Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(tanler @ 2009 08 07, 11:39)
tesiog tas kas vyru jureiviu neturi nesupranta  biggrin.gif

Yra labai daug vienišį mamų, kurių vyrai net po keturių mėm, ar po metų negrįžta, nėra kam grįžti, yra išsiskyrusių, tolimųjų reisų vairuotojų žmonos, žmonos, kurių vyrai vergauja užsieny. Taip kad ko gero daugiau tokių nei tų, kurių vyrai šalia kiekvieną bent jau vakarą.

QUOTE(tanler @ 2009 08 07, 12:26)
Vadinasi su gyvenimu dar blogai susipazinot rolleyes.gif

O va čia nepataikėt. cool.gif

QUOTE(krika @ 2009 08 07, 14:21)
o dabar jūs man pasakykit, nes spėju kad mano draugę kažkas išdurnino. ar, pasigimdžius vaikutį, vyresnysis vaikutis turi teisę į darželį? į kitą darželį vasaros metu? vakar susitikom su drauge, sako stogas važiuoja, o vyresniuo neleidžia į daržą, nes ji vaiko auginimo atostogose ir kažkas sakė, kad nepriklauso vaikui darželis kitas vasaros metu  g.gif

Išdurnino vidury baltos dienos.
dabar tavo draugė gali skųstis į savivaldybę, bet jei pati padėjo parašą, kad jai nereikia darželio vasarai, nieko nepadarys. Aiškintis reikėjo jau tada.
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 08 07, 15:15)
Tai priklauso nuo aukletoju samoningumo... bet juk su 40 laipsniu vaiko i darza nevesi  ax.gif

Krika, man atrodo, kad aukletojos vasarai norejo maziau vaiku tureti  g.gif

na tai zinoma su tempa i darzeli nevesciau bet va viena karta lekem pas gyd. su tempa o pasirodo mums iskarto keturi dantukai gale digo...kita diena jokis tempos vaikas sveikas kaip niekur nieko wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ezra @ 2009 08 07, 15:30)
Yra labai daug vienišį mamų, kurių vyrai net po keturių mėm, ar po metų negrįžta, nėra kam grįžti, yra išsiskyrusių, tolimųjų reisų vairuotojų žmonos, žmonos, kurių vyrai vergauja užsieny. Taip kad ko gero daugiau tokių nei tų, kurių vyrai šalia kiekvieną bent jau vakarą.


tame asme ir yra kad bent kiek viena vakara smile.gif O as po 4men bunu visiskai viena verysad.gif nei mamos salia, nieko.Negaliu sau leisti daug ko net sirgti mano atveju negalima. doh.gif Tai baisiausias dalikas kai pakila tempa virs 39 o tau reikia eit valgit daryt vaikus ismaudit vakarais o esi visiskas lavonas.Gerai kad draugiu turiu tai buvo kad ir vaistus buvo atveze nes is namu negalejau iseiti.Va taip buna mirksiukas.gif Bet as nesiskundziu biggrin.gif susitvarkau jug...
Papildyta:
Beto ir as buvau issikyrusi...zinau ka reiskia vienai auginti vaika...neiko dirbau buta tuomet nomavau ir nenumirem...viena laime kad tada paskolos neturejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 07, 15:30)
dabar tavo draugė gali skųstis į savivaldybę, bet jei pati padėjo parašą, kad jai nereikia darželio vasarai, nieko nepadarys.

Jei labai norės, tai padarys - jei yra vietų kokiame darželyje, tai priima ir iš anksto neužsirašiusius. Tiesa, draugei iš centro teko į Laukininkus vaiką mėnesį pavežioti, bet priėmė. Turėtų į švietimo skyrių kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 07, 12:26)
Vadinasi su gyvenimu dar blogai susipazinot rolleyes.gif

Manau, kad ir tave dar galėčiau pamokyt ax.gif

QUOTE(tanler @ 2009 08 07, 15:07)
kaip supasti ta pulyne sloga g.gif mums nuo dantu digymo uzsikemsa nosis o paskui pradeda begti ta vadynama puline sloga.Tai va ir sakau susiduriau jau g.gif
atejus pas gyd sake nuo dantu nes ypac kai iltiniai dantukai dygsta labai daznai pasireiskia tokia sloga.Kai dantukai digsta gale dazniau atsiranda kosulys arba parausta gerklyte.Bet visiems vaikams skirtingai pav. vyresniai dukrai visai nebuvo tempos ir tik surasdavau burnytei po nauja dantuka.O mazajai ir iki 40 pakildavo tempa verysad.gif

Dygstant dantims, susilpnėja imunitetas, vat ir puola visokie virusai nosis, gerkles... O imunitetas, kaip žinia, pas visus skirtingas mirksiukas.gif
A pamokiau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 08 07, 15:15)
Krika, man atrodo, kad aukletojos vasarai norejo maziau vaiku tureti  g.gif


QUOTE(ezra @ 2009 08 07, 15:30)
Išdurnino vidury baltos dienos.
dabar tavo draugė gali skųstis į savivaldybę, bet jei pati padėjo parašą, kad jai nereikia darželio vasarai, nieko nepadarys. Aiškintis reikėjo jau tada.

tai pasirodo išdurnino ne iš darželio, o jos draugė. atsiet kai ta draugė buvo pasigimdžius kažkas kažkada jai taip pasakė. o va dabar savo patirtimi pasidalino su mano drauge (nesusipainiojot? lotuliukas.gif ). ji ir priėmė kaip už gryną pinigą. o ar dėjo pliusą/minusą nežinau.

čia kaip man. pirmais Liepos metais darželyje manęs net neinformavo apie tokią galimybę.
o dabar pasiėmėm kitą darželį, bet taip gausis, kad neteks lankyti, o jau jis apmokėtas doh.gif

Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 07, 20:33)
o dabar pasiėmėm kitą darželį, bet taip gausis, kad neteks lankyti, o jau jis apmokėtas  doh.gif

O kodėl neteks lankyti?
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 07, 20:10)
Manau, kad ir tave dar galėčiau pamokyt ax.gif
Dygstant dantims, susilpnėja imunitetas, vat ir puola visokie virusai nosis, gerkles... O imunitetas, kaip žinia, pas visus skirtingas mirksiukas.gif
A pamokiau? biggrin.gif

nea biggrin.gif mokynkyte savo vaikus jiems daugiau reikia jusu demesio 4u.gif Tai senai zinau per daug skaitau gal....o tai kad digstant priekinems dantukams paburksta noses glevyne tai tikrai zinau,ipatingai iltiniai dantukai skaudziai digsta.As va protini auginu jau kelis metus tai kai tik pradeda digti iskarto ta gerkles puse parausta rolleyes.gif cia jau is patirties
Papildyta:
QUOTE(tanler @ 2009 08 07, 15:45)
na tai zinoma su tempa i darzeli nevesciau bet va viena karta lekem pas gyd. su tempa o pasirodo mums iskarto keturi dantukai gale digo...kita diena jokis tempos vaikas sveikas kaip niekur nieko  wub.gif

Be to skaitykite ne tarp eiluciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 07 rugpjūčio 2009 - 20:17
QUOTE(ezra @ 2009 08 07, 21:04)
O kodėl neteks lankyti?

kai prašiau kito darželio ir jį gavom, močiutė kuri atostogauja visą mėnesį, turėjo jau dirbti rugpjūtį. bet va, savaitė kaip galėjo dar neiti į darbą. tai tą savaitę Liepa su ja. pirmadienį lyg močiutė išeina į darbą apsižiūrėti, o vėliau gali vėl likti namie ar kažkaip panašiai g.gif o rugpjūčio paskutinę savaitę jau mūsiškis darželis pradeda dirbti.
na gal teks paeiti į naują darželį kokią savaitę g.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 07, 21:18)
Be to skaitykite ne tarp eiluciu 4u.gif

Čia man? huh.gif O ką aš ten turėčiau perskaityt? Skaitau tai, kas parašyta...


krika, o tu jau dirbi? Jei ne, tai kam tau tas svetimas darželis savaitei? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 07 rugpjūčio 2009 - 20:44
mano mažoji labai sirgo. gydytoja pasakė, kad čia didžioji parneša bacilas iš daržo. o pasirodo su kiekvienu danties dygimu baisi sloga būdavo blink.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 07, 20:10)
Manau, kad ir tave dar galėčiau pamokyt ax.gif

Jega, 4u.gif tu didis.gif
Visos mes turim maziau ar daugiau patirties, kartais ir vyrai diena /nakti salia, o paprasyt kazka kad padarytu - ner pas ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 07, 21:41)
kai prašiau kito darželio ir jį gavom, močiutė kuri atostogauja visą mėnesį, turėjo jau dirbti rugpjūtį. bet va, savaitė kaip galėjo dar neiti į darbą. tai tą savaitę Liepa su ja. pirmadienį lyg močiutė išeina į darbą apsižiūrėti, o vėliau gali vėl likti namie ar kažkaip panašiai g.gif o rugpjūčio paskutinę savaitę jau mūsiškis darželis pradeda dirbti.
na gal teks paeiti į naują darželį kokią savaitę  g.gif

Tai juk tau turėtų mažiau skaičiuoti paskui kitą mėnesį, jei dabar jau sumokėta.
Atsakyti