Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

QUOTE(Livija26 @ 2010 02 14, 01:14)

Aciu, labai issamus atsakymas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Del to, kad nesuprasiu, tai nebijau, as rusiskai gerai suprantu, tik va kalbet tai jau nemoku... pamirsau, liezuvis pinasi, bijau, kad kokia nesamone susakysiu blush2.gif Noriu pas ja vaziuot pavasari, tai meginsiu iki to laiko pasimokyt kalbet doh.gif
Atsakyti
Ekstrasense is Vievio, tel.nr.852826120. Labai padejo man. Kalba is nuotrauku ir dirba kortomis. As nesu patikli ir netikiu jokiais burtais, bet ji mane nustebino... kaip supratau turi Dievo dovana matyti siek tiek daugiau ir giliau.... Kalba nedaug, bet apie esme. Man patiko. Registruotis reikia is anksto, geriausiai pradzioje savaites pasiskambinti, antroje puseje priims. Kaina kazkur apie 40 - 50lt. Senokai buvau jau, kazkaip neprireikia paskutiniu metu, tad kaina gali buti pasikeitusi.
Atsakyti
QUOTE(Livija26 @ 2009 08 01, 02:22)


Laba,

o gal galit pasakyt, prieš kiek laiko reikia paskambint, kad priimtu? g.gif Nes kartais lauki ir savaite, o kitos tik kitai dienai priima g.gif
Atsakyti
sveikos paneles,o gal kartais kuri zinot telefoniuka VALES,kuri gyvena SIAURES PR.38
buciau labai dekinga,nes kazkaip senu numeriu niekas man neatsiliepia.... g.gif
Atsakyti
Gal kuri žinote būrėjos iš Merkinės tel. nr. ax.gif
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti gerą būrėją Vilniuje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssaauulleee: 06 kovo 2010 - 08:59
Sveikos,
Galit kuri turi kontaktus Genutės Česnulevičienės iš Kauno, Aleksoto (seniau prie Rotušės būdavo). Prašau parašykit, labai reikia kuo greičiau.
Atsakyti
Labas, gal turite Sergejau is Aludariu gatves telefona? Ir gal zinote, kiek jis dabar ima? Aciu
Atsakyti
Labas visiems, gal kartais kas nors turi kontaktus tokios Aldonos iš Mažeikių, kuri tipo iš delno skaito ir vasara būna Palangoje? Bučiau labai dėkinga, nes vienam žmogui reikia, o as jos kontaktu nerandu sad.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p@anterike: 22 balandžio 2010 - 10:19
sveikutes, gal kuri zinote kokia gera bureja Klaipedoj, Kretingoj, Palangoj ar kazkur aplink smile.gif buciau dekinga uz kontaktus smile.gif
Atsakyti
O gal zinote kokia bureja is Raseiniu 4u.gif
Atsakyti
gal yra bureju gargzduose?
Atsakyti