Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Daisiuke @ 2009 11 28, 22:47)
viskas kaip pas mane...mano irgi krutine didele, tai turiu ir vaikuti laikyt ir dar papuli koreguot.. doh.gif tai vargau vargau..o ta maitinimo pagalve jau epr enstuma nusipirkau akd miegot su ja..ir man buvo issigelbejimas miegojimui...ir akzkaip prisiminiua akd ir maitinimui ji skirta...tai kai pabandziau tai liuks  thumbup.gif iseidavo tik gulint maitint, o dabar visaip iseina smile.gif i foteli ikrent su pagalve, vaikuti pasiimu ir galeciau visa diena papinetis sitaip  biggrin.gif liuks daiktas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man fotelis ar kede patogi isigelbejimas, ligoninej buvo foteliai labai patogus tai maitinimui luks buvo, daba neturiu tokiu salygu, pirktume, bet nebutu kur statyt jau miegamajam doh.gif o lovoj kaip sunku kai dar klyna siuta skauda tai is vis doh.gif pagalvem apsiramstau turiu pasagos formos kazkaip patogesne uz zappy man ji kolkas blush2.gif
Atsakyti
mamytes, patarkit. mano leliukui menuo+savaite laiko. paskutinem dienom pradejo dazniau prasyti kruties, praktiskai visa laika, kada nemiega. o ir uzmiega vis sunkiau, pajutes, kad nera kruties, daznai prabudineja. kita beda - valgydamas labai daznai paleidineja kruti, kartais net rekia, jeigu is karto nekisu atgal. kartais pazinda ilgiau ramiai, pvz nakti, bet buna, kad pora kartu patraukia, paleidzia, vel patraukia, vel paleidzia. tai vis svarstau, ar zaisti toliau, ar suprasti, kad jis nenori valgyti?
del pieno kiekio man kazkodel nekyla itarimas... o gal as klystu? pasitustina po kiekvieno maitinimo, o po pusvalandzio tokio valgymo-nevalgymo, pienuko dar isspaudziu. tiesa, pastebejau, kad upeliai sumazejo, palyginti kaip buvo pries savaite. niekada nenusitraukinejau, neskaiciavau. o per menesi priaugo beveik 1,5 kg.
labai prasau patarimo, nes baisiai pervargau, svarstau apie zinduka verysad.gif siandien jau teko gerti raminamaja arbatele, nes prasidejo ant odos reakcija nuo streso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freken snork: 30 lapkričio 2009 - 16:14
QUOTE(freken snork @ 2009 11 30, 18:13)

Priaugot labai gerai.
Kiek dienų tęsias toks kabėjimas? Lukterk kelias dieneles, suprantu, kad laaabai sunku. Išgerk arbatėlės, bet čiulptuko neduok, neišspręs jis problemos- vaikui tavo artumo reik+ pieno daugiau užsisakyt nori mirksiukas.gif Geriau pasieškok slingo- vaiką prie savęs nešiosi, mobili būsi ir tuo pačiu pamaitint galėsi mirksiukas.gif

http://www.geramama.lt/node/36 (čia ir mamos parduoda)
http://kenga.lt/inde...rupe=1187076827
Atsakyti
[quote=freken snork,2009 11 30, 17:13]
mamytes, patarkit. mano leliukui menuo+savaite laiko. paskutinem dienom pradejo dazniau prasyti kruties, praktiskai visa laika, kada nemiega. o ir uzmiega vis sunkiau, pajutes, kad nera kruties, daznai prabudineja. kita beda - valgydamas labai daznai paleidineja kruti, kartais net rekia, jeigu is karto nekisu atgal. kartais pazinda ilgiau ramiai, pvz nakti, bet buna, kad pora kartu patraukia, paleidzia, vel patraukia, vel paleidzia. tai vis svarstau, ar zaisti toliau, ar suprasti, kad jis nenori valgyti?

Labas Freken, skubu tau atrasyti, Man taip jau buvo tai yra " 4 savaiciu krize" kai vaikui staigiai pagereja apetitas. Laikyk ji prie saves kiek jis nori, po keliu dienu bus daugiau pieno, as jau sita praejau.BET noriu tave ispeti , kadangi padariau klaida ir labai daug ji man kainavo. KAI pamatysi kad prisigamino pieno, ne uz ka nepraleisk naktinio maitinimo, nemiegok, zadink vaika, po maitinimo tikrink kruti ar nera suketiejimo, nes pieno daug vaikas gali nesusitvarkyti. TAI va man taip ir buvo, pieno uzsake, pienas atejo, o ji dvi naktis pramiegojo, rezultatas- sukietejimas didelis, kurio nesugebejau susitvarkyti per para + pakilo temperatura, ir vakar visa diena buvau be pieno verysad.gif verysad.gif Vaikas pradejo pikti, nesiojau ant ranku visa diena, jokie buciniai pieno nepakeicia, vaikas nemiegojo visa diena, as namuose viena, net pavalgyti negalejau, Vakare maitinau misinuku, po to pati pavalgiau , vaikas uzmigo, kiek pailsejau, nakti jau atsirado pieno, nezinau kaip bus diena. Tiesa vaika maitinau su svirkstu, ax.gif
Tai laikykis ir mokykis is svietimu klaidu,
Atsakyti

panos, patarkit kaip geriau?: pirmaji maitinau misinukais. pagal griezta kas 3 val. rezima, nes gydytoja liepe (ivedus rezima nuo poros sav. amziaus vaikas nebemiegojo nei diena nei nakti ramiai, pasidare irzlus ir pastoviai alkanas, nors dozes pagal amziu ryskiai virsydavome). pradejo priauginet po 2kg per menesi, ko pasekoje gyd. tada liepe mazinti misinuko kieki arba retinti maitinimus - bet tu paaiskink tokiam kleckui doh.gif trumpai tariant - nesamone schmoll.gif
dabar maitinu pati. daznai. diena kas valanda/dvi/tris - neriboju - kiek nori, tiek gauna. kol uzmiega. maitinimas trunka apie pusvalandi. intensyviai. matau, kad pasisotina. bet va kaip su naktimis? miegojo jis pas mus gerulis po 5 val., o dabar pora naktu po 8 val. ismiegojo blink.gif mes su MB irgi luztam, tai net nejauciam to laiko. gal reiketu pradet zadintuva uzstatinet? g.gif krutys po tiek nemaitinimo pilnos, bet tempimo jau nejauciu (viskas isistate i vezes po kokiu 5 dienu su tuo tempimu, karstumu). pabudus iskart duodu mazyliui valgyti.
kaip daryt?: as labai noriu kuo ilgiau maitinti pati, pienuko turiu daug - nepriklausomai kas kiek laiko valgo. ar nesumazes man jo po tokiu ilgu naktiniu miegojimu? pastebejau, kad jei vaika pati zadinu valgymui - paima (.)(.) ir po poros minuciu nuluzta... smile.gif
zinau, jog sitie naktiniai miegojimai tokie ilgi dazniausiai tik pirmasias savaites - jei kelsis dazniau - ir as su juo, bet va butent dabar kaip geriau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birūta @ 2009 12 01, 10:31)
panos, patarkit kaip geriau?: pirmaji maitinau misinukais. pagal griezta kas 3 val. rezima, nes gydytoja liepe (ivedus rezima nuo poros sav. amziaus vaikas nebemiegojo nei diena nei nakti ramiai, pasidare irzlus ir pastoviai alkanas, nors dozes pagal amziu ryskiai virsydavome). pradejo priauginet po 2kg per menesi, ko pasekoje gyd. tada liepe mazinti misinuko kieki arba retinti maitinimus - bet tu paaiskink tokiam kleckui  doh.gif trumpai tariant - nesamone  schmoll.gif
dabar maitinu pati. daznai. diena kas valanda/dvi/tris - neriboju - kiek nori, tiek gauna. kol uzmiega. maitinimas trunka apie pusvalandi. intensyviai. matau, kad pasisotina. bet va kaip su naktimis? miegojo jis pas mus gerulis po 5 val., o dabar pora naktu po 8 val. ismiegojo  blink.gif mes su MB irgi luztam, tai net nejauciam to laiko. gal reiketu pradet zadintuva uzstatinet?  g.gif krutys po tiek nemaitinimo pilnos, bet tempimo jau nejauciu (viskas isistate i vezes po kokiu 5 dienu su tuo tempimu, karstumu). pabudus iskart duodu mazyliui valgyti.
kaip daryt?: as labai noriu kuo ilgiau maitinti pati, pienuko turiu daug - nepriklausomai kas kiek laiko valgo. ar nesumazes man jo po tokiu ilgu naktiniu miegojimu? pastebejau, kad jei vaika pati zadinu valgymui - paima (.)(.) ir po poros minuciu nuluzta...  smile.gif
zinau, jog sitie naktiniai miegojimai tokie ilgi dazniausiai tik pirmasias savaites - jei kelsis dazniau - ir as su juo, bet va butent dabar kaip geriau?  g.gif



Siūlyčiau keltis su žadintuvu, jūs dar per maži, kad miegotumėt visą naktį mirksiukas.gif Sėkmės smile.gif
Atsakyti
[panos, patarkit kaip geriau?: pirmaji maitinau misinukais. pagal griezta kas 3 val. rezima, nes gydytoja liepe (ivedus rezima nuo poros sav. amziaus vaikas nebemiegojo nei diena nei nakti ramiai, pasidare irzlus ir pastoviai alkanas, nors dozes pagal amziu ryskiai virsydavome). pradejo priauginet po 2kg per menesi, ko pasekoje gyd. tada liepe mazinti misinuko kieki arba retinti maitinimus - bet tu paaiskink tokiam kleckui trumpai tariant - nesamone
dabar maitinu pati. daznai. diena kas valanda/dvi/tris - neriboju - kiek nori, tiek gauna. kol uzmiega. maitinimas trunka apie pusvalandi. intensyviai. matau, kad pasisotina. bet va kaip su naktimis? miegojo jis pas mus gerulis po 5 val., o dabar pora naktu po 8 val. ismiegojo mes su MB irgi luztam, tai net nejauciam to laiko. gal reiketu pradet zadintuva uzstatinet? krutys po tiek nemaitinimo pilnos, bet tempimo jau nejauciu (viskas isistate i vezes po kokiu 5 dienu su tuo tempimu, karstumu). pabudus iskart duodu mazyliui valgyti.
kaip daryt?: as labai noriu kuo ilgiau maitinti pati, pienuko turiu daug - nepriklausomai kas kiek laiko valgo. ar nesumazes man jo po tokiu ilgu naktiniu miegojimu? pastebejau, kad jei vaika pati zadinu valgymui - paima (.)(.) ir po poros minuciu nuluzta...
zinau, jog sitie naktiniai miegojimai tokie ilgi dazniausiai tik pirmasias savaites - jei kelsis dazniau - ir as su juo, bet va butent dabar kaip geriau?]

O kam jį žadinti, jei miega - reiškia nėra toks alkanas. O pieno kiekis palaipsniui prisitaikys prie vaikelio poreikių. Tiesa, čia turbūt kalba eina apie visai mažutį, neskaičiau visko.
Mano mažiausiam 3 metai, bet vis niekaip negali atsisakyti krūties, nors aš jau norėčiau viską užbaigti, nes pati pradėjau dažnai sirgti, imuniteto nebeturiu, juokauju vis, kad jis man viską iščiulpė. Vitaminai nebepadeda.
Atsakyti
[quote=nuliaX,2009 12 01, 08:17]
[quote=freken snork,2009 11 30, 17:13]

Labas Freken, skubu tau atrasyti, Man taip jau buvo tai yra " 4 savaiciu krize" kai vaikui staigiai pagereja apetitas. Laikyk ji prie saves kiek jis nori, po keliu dienu bus daugiau pieno, as jau sita praejau.BET noriu tave ispeti , kadangi padariau klaida ir labai daug ji man kainavo. KAI pamatysi kad prisigamino pieno, ne uz ka nepraleisk naktinio maitinimo, nemiegok, zadink vaika, po maitinimo tikrink kruti ar nera suketiejimo, nes pieno daug vaikas gali nesusitvarkyti. TAI va man taip ir buvo, pieno uzsake, pienas atejo, o ji dvi naktis pramiegojo, rezultatas- sukietejimas didelis, kurio nesugebejau susitvarkyti per para + pakilo temperatura, ir vakar visa diena buvau be pieno verysad.gif verysad.gif Vaikas pradejo pikti, nesiojau ant ranku visa diena, jokie buciniai pieno nepakeicia, vaikas nemiegojo visa diena, as namuose viena, net pavalgyti negalejau, Vakare maitinau misinuku, po to pati pavalgiau , vaikas uzmigo, kiek pailsejau, nakti jau atsirado pieno, nezinau kaip bus diena. Tiesa vaika maitinau su svirkstu, ax.gif
Tai laikykis ir mokykis is svietimu klaidu,
[/quote]

del naktinio maitinimo niekas nepasikeite. kas 2-3 val maitinu, o nuo 6val jau prabunda kas valanda...
Atsakyti
Sveikos,sekmingai maitinancios mamytes.Ieskau patarimu,pasiskaiciau,kad kitoms mamytems kitu patirtis ir patarimai padeda,prasau padekite ir man.
Mano mazyliui menuo.Auginu antra vaika.Su pirmuoju viskas buvo ok.,isskyrus skausmus ir temperatura kai arsirado tikro pieno.O dabar viskas vyko panasiai,bet mazylis nukandziojo spienelius [bet jau uzsigydziau su antspieniais].Kai krutine buvo kieta , pameginau nutraukti su pientraukiu,nors pritraukiau apie 20 ml. kad vaikutis geriau apziotu.Bet cia viskas ir prasidejo Is vienos krutines dingo pienas, jo yra labai mazai ir pati krutine mazesne ,ir visai joje nesigamina pienas,nieko nejauciu,kartais skausmingus dieglius kaip su adata kas durtu i spieneli. Su kita viskas tvarkoje.Tai dabar maitinu viena krutimi ir truputi primaitinu misinukais.
Su kuo tik nepakalbejau-niekam taip nera buve.Tai kur istikruju galejo dingti pienas,negi cia kaltas pientraukis? man skausmingas buvo nusitraukimas,gal uzspaudziau kanalus pieno tekejimo? Dejau ir kaitintu kopusto lapu,gyd.patare,bet nieko.Ir siltu kompresu ,ir po siltu dusu pastoviu schmoll.gif O su misinukais vinas vargas,nors vaikutis ji valgo ir is karto suvalge 120ml.,veliau daviau po 60ml.Sociau pavalges nakti miega ilgau,keliasi kas 3 val.valgyti.Duodam ir ciulptuka reikalui esant.
Laukiu patarimu is praktikos.
Atsakyti
QUOTE(spuogelis @ 2009 12 01, 16:52)
Sveikos,sekmingai maitinancios mamytes.Ieskau patarimu,pasiskaiciau,kad kitoms mamytems kitu patirtis ir patarimai padeda,prasau padekite ir man.
Mano mazyliui menuo.Auginu antra vaika.Su pirmuoju viskas buvo ok.,isskyrus skausmus ir temperatura kai arsirado tikro pieno.O dabar viskas vyko panasiai,bet mazylis nukandziojo spienelius [bet jau uzsigydziau su antspieniais].Kai krutine buvo kieta , pameginau nutraukti su pientraukiu,nors pritraukiau apie 20 ml. kad vaikutis geriau apziotu.Bet  cia viskas ir prasidejo Is vienos krutines dingo pienas, jo yra labai mazai ir pati krutine mazesne ,ir visai joje nesigamina pienas,nieko nejauciu,kartais skausmingus dieglius kaip su adata kas durtu i  spieneli.  Su kita viskas tvarkoje.Tai dabar maitinu viena krutimi ir truputi primaitinu misinukais.
  Su kuo tik nepakalbejau-niekam taip nera buve.Tai kur istikruju galejo dingti pienas,negi cia kaltas pientraukis? man skausmingas buvo nusitraukimas,gal uzspaudziau kanalus pieno tekejimo? Dejau ir kaitintu kopusto lapu,gyd.patare,bet nieko.Ir siltu kompresu ,ir po siltu dusu pastoviu schmoll.gif O su misinukais vinas vargas,nors vaikutis ji valgo ir is karto suvalge 120ml.,veliau daviau po 60ml.Sociau pavalges nakti miega ilgau,keliasi kas 3 val.valgyti.Duodam ir ciulptuka reikalui esant.
  Laukiu patarimu is praktikos.

man irgi is vienos buvo dinges. kantriai vis vien vaikui duodavau zisti - nervuodavosi, pykdavo, verkdavo... po 10 min. laikydavau - paskui prie turincios pieno dedavau. po keliu tokiu dejimu atsirado tusciojoje siek tiek pieno. po poros dienu viskas pilnai susitvarke. taip buvo man. misinio is principo neduodu, nes zinau, kad shakes tada pienukui... (krutine buvo nugrauzta, piena sukrauju trauke vaikas, koju pirstai raitydavosi kaip skaudejo, bet vis vien uzsispyrusi kentejau...)
Atsakyti
QUOTE(Birūta @ 2009 12 01, 11:31)
panos, patarkit kaip geriau?: pirmaji maitinau misinukais. pagal griezta kas 3 val. rezima, nes gydytoja liepe (ivedus rezima nuo poros sav. amziaus vaikas nebemiegojo nei diena nei nakti ramiai, pasidare irzlus ir pastoviai alkanas, nors dozes pagal amziu ryskiai virsydavome). pradejo priauginet po 2kg per menesi, ko pasekoje gyd. tada liepe mazinti misinuko kieki arba retinti maitinimus - bet tu paaiskink tokiam kleckui  doh.gif trumpai tariant - nesamone  schmoll.gif
dabar maitinu pati.

zinau, jog sitie naktiniai miegojimai tokie ilgi dazniausiai tik pirmasias savaites - jei kelsis dazniau - ir as su juo, bet va butent dabar kaip geriau?  g.gif


Nezadinkit naktimis - jeigu pats neatsibunda, vadinasi, sotus, viskas gerai. Pienukas niekur nedings del to, tiesiog jo gamyba susireguliuos pagal jusu kudikio poreikius, t.y. diena jo gaminsis sociai, o naktimis gerokai maziau. Svarbiausia, kad pati norit maitinti.
Kai baiginejau zindyt savo dukra, ji pieno gaudavo 1 karta/d. tik vakarais tam tikru laiku, tai krutys dienomis is viso tuscios budavo, o vakarop prisipildydavo ir issipusdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2009 12 01, 18:07)
Nezadinkit naktimis - jeigu pats neatsibunda, vadinasi, sotus, viskas gerai. Pienukas niekur nedings del to, tiesiog jo gamyba susireguliuos pagal jusu kudikio poreikius, t.y. diena jo gaminsis sociai, o naktimis gerokai maziau. Svarbiausia, kad pati norit maitinti.
Kai baiginejau zindyt savo dukra, ji pieno gaudavo 1 karta/d. tik vakarais tam tikru laiku, tai krutys dienomis is viso tuscios budavo, o vakarop prisipildydavo ir issipusdavo  biggrin.gif


Ot protingos tos krutys thumbup.gif
Atsakyti