Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

bet merginos kodel vaikas 2 valandas isteriskai verkia, ciumpa ta krutine meta..na kaip minejote jog kai kurios su pirmais vaikais pasidavete panikai ir pienukas dingo..tai is kur jus zinojote kad jo nebera? juk ir kzkas buvo..vaikas isteriskai verkia ir panasu kazkas..nzn kaip siandien..patarkit: zinau kad vakare isteriskai turbut vel verks - ka man daryti??? tiesiog patarkit..ne pilvukas tai tikrai..duociau krutine - nurimtu - ale kad ji tuo monemtu pamaciusi krutine dar isteriskiau pradeda verkti..
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2009 11 22, 15:53)
bet merginos kodel vaikas 2 valandas isteriskai verkia, ciumpa ta krutine meta..na kaip minejote jog kai kurios su pirmais vaikais pasidavete panikai ir pienukas dingo..tai is kur jus zinojote kad jo nebera? juk ir kzkas buvo..vaikas isteriskai verkia ir panasu kazkas..nzn kaip siandien..patarkit: zinau kad vakare isteriskai turbut vel verks - ka man daryti??? tiesiog patarkit..ne pilvukas tai tikrai..duociau krutine - nurimtu - ale kad ji tuo monemtu pamaciusi krutine dar isteriskiau pradeda verkti..

o gal kažką suvalgei, nuo ko pienelis neskanus g.gif
Atsakyti
sveikos ,
esu zalia mama biggrin.gif pagimdziau nuostabu suneli neisnesiojau tik ,gime 34sav ir 4 d.. gulejo renimacijoj,o as tuo metu nusitraukinet turejau priespieni ta ir nest jam... kai pradejo 5 para pienas pats begt ir buvo gan daug jo... tada pradejau ir maitinti renimacijoj krutimi jau ...viska sgerai buvo tik pasinervavau ir pienas nuo to laiko dingo beveik,nes is abieju tenusitraukiu vos ne vos 25ml.. o sunelis neapzioja spenelio nes idube jie babai,tai su antspeniu maitinau ,o siuo metu i ta anspeni nieko nebepritejka to pienelio ir nebejauciu kad traukia ... verysad.gif ar cia jau dingo pienas ar yra vilties?
verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Mums dar tik antra savaitele eina ir esu pirma karta mama, todel susiduriau su begale klausimu.. Vienas is man svarbiausiu - del zindymo. Sakoma, kad reikia duoti zysti tiek, kiek kudikis nori - ar tai reiskia, kad tik kudikis pradejo verkti ir siulyti papuli? Juk gali buti ir kitokiu verskmo priezasciu g.gif Jei paiimam ant ranku ir paciuciuojam, paliuliuojam ji uzmiega - ar tai reiskia, kad ji soti?
Pastebejau, kad kai duodu viena kruti, mano mazulyte kazkaip nepasisotina ir kartais net zinda valanda ir daugiau. Na bet tas zindymas irgi toks idomus - man atrodo, kad daugiau ciulpimo reflekso patenkinimas, nes tokio traukimo nesijaucia - ji tiesiog snuduriuoja. Tad kiek laiko duoti "kaboti" vaikeliukui ant vienos kruties?
Ypatingai ta problema man isryskeja nakti, nes is kitos kruties pasisotina ir iskart uzmiega, o vat is sitos kazkaip mums nepavyksta pasisotinti.. Ir labai sunkiai mums sekasi zysti, nes spenelis toks mazas nuo pienulio turbut, kad jai sunku apzioti - tuomet ji pradeda pykti. Bandau siek tiek nusitraukti ir suformuoti, bet ji savo burnyteje ji kazkaip pagal save suformuoja doh.gif nu vien zo, sunkus darbas tas zindymas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 11 22, 19:35)
Sveikos mamos. Mums dar tik antra savaitele eina ir esu pirma karta mama, todel susiduriau su begale klausimu.. Vienas is man svarbiausiu - del zindymo. Sakoma, kad reikia duoti zysti tiek, kiek kudikis nori - ar tai reiskia, kad tik kudikis pradejo verkti ir siulyti papuli? Juk gali buti ir kitokiu verskmo priezasciu  g.gif Jei paiimam ant ranku ir paciuciuojam, paliuliuojam ji uzmiega - ar tai reiskia, kad ji soti?
Pastebejau, kad kai duodu viena kruti, mano mazulyte kazkaip nepasisotina ir kartais net zinda valanda ir daugiau. Na bet tas zindymas irgi toks idomus - man atrodo, kad daugiau ciulpimo reflekso patenkinimas, nes tokio traukimo nesijaucia - ji tiesiog snuduriuoja. Tad kiek laiko duoti "kaboti" vaikeliukui ant vienos kruties?
Ypatingai ta problema man isryskeja nakti, nes is kitos kruties pasisotina ir iskart uzmiega, o vat is sitos kazkaip mums nepavyksta pasisotinti.. Ir labai sunkiai mums sekasi zysti, nes spenelis toks mazas nuo pienulio turbut, kad jai sunku apzioti - tuomet ji pradeda pykti. Bandau siek tiek nusitraukti ir suformuoti, bet ji savo burnyteje ji kazkaip pagal save suformuoja  doh.gif nu vien zo, sunkus darbas tas zindymas  rolleyes.gif

visi kudikiai uzmiega del to kad pabvargsta ctraukti piena is papulio...todel pazadint reikia kad pasisotintu pilnai... apacioj ssmakriuko pakrutint su pirstuku ir vel trauks..nes raumenukai burnytes pavargsta..taip teta sake(med.sesuo).
o verkia tavo durkyte kaip supratau "ji" tai ne vien del alkio,gali ir del pilvuko diegliu,putimo,ar pampersas pilnas...
o su zindymu ir pati problemu turiu... bet vilties neprarandu
Atsakyti
laba diena...noreciau ir as pas jus prasyt patarimu..

pries 10 dienu mums gime dukryte..dvi dienas priespienio buvo vos keli lasai..vaikas man nuolat ant papo kabejo, bande siurbt...bet ten nieko beveik nebuo..ir antraja nakti sesute sugirde 10ml misinuko, nes vaikas verke be paliovos..tada uzmigo...spenelius aisku man nugrauze iki kraujo doh.gif tada emiaus antspeniu kol susitvarke....pienelis atsirado 3 diena biskuti..4 diena jau normaliai..vaikas pavalgydavo normaliai...bet apie 7 diena pastebejau, kad mano vaikas ilgai kabo ant papo, bet vis nepavalgo...galu gale viena vakara-nakti prakabejo nuo 21h iki 3h nakties...nu galvoju neturi taip but...kita diena tas pats, vel vaikas kabo, nemiega nes nera sotus...ir ka..sumaitinau misinuko ir vaikas smigo saldaus miegelio...kazkaip labai sirdi ta diena skaudejo ir dabar dar tebeskauda, kad neuztenka pienelio... verysad.gif pabandziau nusitraukt pienelio su pientraukiu - ryte pritraukiu apie 100ml is abieju papuliu, o va diena viso labo kokiu 40ml is abieju verysad.gif akivaizdu kad per mazai...ir nzn ka daryt. verysad.gif tubut reiktu vaikui leist zist kiek nori..bet kad ji nezinda...biski pasiurbia jaucia kad ner miega arba rekia iki melynumo, nes nori valgyt....norisi kad pienukas gamintusi gausiai, bet vaiko negaliu gi rikdyt taip...tokia neviltis apima...asaros iskart bega...
Atsakyti
Paskaityk biskiuka postu auksciau, merginos cia mane protino..patarimus dave..as kad ir dabar kovoju su savimi...vaikas griebia, meta, krutys tuscios nuo 5 val..nezinau kas bus pirma, antra nakties...rodos tikrai zinau kad pienuko yra, bet kai prasideda tokie pasirodymai asaros akyse tvenkiasi..
Atsakyti
QUOTE(Padruske22 @ 2009 11 22, 18:40)
visi kudikiai uzmiega del to kad pabvargsta ctraukti piena is papulio...todel pazadint reikia  kad pasisotintu pilnai... apacioj ssmakriuko pakrutint su pirstuku ir vel trauks..nes raumenukai burnytes pavargsta..taip teta sake(med.sesuo).

Tai mes puse valandos stengiames atidirbti kaip reikiant- tik uzmiega iskart duodu vyrui, kad panesiotu ir atsirugtu - tuomet siek tiek prabunda ir vel zinda. Bet po pusvalandzio jauciasi, kad jau ne traukia, o kaip soske ciulpia, tai as tuomet ja jau nuo papulio ir nuimu, einam pamperso keisti ir pan. Ir buna taip, kad jau po proceduru pradeda verkti, lyg ir kruties iesko, bet jei neduodu - tuomet uzmiega. As esu is tu mamu, kurios vis tik duoda soske savo lelkai ir gavusi ja, mano mazoji uzmiega - tad as darau isvada, kad gal tiesiog ji nori patenkti ciulpimo refleksa, o ne jauciasi alkana g.gif
Beje, gal kas zinote zindymo konsultante Vilniuje, kuri atvyktu i namus pakonsultuoti ir pasiziureti ar gerai mes mokame paimti kruti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 11 22, 20:00)
Beje, gal kas zinote zindymo konsultante Vilniuje, kuri atvyktu i namus pakonsultuoti ir pasiziureti ar gerai mes mokame paimti kruti?  ax.gif

Sarasiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 11 22, 19:00)

Beje, gal kas zinote zindymo konsultante Vilniuje, kuri atvyktu i namus pakonsultuoti ir pasiziureti ar gerai mes mokame paimti kruti?  ax.gif


http://www.pradzia.o...axonomy/term/34

pabandykit pasiskambint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 11 20, 15:07)
o skysčių daug vartoji?, man nuo nealkoholinio alaus labai "pramušdavo" pienuką blush2.gif , kmynų arbata su pienu, bet geriu tikrai labai daug


o ta kmynu arbata daryt reikia kmynus verdant ar uzplikinant? blush2.gif
Atsakyti
man mama vire biski.. smile.gif mano maze zaliai pradejo daryti doh.gif ir be proto atpylineti..ir taip sieluojuosi del to kiekvieno lasiuko pienelio o ji rodos viska ispila..seniau vos vos o dabar rubai ir vyro ir mano ir jos slapi..
mergytes, dar pakomentuokit del krutu keitimo? situacija: duodu viena, po 5 min pradeda spyriotis, po nesiojimu ir panasiai duoti vel ta pacia? ar keisti kita? ar pvz. pavale kazka, po 20 min vel nori, kuria duoti? nauja ar sena? nes pas mane vien tokios situacijos..bijau kad to riebesnio pienelio ji mazai gauna..
Atsakyti