Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Akire,

NENĖRIAU, tik į greitukines "mečtalkas ir chotelkas" {nusiklausiau iš ukrainiečių, niu ir man taip linksmai klausėsi, tai atsinešiau ir čia} įrašiau. Čia prasinešiau per Ravelry biggrin.gif Ir, tskant, atsinešiau vasaros pabaigai idėją - GREITA, bo nes iš storų siūlų gerai žiūrisi biggrin.gif

bielraaaa, neturi tu sąžinės visai. Gražiai neri. Labai.
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 18:26)
Ačiū Akire..  4u.gif  Ar jau radai pasuknelę savo auksinukei?

nu ne, turgun akį įmečiau -nieko gero, dabar arba į tuos 'trys sezonus' reik nulėkt, arba į bazę. dar papuošalų kažkokių norisi, niekad karolių nenešiojus, bet noris ko nors šokolado spalvos arba raudonos. irgi mėtaus ar lygiu burbulų ar geriau netaisiklingų ( kaip raudonas koralas būna) kas nešiojat patarkit kurie gražiau ir nesendina?
man dar tavo avatare gražu sagė, jaučiu irgi rankų darbo

QUOTE(gadget3 @ 2009 08 05, 19:20)
Akire,

NENĖRIAU,

nu išdūrei čia jaučiu visas, bet graži suknia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 05 rugpjūčio 2009 - 19:46
QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 17:33)
15-oji mano nunerta suknelė...  ax.gif


oj Bielra... nekankink...tokių grožių inmesdama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 17:33)
15-oji mano nunerta suknelė...  ax.gif

user posted image

NEITIKETINA, viena uz kitas dailesnes.....SAUNUOLE:)
Atsakyti
Viliuteee, gadget3, Capricorn, Ingriduska, dėkui Jums labai.. 4u.gif

Akire3, taip - sagė rankų darbo.. ax.gif Turiu sesytes darbštuolytes pas kurias užsisakinėju tokias grožybes... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 17:33)
15-oji mano nunerta suknelė...  ax.gif

vaje blink.gif nu kaip dailu thumbup.gif wub.gif nu dabar belieka ir 100 daliu pasidalinti!!! nu noriu visu situ groziu... o laiko ner...... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif tuoj "krioksiu" cray.gif nu nesvietiskai grazu - tikrai kad sazines neturi... bent jau rasteliu pasidalink, ka??? ax.gif ax.gif gal idejus i eile kada pasigaminsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 05 rugpjūčio 2009 - 21:51
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 08 05, 21:50)
vaje blink.gif  nu kaip dailu thumbup.gif  wub.gif  nu dabar belieka ir 100 daliu pasidalinti!!! nu  noriu visu situ groziu... o laiko ner...... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  tuoj "krioksiu"  cray.gif  nu nesvietiskai grazu - tikrai kad sazines neturi... bent jau rasteliu pasidalink, ka???  ax.gif  ax.gif  gal idejus i eile kada pasigaminsiu rolleyes.gif


Zuviuk - 4u.gif , raštelio paieškosiu ryt darbe ir įmesiu.. mirksiukas.gif

Akire3, man karoliai nepatinka asmeniškai.., bet aš turiu tokį blyną ant kaklo su lankeliu.., turėtų tau tikti jei nori kažko raudono..

user posted image

Galėčiau paskolint jei tau tiktų ir patiktų.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 05 rugpjūčio 2009 - 22:42
Bielruk, su jubiliejine suknele drinks_cheers.gif kaip visad - PUIKIAI 4u.gif
Atsakyti
Gerai, kai pilvas kaip lenta, tada ir nertos, megztos suknelės gerai atrodo, o kai mano išsipūtęs doh.gif , belieka tik grožėtis... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 22:18)
Akire3, taip - sagė rankų darbo..  ax.gif  Turiu sesytes darbštuolytes pas kurias užsisakinėju tokias grožybes...  rolleyes.gif

reiškia sesėm pagyrimą išrašyk thumbup.gif

QUOTE(bielra @ 2009 08 05, 23:38)
Akire3, man karoliai nepatinka asmeniškai.., bet aš turiu tokį blyną ant kaklo su lankeliu.., turėtų tau tikti jei nori kažko raudono..
Galėčiau paskolint jei tau tiktų ir patiktų..  mirksiukas.gif

dėl karolių aš ir abejoju - man gražu ant kito, bet pati kažkaip dar nebandžiau...sakiau reik eit su suknele ir matuotis.
o dėl to 'blyno' - aš ir kažką turiu, priminei. ir aplamai turiu papuošalų maišą, kuris kažkodėl pastaruoju metu dulka. nešioju kelis žiedus ir auskarus ir viskas...

QUOTE(Jūržolė @ 2009 08 06, 08:07)
Gerai, kai pilvas kaip lenta, tada ir nertos, megztos suknelės gerai atrodo, o kai mano išsipūtęs doh.gif , belieka tik grožėtis... verysad.gif  verysad.gif

yra ir su pilvais gražių modeliuku - aš vis kur nors gatvėj ar parduotuvėj nužiūrinėju apnertas moteriškes, man kaip gražu...
Atsakyti
Dovyduk, dėkui.. 4u.gif

Zuviuk, štai raštelis... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 08 06, 08:33)
yra ir su pilvais gražių modeliuku - aš vis kur nors gatvėj ar parduotuvėj nužiūrinėju apnertas moteriškes, man kaip gražu...


drinks_cheers.gif as irgi pastebejau, kad nuziurineju visur megztas moteriskes biggrin.gif ir ne tik as - mano vyras irgi stebi ir man vis parodo, kur kas apsirenges su mezginiais lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau net keliu vaiku kojines nuziurejo, kad gal rankom megztos doh.gif lotuliukas.gif

Bielra - suknele fantastiska thumbup.gif

mano planai-mintys-norai sekantiems mezginiams jau taip toli pazenge, kad nezinau, kaip suspet doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brela: 06 rugpjūčio 2009 - 08:48