Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Tema nr.22

Neriam/mezgam ir papildom savo, dukryčių, draugių ir kitų garderobą naujom ir viena už kitą gražesnėm suknutėm wub.gif

user posted image
Atsakyti
Ką tik baigta savo pupai suknelė

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 07 29, 12:49)
Ką tik baigta savo pupai suknelė

Nuostabi suknyte, beje kaip ir mergyte. wub.gif Man tie raukiniai labai labai super. thumbup.gif Ir darbas labai grazus, ir tas pakrastelio apkantavimas kita spalvyte.
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 07 29, 11:49)
Ką tik baigta savo pupai suknelė

user posted image


nu tikra pupa wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyras smile.gif
Atsakyti
Šiaip reik pabaigt senas temas visada ax.gif 4u.gif

Šiokia tokia "statistika" senosios temos:
ingriduska 40
Capricorn 35
dovyda 30
nuosirdi 25
Viliuteee 23
Akire3 22
panelė Prym 21
Brela 21
niuma 20
Zuviukas:) 17

Ankstesnė tema
Tema NR.21
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 29 liepos 2009 - 13:33
aciu capricon uz naujus namucius 4u.gif

Brela - suknute tiesiog fantastiska thumbup.gif griunuuser posted image

Jurgiciuk, daili suknyte ir mergyte, gaudyk balioneli 4u.gif

p.s. tik noriu primint, kad cia dideliu mergaiciu sukneliu tema mirksiukas.gif vaikuciu tema yra kita ax.gif bet suprantamas noras su mumis pasidalint savo kurineliais mazosioms damoms thumbup.gif galima link'iuka imest mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 29 liepos 2009 - 13:50

Jurgičiuk, labai graži maža suknutė, kaip ir mergytė wub.gif Pakraščiukai paryškina suknytės grožį drinks_cheers.gif

*Coliukeee* įžvelgiu nepasitenkinimą, ar man taip tik atrodo? nemanau kad blogai sukurti temą likus vos keliems laisviems postams 4u.gif

Dovyda, prašom, nėra už ką 4u.gif
man ši tema viena iš favoritų, kur norisi ne tik savo darbus parodyti, bet ir kitus pamatyti bei įvertinti thumbup.gif
manau kad tilpsim ir didelės, ir mažos suknutės mirksiukas.gif retai jų pas mus čia ir būna...aišku yra atskira tema, bet nieko tokio jei žmogus nori ir čia parodyti savo darbelį mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar kibsiu i sios sukneles sturma rolleyes.gif tik planuoju nert is plonos moheros, nes kliente nori zieminio puosnaus varianto g.gif kaip manot, mohera ziuresis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 29, 15:48)
dabar kibsiu i sios sukneles sturma  rolleyes.gif tik planuoju nert is plonos moheros, nes kliente nori zieminio puosnaus varianto  g.gif kaip manot, mohera ziuresis?  unsure.gif

gal reiktų mėginuką pasibandyt, aš kažkaip nerto daikto neįsivaizuoju iš moheros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 29, 14:49)
gal reiktų mėginuką pasibandyt, aš kažkaip nerto daikto neįsivaizuoju iš moheros g.gif


na, as pati sau esu nerus VS sijona, viskas ok - grazu, silta... o siai suknelei imciau tokia plonyte mohera... na, namuose pabandysiu po sesiakampi nunert, nes kaip tik turiu kokiu 3 skirtingu rusiu moheros likuciu blush2.gif
Atsakyti
Brela, man atrodo, kad mohera paslėps rašto grožį. Gal geriau tiktų kokia plona pusvilnė arba merinosų vilna. Šeškinėj mačiau tokios plonos merinosų vilnos, suvyta ne kamuoliukuose, bet "tolkose" (nežinau ar ašku, ką norėjau pasakyti). Aš vis galvoju, kad reikėtų pabandyti ką nors šiltesnio nunerti iš tos vilnelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 29 liepos 2009 - 15:05