17:22)
...

jau Viliuteee suknelės tai iš fantazijos pasaulio, nerealūs darbai wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(Spange @ 2009 08 03, 21:54)
...

wub.gif wub.gif
QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 17:33)
15-oji mano nunerta suknelė...  ax.gif

Koooooks grožis wub.gif wub.gif wub.gif PASAKA, O NE SUKNELĖ wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(anny @ 2009 08 06, 15:23)
prisižiūrėjau jūsų nuostabių darbelių ir ryžausi krikšto dukrai suknelę nunerti - tai

graži wub.gif
Papildyta:
O mano suknutė apleista doh.gif ...atostogos Norvegijoje, dar grįžus su vaikais Palangoje..ir suknutė stovi, reiks vėl griebtis darbo smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=Kiurtė,2009 08 10, 11:58]
Jusu teismui pirmasis mano "blynas" ax.gif

puikus,,blynas", thumbup.gif thumbup.gif ką čia blynas,čia cvisas pyragas thumbup.gif
PUIKI PRADŽIA
SVEIKINU 4u.gif

Papildyta:
[quote=Zuviukas:),2009 08 10, 13:27]
Super thumbup.gif wub.gif

na pagaliau ir as prisiruosiau ikelti savo zaliosios svajones foto smile.gif taip kad prasom, mieloji komisijia ax.gif

labai noriu pabūti komisijos nare,man labai patiko,vertinu 10 balų 4u.gif
ir aš tokios norėčiau,bet man tai ir liks tik svajonė,neišsipildžiusi verysad.gif
Papildyta:
[quote=Capricorn,2009 08 10, 16:42]
Dukriuko suknelė ir jos priedai biggrin.gif


labai labai gražu, thumbup.gif man tai viskas jau vien dėl juodo-balto gražu,o dar kai taip kruopštu,apgalvota ir išbaigta,tai vėlgi verta 10 balų,(jei leisit dar komisijos nare pabūt lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 11, 21:59)
labai noriu pabūti komisijos nare,man labai patiko,vertinu 10 balų 4u.gif
ir aš tokios norėčiau,bet man tai ir liks tik svajonė,neišsipildžiusi  verysad.gif

blush2.gif aciu, nesitikejau taip...
o kodel tik svajone? neriasi super greitai -ypac virsus smile.gif Jums prie viso nerinio uztektu poros dienu o gal net ir vienos thumbup.gif
Atsakyti