Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Jurgičiukai, aš kai iš gėlyčių nėriausi suknelę, įliemenavimui nėriau tokias pat gėlytes, tik ne iki galo jas išnerdavau- be paskutinių 2-3 eilių ir jungiau.. Bet pas mane šiek tiek lengviau buvo, pas tave taislyklingos formos gaunasi mastau.gif Nžnau ar toks pat principas tiktu:
Matosi, kur mažesnės gėlytės
user posted image

Bielra, tu dar patyrinėk Osinkoj tą temą, kur šitą raštą radau, ten man atrodo, rastum ir nuo viršaus nertų g.gif Ar jau žiūrėjai?
Atsakyti
prisižiūrėjau jūsų nuostabių darbelių ir ryžausi krikšto dukrai suknelę nunerti - tai pirmas rimtas darbas vąšeliu (iki šiol nėriau tik mažyliams 4u.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 06 rugpjūčio 2009 - 14:24
Karakum, neriu 2.5 Nr. vąšeliu.. 4u.gif

Niuma, žiūrejau.., bet gal labiau reiktų žiūrėt į tą, kurią Olaiva nėrė.. g.gif

anny, graži žydriukė.. 4u.gif O kas čia per siūliukas toks plonas..?
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 06, 15:30)
anny, graži žydriukė..  4u.gif  O kas čia per siūliukas toks plonas..?

AČIŪ smile.gif siūliukas tai labai plonas, pardavėja pasiūlė, įdėsiu nuotraukyte, ten yra etiketė, apie 12 sunaudojau suknelei, bet jie po 2.50 tai labai normalu smile.gif o neriau 0,95mm vąšeliu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 06 rugpjūčio 2009 - 15:02
anny, graži suknytė, ir labai spalvytė merginai tinka wub.gif thumbup.gif O ar neslydo siūliukas? toks labai slidus atrodo, ir plonytis, bet atrodo labai gražiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 08 06, 16:07)
anny, graži suknytė, ir labai spalvytė merginai tinka wub.gif  thumbup.gif  O ar neslydo siūliukas? toks labai slidus atrodo, ir plonytis, bet atrodo labai gražiai ax.gif

AČIŪ smile.gif tikrai slydo siūlas, kol pirmas eiles nėriau, gailėjausi, kad tokiu plonu siūlu neriu, bet po to labai smagiai nėriau (matyt ranka priprato), dabar dar rankinuka neriu prie suknelės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 06 rugpjūčio 2009 - 15:40
Anny nuostabi žydruma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 06, 13:16)
Jurgičiukai, aš kai iš gėlyčių nėriausi suknelę, įliemenavimui nėriau tokias pat gėlytes, tik ne iki galo jas išnerdavau- be paskutinių 2-3 eilių ir jungiau.. Bet pas mane šiek tiek lengviau buvo, pas tave taislyklingos formos gaunasi mastau.gif


Ačiū už patarimą 4u.gif Reiks bandyt, gal kas gausis. Taip aš noriu tos suknelės su ramunėm, kad net nesvarbu, kad vasara baigias.
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 06, 09:42)
Dovyduk, dėkui..  4u.gif

Zuviuk, štai raštelis...  mirksiukas.gif

aciu labai labai wub.gif

QUOTE(anny @ 2009 08 06, 15:23)
prisižiūrėjau jūsų nuostabių darbelių ir ryžausi krikšto dukrai suknelę nunerti - tai pirmas rimtas darbas vąšeliu (iki šiol nėriau tik  mažyliams  4u.gif )
user posted image

nu labai grazu wub.gif krupstus darbelis
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 17:33)
15-oji mano nunerta suknelė...  ax.gif

user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 08 06, 13:05)
O aš savo auksinukę iš "Filetta" siūlų nėriau, jie šiek tiek plonesni, bet ir labai smagiai neriasi. O siūlų sunaudojau 450g., 100g-560 m, o kaina 11 lt.,manau piniginių atžvilgiu visai gerai išėjo.

QUOTE(bielra @ 2009 08 06, 13:09)
Filetta ir man labai patiko.. wink.gif Minkšti, švelnūs..  thumbup.gif

As viska is Filetta neriu, man jie super thumbup.gif Ir moku 9,90 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 08 06, 17:04)
As viska is Filetta neriu, man jie super  thumbup.gif Ir moku 9,90  rolleyes.gif


O kur perki? bigsmile.gif Gera kaina.. wink.gif
Atsakyti