Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22


Papildyta:
na gal g.gif
kazka panasaus praejusia sav.ciupinejau,tai sakiau reiks baigus vejarus ir "koketkas" virsutines nert, imtis atskirai sijonelio, tada siut dailiai viena prie kito.
ok, dublis N'ntas!
[/quote]




Man irgi smagiai neriasi tik kad prieiti laiko nėra. Jei nebūtų tekę ardyti tai jau daugiau kaip pusę būčiau nunėrus,o dabar dar tik apykaklė blush2.gif Reikia kažkaip gražiai sujungti į ratuką ir paskui ledai pajudės. Tik man priekis kaip ir thumbup.gif , o nugaroj laisvoka atrodo,ale kai sujungsiu į ratuką gal normaliai bus. Kaip tau, vasarėle, gaunasi? Ar nugara nelaisva?
Atsakyti
[quote=pipsė,2009 08 10, 16:17]
Papildyta:
na gal g.gif
kazka panasaus praejusia sav.ciupinejau,tai sakiau reiks baigus vejarus ir "koketkas" virsutines nert, imtis atskirai sijonelio, tada siut dailiai viena prie kito.
ok, dublis N'ntas!
[/quote]
Man irgi smagiai neriasi tik kad prieiti laiko nėra. Jei nebūtų tekę ardyti tai jau daugiau kaip pusę būčiau nunėrus,o dabar dar tik apykaklė blush2.gif Reikia kažkaip gražiai sujungti į ratuką ir paskui ledai pajudės. Tik man priekis kaip ir thumbup.gif , o nugaroj laisvoka atrodo,ale kai sujungsiu į ratuką gal normaliai bus. Kaip tau, vasarėle, gaunasi? Ar nugara nelaisva?
[/quote]

vasare rase,kad jau sijoneli baigineja.
beje,as sijonine dali nersiu taip pat ratu,kaip ir virsutiniaja, t.y. be siuliu.
4u.gif


Atsakyti
Dukriuko suknelė ir jos priedai biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 10, 17:42)
Dukriuko suknelė ir jos priedai biggrin.gif



na kaip gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif čia tikriausiai rugsėjo 1 belaukiant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 10, 16:42)
Dukriuko suknelė ir jos priedai biggrin.gif


Net su plaukų gumytėm biggrin.gif Labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 08 10, 17:00)
na kaip gražu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  čia tikriausiai rugsėjo 1 belaukiant  mirksiukas.gif


atspėjai...rugsėjo pirmąjai pasipuošim-tuo tikslu ir nerta buvo mirksiukas.gif
QUOTE(panelė Prym @ 2009 08 10, 17:14)
Net su plaukų gumytėm biggrin.gif Labai gražu.

na, kad nereiktų vargti ieškant derančių gumučių-paprasčiau buvo pačiai jai padaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 10, 13:48)
labai smagi zalioji  thumbup.gif  as ir vis norejau ja nerti, bet neprisiruosiau  ax.gif

QUOTE(Akire3 @ 2009 08 10, 16:05)
žuviuk - super suknytė, tokia vat šioms šiltoms dienoms, ir spalva gaivi, ryški.  thumbup.gif

aciu 4u.gif kaip tik norejosi siltoms dienoms sita svajone ir igyvendinti ax.gif

Capricorn - labai graziai dukriukas papuostas thumbup.gif
Atsakyti
Kiurte, Zuviuk, Capricon saunuoles nerejos 4u.gif drinks_cheers.gif saunus sukniukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 10 rugpjūčio 2009 - 21:05
Capricorn - super mergytė atrodys. man labai gražus derinukas.išsiskirs iš visų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 08 10, 16:17)
Man irgi smagiai neriasi tik kad prieiti laiko nėra. Jei nebūtų tekę ardyti tai jau daugiau kaip pusę būčiau nunėrus,o dabar dar tik apykaklė  blush2.gif    Reikia kažkaip gražiai sujungti į ratuką ir paskui ledai pajudės. Tik man priekis kaip ir  thumbup.gif  , o nugaroj laisvoka atrodo,ale kai sujungsiu į ratuką gal normaliai bus. Kaip tau, vasarėle, gaunasi? Ar nugara nelaisva?

na, kadangi as dariau platesne apykkales dali, tai gavosi tokia kaip gufruota, Nugaroj palikau maziau tu elementu, o prieky daugiau. Gavosi tiesiog neaptemta, bet kaip paraukta.

QUOTE(Renatina @ 2009 08 10, 16:40)
vasare rase,kad jau sijoneli baigineja.
beje,as sijonine dali nersiu taip pat ratu,kaip ir virsutiniaja, t.y. be siuliu.
4u.gif

dar nebaigineja ax.gif , kokia 6 eile gal mezgu is 19, nors is tikro ziuresiu, koks ilgis gausis, jei ka anksciau uzbaigsiu. O siaip as viska mezgu ratu, tiek virsu, tiek liemeni, tiek sijoneli.
Atsakyti
Vis paziuriu sukneles, seile pavarvinu, o kiek imdavausi pati-sizifo darbas doh.gif As kazkaip su vaseliu draugauj tik smulkesniuose darbeliuose, o didesniuose-virbalai. Bet va, nusipirkau Yarn art viskozes "Perla" , kiek bandau, vis pradedu ir sakes-nu neina darbas doh.gif Nusiziurejau ta Karen millen suknele, bet 1,75 vaseliu neriant atrodo pergrubiai gaunasi doh.gif O plonesniu siuliuku imt as labai bijau, nes numesiu nepabaigta daikta cool.gif

Gal kas turit po ranka Karen millen sukneles schema? Pasidesiu, gal kada ateis ikvepimas verysad.gif

Kolkas ziuriu valdau tik vilna, azuras, matyt, ne man verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 10, 16:42)
Dukriuko suknelė ir jos priedai biggrin.gif
[



thumbup.gif Labai gražu
Nustebau, nes ir aš baigiau labai panašią - tik spalva kitokia. Irgi rugsėjo 1d pasipuošti skirta. Neturiu nuotraukos, nes manekenė pas senelius, o be manekenės vaizdas ne tas schmoll.gif
Atsakyti