Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 17:10)
Dėkui..  4u.gif
Siūlai - Linie 164 JAVA ( 67% medvilnės, 33 % viskozės), 50gr/158m

as dar su klausimu tada 4u.gif kiek sueina tokiai pvz suknei? g.gif as tai ju kainos baidaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 08 06, 09:37)
as dar su klausimu tada  4u.gif kiek sueina tokiai pvz suknei?  g.gif as tai ju kainos baidaus  blush2.gif

Jeigu neklystu šie siūlai parduotuvėje Geros akys po 9,99 Lt, bet gal ir maišau su kitais siūlais
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 08 06, 09:37)
as dar su klausimu tada  4u.gif kiek sueina tokiai pvz suknei?  g.gif as tai ju kainos baidaus  blush2.gif


Šiai suknelei sunėriau 400 gr., 8 kamuoliukus po 8,5 Lt.. Perku juos Casa Lanoje, nes niekur kitur jų nemačiau.. g.gif
Kažkada el.parduotuvėje www.deiza.net tuos siūlus su 30% nuolaida nusipirkau, tai gavosi po 5,95 Lt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 06 rugpjūčio 2009 - 09:53
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 08 06, 10:37)
as dar su klausimu tada  4u.gif kiek sueina tokiai pvz suknei?  g.gif as tai ju kainos baidaus  blush2.gif


Mano "auksinukei" 14 tu kamuoliuku suejo.. g.gif
Atsakyti
bielra, ir aš prisidedu prie pagyrų nerealiai suknelei wub.gif wub.gif Man kažkaip geriau sekasi virbaluoti, nors su vąšeliu irgi po truputį bandau draugauti blush2.gif
Atsakyti
Bielra, nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 08 06, 09:58)
Mano "auksinukei" 14 tu kamuoliuku suejo..  g.gif


Na ta mergaitė labai smulkutė.. ax.gif , savo "auksinukei" - zaliukei sunaudojau - 13 kamuoliukų..

eya, Vaima - 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 06, 09:49)
Šiai suknelei sunėriau 400 gr., 8 kamuoliukus po 8,5 Lt.. Perku juos Casa Lanoje, nes niekur kitur jų nemačiau..  g.gif
Kažkada el.parduotuvėje www.deiza.net tuos siūlus su 30% nuolaida nusipirkau, tai gavosi po 5,95 Lt  thumbup.gif

QUOTE(Kiurtė @ 2009 08 06, 09:58)
Mano "auksinukei" 14 tu kamuoliuku suejo..  g.gif

QUOTE(bielra @ 2009 08 06, 10:20)
Na ta mergaitė labai smulkutė..  ax.gif , savo "auksinukei" - zaliukei sunaudojau - 13 kamuoliukų..
eya, Vaima4u.gif

tai vat ir mastau, kad gražiai brangus malonumas 4u.gif
Bet suknes tai super thumbup.gif
Atsakyti
Bielra, laaabai daili suknutė 4u.gif thumbup.gif

Vis tik rankų darbas yra rankų darbas. Jau trečia bangelinė suknutė, bet iš kitokių siūlų jos visos skirtingai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 08 06, 11:25)
tai vat ir mastau, kad gražiai brangus malonumas  4u.gif
Bet suknes tai super  thumbup.gif


O aš savo auksinukę iš "Filetta" siūlų nėriau, jie šiek tiek plonesni, bet ir labai smagiai neriasi. O siūlų sunaudojau 450g., 100g-560 m, o kaina 11 lt.,manau piniginių atžvilgiu visai gerai išėjo.
Papildyta:
Dar norėjau paprašyti visų pagalbos. Neriu suknelę iš tokių motyvų
user posted image
ir norėjau paklausti kaip gražiai padaryt įliemenavimą. Motyvus jungiu iš karto nerdama ir pas mane tos gėlytės užsibaigia be to stulpelio su užmetimu, o tiesiog tinklelis. Išanksto būsiu visoms dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Bielra, o kokio numerio vaseliu neri siuliukus Java? As kazkaip nepataikiau, tai isskalbus teks bliuze pernerti doh.gif
Atsakyti
Niuma, tavosios suknelės mane ir pastumėjo imtis šio raštelio.. 4u.gif
Dabar ir sau tokią darysiu, bet aš noriu su rankovytėm, reiks pabandyt nuo viršaus ratu nerti, tik su pažastim ką reiks daryt.., niekad taip nenėriau.. g.gif

Jurgiciuk, Filetta ir man labai patiko.. wink.gif Minkšti, švelnūs.. thumbup.gif
Atsakyti