Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 11 21, 18:36)
... Alus- mitas (pojūčiai apgaulingi).

NEALKOHOLINIS alus (o alkoholis žindant kūdykį netoleruotinas joks), gal ir mitas, bet...man ir daugeliui mano draugių pasiteisina visu 100 procentų, manau už pabandyma niekas per galvą neduos, iš mano pusės tai buvo tik nuoširdus geranoriškas patarimas ir tiek, nepadės tai nepadės mirksiukas.gif
Atsakyti
vaikui jau 1 metai, o as dar maitinu, tuo dziaugios bet noriu pasiguost, kad maitinant, vaikas labai priprate prie MP valgymo nakti. Uzmiega su MP, o po to nakti dar 3-5 kartus prabunda ir be MP neuzmiega
Atsakyti
Mano mergytei 3 savaites, maitinu, kol kas viskas daug maz gerai. Ciulptuko ne duodu bet per 3 savaites 3 kartus gavo. Taigi siandien po treciojo karto, vaikas pavalges nebeuzmiega o verkia, duodu kruti patraukia, nestipriai tarsi zaisdamas uzmiega, pagaldau i lova ir vel verkia. Manau taip prase ciulptuko, nes kitu priezasciu nera, jau apgalvojau ir del maitinimo, ir del pampersu turinio. Taigi tas nelemtas cilptukas viska sugadino. Daugiau neduosiu. Jei gauna MP tai sotus turi miegoti, o cia verkia diena blink.gif blink.gif
Jei butu mazai pieno nebutu tiek sunaudotu pilnu pampersu. Patarimas visiems : reikia daugiau kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 11 21, 19:45)
NEALKOHOLINIS alus (o alkoholis žindant kūdykį netoleruotinas joks), gal ir mitas, bet...man ir daugeliui mano draugių pasiteisina visu 100 procentų, manau už pabandyma niekas per galvą neduos, iš mano pusės tai buvo tik nuoširdus geranoriškas patarimas ir tiek, nepadės tai nepadės mirksiukas.gif


su alum yra taip: jis gausina piena tam tikra laika, t.y. jeigu jo skubiai reikia pagausinti. Tai is tiesu: isgeri skardine ir mazdaug puse paros, gal maziau, tikrai pieno daugiau. Bet ilgainiui geriant pienas atsistato i ta pati lygi, koks buvo pries negerima. Taciau ta galima neblogai isnaudoti, pvz. jeigu skubiai reikia pagausini, o paskui dazniau bandai zindyti, kad pagausetu savaime. Ypac gerai veikia, jeigu pieno sumazeja laikinai, t.y. per ligas, negalejima daznai zindyti, etc. Nu bent cia mano pastebejimai tokia. Bet kad nealkoholinis alus veikai, tai faktas. Tik tas alus labai i svori eina. Kai daug geri, man auga svoris. Nu bet svoris aisku antraeilis dalykas. Baigus zindyti galima numesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 22 lapkričio 2009 - 00:21
QUOTE(sekunde1 @ 2009 11 21, 20:33)
vaikui jau 1 metai, o as dar maitinu, tuo dziaugios bet noriu pasiguost, kad maitinant, vaikas labai priprate prie MP valgymo nakti. Uzmiega su MP, o po to nakti dar 3-5 kartus prabunda ir be MP neuzmiega


paskaitykit tema metinuko meniu, tai ten kas antras maitinamas misinuku dar keliasi nakti po du kartus misinio ar arbatytes, manau nutraukus MP tikrai nesibaigs tie naktiniai kelimaisi, o va man tai patogu atsikele, papulis ir toliau abu snaudziam, tad belieka tik pasiguost, kad isimiegosim kada nors - ateityje 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nuliaX @ 2009 11 21, 20:43)
Mano mergytei 3 savaites, maitinu, kol kas viskas daug maz gerai. Ciulptuko ne duodu bet per 3 savaites 3 kartus gavo. Taigi siandien po treciojo karto, vaikas pavalges nebeuzmiega o verkia, duodu kruti  patraukia, nestipriai tarsi zaisdamas uzmiega, pagaldau i lova ir vel verkia. Manau taip prase ciulptuko, nes kitu priezasciu nera, jau apgalvojau ir del maitinimo, ir del pampersu turinio. Taigi tas nelemtas cilptukas viska sugadino. Daugiau neduosiu.  Jei gauna MP tai sotus turi miegoti, o cia verkia diena  blink.gif  blink.gif
Jei butu mazai pieno nebutu tiek sunaudotu pilnu pampersu. Patarimas visiems : reikia daugiau kantrybes  mirksiukas.gif


is fantastikos srities, mano nei vienas vaikas, nei matinamas misiniu, nei MP dienom istisai nemiegodavo, pavalge nusnaude pusvalandi ir vel gyvi, maniskiai ismiegot valanda, pusantros diena pradejo kazkur apie 10 men. Pvz as nesu tokia arsi ciulptuko priesininke, pas mane jis naudojamas ir pagal poreiki, tai nesutrukde zindyt iki siol, mums jau tuoj metukai bigsmile.gif
Atsakyti
Tai merginos pasakykit per kiek laiko pagauseja pienuko kai vaikas dazniau pazinda, uzstimuliuoja? ir gal zinot kada oksitocinas issivalo is organizmo sintetinis, nzn kiek man tik jo supyle, bet ne marias..?kitas dalykas jeigu man labai mergyte stimuliuoja vakare, tai kada turetu buti pieno jau daugiau? nes as vis laukiu laukiu...nesuprantu..rodos moterys ir miega po 4-5 val naktim o pienas net ciurkle bega..o va rodos ir stengiesi..o kaip bega menka ciurkle kuri nutruksta po 2 sek ir reikia vel laukt tai oj oj tongue.gif
Atsakyti
mums jau 6men.ir pienas vis dar upeliais teka.labai dziaugiuosi thumbup.gif ,nes va pirma dukryte tai turbut ziniu ir kantrybes truko ismaitinau tik du menesius doh.gif .o suneli 4men ir tada uzpuole gripas,o po savaites nebeatgaminau,o gal ir kantrybes neturejau atgaminti.bet dabar visai kas kita.su malonumu duodu MP 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2009 11 22, 13:20)
Tai merginos pasakykit per kiek laiko pagauseja pienuko kai vaikas dazniau pazinda, uzstimuliuoja? ir gal zinot kada oksitocinas issivalo is organizmo sintetinis, nzn kiek man tik jo supyle, bet ne marias..?kitas dalykas jeigu man labai mergyte stimuliuoja vakare, tai kada turetu buti pieno jau daugiau? nes as vis laukiu laukiu...nesuprantu..rodos moterys ir miega po 4-5 val naktim o pienas net ciurkle bega..o va rodos ir stengiesi..o kaip bega menka ciurkle kuri nutruksta po  2 sek ir reikia vel laukt tai oj oj tongue.gif


Renatata tu tiesiog zindyk, kai kudikis zindo tada pienukas ir gaminasi gi nebuna taip prisigamino, tada jau duosi kaip karvyte, ne, tiesiog zindyk ir nesuk galvos, jo atsiras tiek kiek reikia, pirmiausia pienas gaminasi galvoje, as niekad neleidau nei sau nei kitiems suabejot, kad pas mane mazai pieno (aciu pasidaviau tai psichozei su pirma mergina, pienas per menesi dingo), o sykart atsipalaidavau ir maitindavau vaikeli kada tik jis norejo, prasosi ir duodu papuli, tiek diena, tiek nakti, i jokias valandas neziurejau, pasitikekit savim, ir leliuku ir viskas bus gerai, pirmi menesiia sunkus, bet paskui pieno gamyba uzsiveda ir nieko nera paprasciau, bet tas lengvumas man asmeniskai tik apie 4 kazkur menesiuka atejo, kai viskas patapo aisku ir paprasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2009 11 22, 14:20)
Tai merginos pasakykit per kiek laiko pagauseja pienuko kai vaikas dazniau pazinda, uzstimuliuoja? ir gal zinot kada oksitocinas issivalo is organizmo sintetinis, nzn kiek man tik jo supyle, bet ne marias..?kitas dalykas jeigu man labai mergyte stimuliuoja vakare, tai kada turetu buti pieno jau daugiau? nes as vis laukiu laukiu...nesuprantu..rodos moterys ir miega po 4-5 val naktim o pienas net ciurkle bega..o va rodos ir stengiesi..o kaip bega menka ciurkle kuri nutruksta po  2 sek ir reikia vel laukt tai oj oj tongue.gif

o is kur zinai kad tau nedaugeja pienukas.nes vaikas kai traukia tai tikrai daugiau istraukia,negu mes traukiam dirbtiniu budu.mums tai po menesio pradejo pienas begti upeliu 4u.gif 4u.gif ,kantrybes ir dazniau duok savo mergytei žįsti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2009 11 22, 13:20)
Tai merginos pasakykit per kiek laiko pagauseja pienuko kai vaikas dazniau pazinda, uzstimuliuoja? ir gal zinot kada oksitocinas issivalo is organizmo sintetinis, nzn kiek man tik jo supyle, bet ne marias..?kitas dalykas jeigu man labai mergyte stimuliuoja vakare, tai kada turetu buti pieno jau daugiau? nes as vis laukiu laukiu...nesuprantu..rodos moterys ir miega po 4-5 val naktim o pienas net ciurkle bega..o va rodos ir stengiesi..o kaip bega menka ciurkle kuri nutruksta po  2 sek ir reikia vel laukt tai oj oj tongue.gif


Pas mane pasiula ir paklausa susinormalizavo TIK po 2 menesiu. Vis trukdavo ir trukdavo. Bet tikriausiai paklausa labai smarkiai augo, o pasiula nespejo taip greitai augti smile.gif
Bet kai buvo susirgus 7 menesiu, tai mazai valge kosiu, vien MP, tada kazkur per 2 savaites zenkliai pagausejo. Bet as manau, kad cia labai individualu.
Nu bet sumazeti, tai sumazeja labai staigiai smile.gif. Tik kokias kelias dienas sloga ir maziau pazinda, tai is karto sumazeja.
Atsakyti
QUOTE(gabijosius @ 2009 11 22, 13:34)
o is kur zinai kad tau nedaugeja pienukas.nes vaikas kai traukia tai tikrai daugiau istraukia,negu mes traukiam dirbtiniu budu.mums tai po menesio pradejo pienas begti upeliu 4u.gif  4u.gif ,kantrybes ir dazniau duok savo mergytei žįsti. thumbup.gif

kai vaikas traukia..o pas mane daugiau laizo..na turiu omenyje nera siurbliuko efekto...su tokiu pasiurbliavimu nzn ar ji istraukia kazka rimto..zindau kada tik isigeidzia..prasom..mielai..antra diena..kad nuo ryto ji siurbliuoja labai silpnai bet po 20 min siurbliavimo uzmiega - duodu prielada kad viskas ok..taciau nuo 17 val. tiesiog vaikas visada pas mane, o as fotelyje..taciau ji daug maz rami, na kaip vaikai..tiesiog arba valgo arba tiesiog ciulpia, jokiu rijimu tikrai nesigirdi..nuo 11 val prasideda neramumai tokie kad oj oj..vien verksmas, vaika islaikiau paskutine nakti 2 val rekianti ir visa bordini kol per zonda nesudaviau 20 ml to susikto misinio..viskas..vaikas nemete kruties, ir uzmigo nors galvojau net ir daugiau duosiu..neprireike..todel ir galvoju kad kazkodel nakti jo man truksta..nes krutine visiskai minksta...totaliai..
Atsakyti
QUOTE(Renatata @ 2009 11 22, 14:46)
kai vaikas traukia..o pas mane daugiau laizo..na turiu omenyje nera siurbliuko efekto...su tokiu pasiurbliavimu nzn ar ji istraukia kazka rimto..zindau kada tik isigeidzia..prasom..mielai..antra diena..kad nuo ryto ji siurbliuoja labai silpnai bet po 20 min siurbliavimo uzmiega - duodu prielada kad viskas ok..taciau nuo 17 val. tiesiog vaikas visada pas mane, o as fotelyje..taciau ji daug maz rami, na kaip vaikai..tiesiog arba valgo arba tiesiog ciulpia, jokiu rijimu tikrai nesigirdi..nuo 11 val prasideda neramumai tokie kad oj oj..vien verksmas, vaika islaikiau paskutine nakti 2 val rekianti ir visa bordini kol per zonda nesudaviau 20 ml to susikto misinio..viskas..vaikas nemete kruties, ir uzmigo nors galvojau net ir daugiau duosiu..neprireike..todel ir galvoju kad kazkodel nakti jo man truksta..nes krutine visiskai minksta...totaliai..

Krutines minkstumas neturi nieko bendro su pieno buvimu/nebuvimu mirksiukas.gif

Misinukas zymiai sunkiau virskinamas nei MP, jis apkrauna organizma ir reikalauja daug energijos apdorojimui, todel vaikelis aprimsta ir uzmiega, o mamos suinterpretuoja kaip pozymi, kad iki tol truko maisto 4u.gif
Atsakyti