Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(Capricorn @ 2009 08 07, 12:54)
aš asmeniškai ne, nes dažnaiusia darau trikampę gilią dekolte, bet jei darysi uždarą ir krūtinė kokio C-D dydžio, tada reiktų mirksiukas.gif


ne ne, krutine B, bet uzdara. tai ir susimeciau ax.gif
o tos, kurios pridedat paskui ir nuleidziat (nuimat)? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besyte: 07 rugpjūčio 2009 - 13:02
Besyte, kai nėriau vąšeliu- pridėjau ir vėliau nuėmiau stulpelių. Tiksliau, kas kelias eiles 2 stulpelius į 1 sunerdavau.
Va čia matosi , kad dariau platinimą ir siaurinimą. Dar nuo rašto priklauso, jei laisvesnis, retesnis, jis ir šiaip pasiduoda. Bet aš mėgstu išformuot, tai dažniausiai platinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 07, 13:33)
Besyte, kai nėriau vąšeliu- pridėjau ir vėliau nuėmiau stulpelių. Tiksliau, kas kelias eiles 2 stulpelius į 1 sunerdavau.
Va čia matosi , kad dariau platinimą ir siaurinimą. Dar nuo rašto priklauso, jei laisvesnis, retesnis, jis ir šiaip pasiduoda. Bet aš mėgstu išformuot, tai dažniausiai platinu smile.gif


aciu uz vaizdine medziaga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 07, 12:51)
na zinote,
tikrai grazus, na bet kazkodel (kazkodel fool.gif ) baisiausiai tingini varantis sukneles modelis!
http://club.osinka.ru/topic-44130
tik paiimi i rankas nerini ir kaipmat aptingsti!
nieko neina padaryt...
sleep.gif



QUOTE(caulyte @ 2009 08 07, 14:00)
ne tau vienai  biggrin.gif  mezgiau-ardziau niolika kartu, bet vistiek nenuneriau, siulai isardyti laukia kito modelio  biggrin.gif

niu kaip cia jums taip g.gif Man taip greitai jinai neriasi, jei dar tik tam laiko skirciau, tai seniai butu baigta. Jau neriu sijoneli ir baigta bus biggrin.gif
Atsakyti
Seniai nerta suknelė, tik dabar pavyko nufotkint:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 08 09, 19:21)
Seniai nerta suknelė, tik dabar pavyko nufotkint:

super suknelė thumbup.gif
Atsakyti
Rodausi ir sukneliu temoje.Tik tik nuo virbalu,dar neskalbta ir nelyginta jusu teismui ax.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=onute33,2009 08 09, 20:49]
Rodausi ir sukneliu temoje.Tik tik nuo virbalu,dar neskalbta ir nelyginta jusu teismui ax.gif


gražus darbas wub.gif 4u.gif

Baltas dekoras nertas vąšeliu? g.gif
Atsakyti


Baltas dekoras nertas vąšeliu? g.gif
[/quote]
Taip, nertas vaseliu.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 08 09, 19:21)
Seniai nerta suknelė, tik dabar pavyko nufotkint:

OOOOOOOOO bigsmile.gif Koks gėris bigsmile.gif Kaip iš katalogo biggrin.gif Klausyk,o kokios ten kvietkos apačioj,gal gali schemutę įmest-jetus kaip gerai atrodo bigsmile.gif

QUOTE(onute33 @ 2009 08 09, 20:49)
Rodausi ir sukneliu temoje.Tik tik nuo virbalu,dar neskalbta ir nelyginta jusu teismui ax.gif

Labai gražu thumbup.gif Tik nuotraukytės tai didesnės norisi,kad apžiūrėt,tsakant,atidžiau būt galima ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif labai knieti pasirodyti nerimo procesa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 07, 12:53)
kodėl dabar taip? lotuliukas.gif


nes matyt buvau ne bonifacijaus atostogu, o tikriausio tinginio atostogu isejus..... vacation4.gif ...tai labai malonu knyga paskaityt. isicinkini nert,ir jau ziuuu gali neziuredama kelias eiles sukt, tai sakai sau kur akis det,gal knyga paskaityt; tik kad nepatogu pasidaro puslapius verst ar siaip nuo kokio vejo ar bryyzo saugot; va ir padedi nerini kur nors i sona..

modeliukas visai grazus.
reiktu susiimt ir pribaigt, tiesa? mirksiukas.gif
gal dar kuri ji neriate? rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(caulyte @ 2009 08 07, 14:00)
ne tau vienai  biggrin.gif  mezgiau-ardziau niolika kartu, bet vistiek nenuneriau, siulai isardyti laukia kito modelio  biggrin.gif


knyga jau ipusejau (400kazkelintas psl. is 800kazkiek rolleyes.gif ) ir tada gal pribaigsiu suknyte.......

Papildyta:
QUOTE(vasarė @ 2009 08 07, 16:31)
niu kaip cia jums taip  g.gif  Man taip greitai jinai neriasi, jei dar tik tam laiko skirciau, tai seniai butu baigta. Jau neriu sijoneli ir baigta bus biggrin.gif


na gal g.gif
kazka panasaus praejusia sav.ciupinejau,tai sakiau reiks baigus vejarus ir "koketkas" virsutines nert, imtis atskirai sijonelio, tada siut dailiai viena prie kito.
ok, dublis N'ntas!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 10 rugpjūčio 2009 - 08:29