Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(dumb @ 2010 10 11, 16:18)
Gerą yr  bigsmile.gif  biggrin.gif
Laukiu sniego  ax.gif  Atsibodo man ta saulė.
Dar noriu miego, miego, miego  doh.gif




As miego nenoriu kazkaip, bet ziauriai salta. Sala rankos, sala kojos, norisi silumos ir skanaus maisto.

matet tema "Mano vyras vandenis"? Vos neapsijuokiau. bet kodel visi laiko mus tokiais baisiais?vat as (be jkios menkiausios abejones) ten pasisakiau, bet nu as nepastebejau nei pas viena, kad "jeigu vandeniui kazkas nutinka - tai jam labiausiai" ir dar nesutinku su "amzini ligoniai". Nu netiesa, gal. nepastebejau sito. As tai save sveika laikau, nesergu beveik.
Atsakyti
o as noreciau vyro vandenio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 10 12, 16:29)
o as noreciau vyro vandenio ax.gif

as turiu drauga-vandeni.... nu ka as zinau... nelabai suprantu kodel jis su manimi, bet man gerai ir as nesistengiu uzdavineti sau tokiu egzistenciniu klausymu..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 10 13, 10:34)
as turiu drauga-vandeni.... nu ka as zinau... nelabai suprantu kodel jis su manimi, bet man gerai ir as nesistengiu uzdavineti sau tokiu egzistenciniu klausymu..

Prieš susipažįstant su vyru turėjau vaikiną irgi vandenį, tai vat jis tikrai biškį prie ufonautų buvo, dar vandeniškes už mane, smagu būdavo kartu, bet ateitis bendra sunkiai būtų gavusis, kai abu pačiuožę tokie.
Vyras mano irgi vandenis, bet turbūt su žuvim jau labiau maišytas, bet ne toks labai nuplaukęs... biggrin.gif
Atsakyti
Nu kad zuvys dar labiau nuplauke.... Vat vienas draugas musu, vandenis, tai tikrai nuciuozes. As neisivaizduoju net kas galetu su juo gyventi. O mano draugas tai tipiskas vandenis, bet labai praktiskas. ne toks kaip as. rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 10 13, 15:49)
Nu kad zuvys dar labiau nuplauke.... Vat vienas draugas musu, vandenis, tai tikrai nuciuozes. As neisivaizduoju net kas galetu su juo gyventi. O mano draugas tai tipiskas vandenis, bet labai praktiskas. ne toks kaip as.  rolleyes.gif  biggrin.gif

Mano vyras nėra labai praktiškas, bet lyginant su manim kokį 158 kartus praktiškesnis hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ende: 13 spalio 2010 - 15:43
Nu as tai turiu keista poziuri i pinigus. man jie toks dalykas, kuris visada atrodo laikinas. As niekada netaupau (nors reiketu), zodziu - turiu pinigu - dziaugiuosi ju galiomis ir ju deka imanomais malonumais, jeigu ju nera - as tiesiog gyvenu be ju, perdaug nemastant, ka as galeciau tureti. Nu neturiu - nu neperku, negaliu sumoketi kazko - nemoku tol, kol negaunu pinigu, bet as niekada neeisiu pasiskolinti. Gyventi "i skola" tikrai ne man. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 10 14, 10:00)
Nu as tai turiu keista poziuri i pinigus. man jie toks dalykas, kuris visada atrodo laikinas. As niekada netaupau (nors reiketu), zodziu - turiu pinigu - dziaugiuosi ju galiomis ir ju deka imanomais malonumais, jeigu ju nera - as tiesiog gyvenu be ju, perdaug nemastant, ka as galeciau tureti. Nu neturiu - nu neperku, negaliu sumoketi kazko - nemoku tol, kol negaunu pinigu, bet as niekada neeisiu pasiskolinti. Gyventi "i skola" tikrai ne man.  schmoll.gif



tikras vandeniškas požiūris...
pati taip darau, tėvas vandenis visą gyvenimėlį taip darė, vargšė mano mama (vėžys) niekada jo nesuprato biggrin.gif

kaip vandenės laikotės?
ar laukiat švenčių? aš labai anksti pradedu gyventi šventiškom nuotaikom, ta prasme mintyse, širdyje... o pačių švenčių nekenčiu, patinka tik jų laukimas...

čia kažkuri minėjo kad nori sniego... šiaip nekenčiu sezonų kaitos biggrin.gif bet kai jie pasikeičia būna labai faina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2010 10 14, 10:27)
tikras vandeniškas požiūris...
pati taip darau, tėvas vandenis visą gyvenimėlį taip darė, vargšė mano mama (vėžys) niekada jo nesuprato biggrin.gif

kaip vandenės laikotės?
ar laukiat švenčių? aš labai anksti pradedu gyventi šventiškom nuotaikom, ta prasme mintyse, širdyje... o pačių švenčių nekenčiu, patinka tik jų laukimas...

čia kažkuri minėjo kad nori sniego... šiaip nekenčiu sezonų kaitos biggrin.gif bet kai jie pasikeičia būna labai faina  doh.gif


drinks_cheers.gif

as tai nemegstu taupyt, bet megstu zinot, kad yra kazkiek juodai dienai. Kitaip - amzinas stresas. Bet labai moku greit prisitaikyt prie gyvenimo salygu - yra, gerai, nera - dzin, nesiplesysiu naktimis, geriau su maziau isgyvensiu.. nu nesam mes darboholikai.. schmoll.gif Neturiu svajoniu uzdirbt milijona, pasistatyt dvara ir vazinet su Ferariu.. (nors mielai taip gyvenciau, jei "is dangaus nukristu" lotuliukas.gif )

Del svenciu: man patinka laukimas, stebejimas kas kur vyksta, bendra sventine atmosfera, bet labai dziaugiuos kai viskas baigiasi ir vel galiu gyvent savo gyvenima.. ax.gif
del sezonu - man patinka visi keturi metu laikai, reikia man ir saules, ir sniego, ir lietaus, ir sviesos, ir tamsos.... Nenoreciau amzinai gyvent tropiku salygomis ar kur amzina ziema..
Atsakyti
Man priimtiniausias yra karscio rezimas. Esu siltnamine, nemegstu salcio, slapumo ir kai kas nors krenta ant galvos.. patogiausiai jauciuosi su slepetem per pirsta, bikini ir pareo. Del manes kitu rubu galetu ir nebuti.

Del svenciu.... Man ju laukimas yra "skanesnis" nei pati svente.

P.s. ne i tema: o kursime IV tema?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 19 spalio 2010 - 15:50
QUOTE(Kirkė @ 2009 07 30, 10:01)
Sveikos, jau kaip tik ieškojau kur nauja temelė sukurta.
Pritariu tau, Maidenana, ką išdėstei apie Vandenius. Ypatingai dėl filosofijų. Mane, sesuo vadina ufonaute ir kai pritrūksta argumentų mano nuomonei pakeisti, nuskamba jos topinė frazė: tu, ufonaute, o aš realistė. lotuliukas.gif  thumbup.gif
Aš irgi galiu pasakyti iš savo patirties, kad nemėgstu tuščiai skambinti: pvz, kas dieną savo vyrui paskambinti ir psakyti, kad jį myliu. Sakau žodžius, susijusius su jausmais tik tada, kai jie manyje susikaupia. o tai būna nedažniau kaip kartą ar du per savaitę.
Vandeniai mėgsta aiškumą tarpusavio santykiuose. Jei myli, tai tik vieną. Jei meilės nebėra, gumos netempia ir sako: meilė baigėsi, bet man bus malonu, jei liksime gerais draugais. (bent jau aš taip elgiuosi ir noriu, kad kiti taip su manimi elgtusi).
Kontrolė !? Gal geriau nereikia, jei santykių nenorit sugadinti. Nebent tik retkarčiais ir labai nejuntama.


ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 10 19, 16:49)
Man priimtiniausias yra karscio rezimas. Esu siltnamine, nemegstu salcio, slapumo ir kai kas nors krenta ant galvos.. patogiausiai jauciuosi su slepetem per pirsta, bikini ir pareo. Del manes kitu rubu galetu ir nebuti.

Del svenciu.... Man ju laukimas yra "skanesnis" nei pati svente.


Viskas kas čia parašyta kaip apie mane bigsmile.gif
Atsakyti