Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(jėga @ 2009 08 06, 22:46)
Aš aišku jos nemačiau ir nepažįstu, bet tai, ką ji rašė, man vietomis primena sovetskuju ženščinu... ženščinu-lošad cool.gif Sorry, jei ką.
Aš daug ką, jei ne viską, ką ji ten minėjo, galėčiau, mokėčiau ir manau sugebėčiau padaryti pati, bet... nenoriu. O kam vyrai mūsuose tada, a? Aš noriu būti moterim brunette.gif Ne santechnike, elektrike, dažytoja, šaltkalve etc... Sakysit, vyro nėr, dirba, negali..? Tai lai dirba taip, kad žmona meistrus galėtų nusisamdyt, o ne pati penkiais frontais art... Ai, ką aš žinau - [i]každomu svajo

Aišku, mes čia jau ne įtemą varom, bet visiškai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sutikciau ir as su jumis bet nera iseites doh.gif samdyti zmogu blink.gif kad krana prisuktu uzsimusiu... geriau vaikui uz tos 50lt kelnes nupirksiu ar i vaiku kambari nuvesiu...be to kai vyras po keturis men tupi juroj tai gyvenimas pamoke mane gerai per ta laika.Paskola, du vaikai,norisi naujos masinikes rolleyes.gif nes as negaliu be vairo lotuliukas.gif ir svarbiausia remontas verysad.gif velnias jo as turbut nesulauksiu o kur dar ziema pries akis verysad.gif ...Ir dar dabar taupau vienam dalikui cool.gif reik 8000lt per puse metu metalu prisitaupe apie 1500 tongue.gif tai dar taupit ir taupit doh.gif ...bet aisku cia ne i tema mums reikia kraustitis i kokia atskira tema paplepeti lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(jėga @ 2009 08 06, 22:46)
Tai lai dirba taip, kad žmona meistrus galėtų nusisamdyt, o ne pati penkiais frontais art... Ai, ką aš žinau - každomu svajo smile.gif



As savo vyra myliu ir niekad jam nepasakysiu kad jis mazai uzdirba schmoll.gif darbo jis nebijo ir kai yra su mumis man nera bedu...tai kaip as supratau jai jau vyras meistra nepasamdo tai ka dabar skirtis??? Cia panasiai " U bogatih svoi priciudi"
Jai negali pasamdit tai ir nereikia susitvarkysime smile.gif gyvensime is tiek kiek yra...badu nemirsim.Tesiog musu seima labai atsakinga.Ir pinigus mes nesvaistom.Valio jai jus tai galite daryti smile.gif dziaugiosi uz jus.
Papildyta:
Gerai mamytes baigiam sita tema nes cia apie darzelius kalbama 4u.gif tesiog jau vyras turi ant dienu grizti tai jau nervai biski nelaiko blush2.gif labai laukiu ir atrodo ta diena niekada neateis....

Indrute saunole mokosi as pav. finansiskai negaliu dabar sau to leisti verysad.gif o labai noreciau...buvo planu net seis metai istoti univera...Deja lauksim kitu..

Geros nuotaikos jums kaip faina kada ateini i darzeli ir pamatai vaiko rankytem darytus darbelius wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 06 rugpjūčio 2009 - 23:04
QUOTE(indrute83 @ 2009 08 06, 22:33)
O del slogos tai mum adenoidai ir nosis nuolat bega. Tai kaip gali nepriimti i grupe? Butu net nelogiska nes tai ne infekcine liga o operacijos irgi laukti reikia ilgai. Manau kad tai vidinis istatymas, bet del jo as tikrai gincyciuos ir pasisikambinciau i svietimo skyriu pasitikslinti.

čia turbūt mama bijo tos operacijos ir atitolina viską iki begalybės nežinodama realios situacijos. preitą vasarą vaikui operavo adenoidus - vietą gavom operacijai po savaitės užsirašymo. draugai pavasarį operavo - vietą gavo po dviejų savaičių. taip, kad mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jėga @ 2009 08 06, 22:46)
Aš aišku jos nemačiau ir nepažįstu, bet tai, ką ji rašė, man vietomis primena sovetskuju ženščinu... ženščinu-lošad cool.gif Sorry, jei ką.
Aš daug ką, jei ne viską, ką ji ten minėjo, galėčiau, mokėčiau ir manau sugebėčiau padaryti pati, bet... nenoriu. O kam vyrai mūsuose tada, a? Aš noriu būti moterim brunette.gif Ne santechnike, elektrike, dažytoja, šaltkalve etc... Sakysit, vyro nėr, dirba, negali..? Tai lai dirba taip, kad žmona meistrus galėtų nusisamdyt, o ne pati penkiais frontais art... Ai, ką aš žinau - každomu svajo smile.gif

uch biggrin.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 07, 00:15)
Jai negali pasamdit tai ir nereikia susitvarkysime smile.gif gyvensime is tiek kiek yra...badu nemirsim.Tesiog musu seima labai atsakinga.Ir pinigus mes nesvaistom.Valio jai jus tai galite daryti smile.gif dziaugiosi uz jus.

Dar biškį ne į temą. Aišku, visko ir pas mus pasitaiko, nesam milijonieriai. Yra tekę ir man kai kuriuos nemoteriškus darbus atlikt, tik... esmė tame, kad girtis tuo negaliu ir nenoriu schmoll.gif Labiau liūdesys dėl to ima o ne euforija - va kiek aš galiu... bigsmile.gif Aš - robotas, kumelė, baba s jaicami... bigsmile.gif Fui...

Klink klinkuser posted image
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 07, 10:09)
Dar biškį ne į temą. Aišku, visko ir pas mus pasitaiko, nesam milijonieriai. Yra tekę ir man kai kuriuos nemoteriškus darbus atlikt, tik... esmė tame, kad girtis tuo negaliu ir nenoriu schmoll.gif Labiau liūdesys dėl to ima o ne euforija - va kiek aš galiu... bigsmile.gif Aš - robotas, kumelė, baba s jaicami... bigsmile.gif Fui...

Klink klinkuser posted image

kai vyras grizta ir as moterim pasijauciu brunette.gif tesiog tas kas vyru jureiviu neturi nesupranta biggrin.gif kad kai jo nera turi vaikams atstoti ir teva ir motina ir namai kad per ta laika negriutu. meiluzio neturiu tai nera ko prasyti biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
wub.gif noreciau savo vaika vesti i toki darzeli
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 07, 10:09)
Dar biškį ne į temą. Aišku, visko ir pas mus pasitaiko, nesam milijonieriai. Yra tekę ir man kai kuriuos nemoteriškus darbus atlikt, tik... esmė tame, kad girtis tuo negaliu ir nenoriu schmoll.gif Labiau liūdesys dėl to ima o ne euforija - va kiek aš galiu... bigsmile.gif Aš - robotas, kumelė, baba s jaicami... bigsmile.gif Fui...

Klink klinkuser posted image

Vienapusiskai mastot lotuliukas.gif tai ka dabar jai vyras eina pastumdit vezima ar namus sutvarko, valgyt padaro tai ka jis "muzik bez jaic" lotuliukas.gif Vadinasi su gyvenimu dar blogai susipazinot rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 07 rugpjūčio 2009 - 11:27
nu kas, kas, bet jega jauciu su gyvenimui labiausiai susipazinus...smile.gif
Atsakyti
As dar apie tai, del ko neleidzia i darzeli... buvo iskabinta visose grupese, kad aukletoja gali nepriimti igrupe del pulines slogos, kosulio, uteliu ir pns. ir tai ne istatymas, o savivldybes sprendimas (jei gerai atsimenu) Istatymai tokiu smulkmenu nesprendzia. Ir tai liecia visus darzelius.
Atsakyti
kažkoks skelbimas dėl ligų ir pas mus daržely kabėjo.

o dabar jūs man pasakykit, nes spėju kad mano draugę kažkas išdurnino. ar, pasigimdžius vaikutį, vyresnysis vaikutis turi teisę į darželį? į kitą darželį vasaros metu? vakar susitikom su drauge, sako stogas važiuoja, o vyresniuo neleidžia į daržą, nes ji vaiko auginimo atostogose ir kažkas sakė, kad nepriklauso vaikui darželis kitas vasaros metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 07, 14:21)
kažkoks skelbimas dėl ligų ir pas mus daržely kabėjo.

o dabar jūs man pasakykit, nes spėju kad mano draugę kažkas išdurnino. ar, pasigimdžius vaikutį, vyresnysis vaikutis turi teisę į darželį? į kitą darželį vasaros metu? vakar susitikom su drauge, sako stogas važiuoja, o vyresniuo neleidžia į daržą, nes ji vaiko auginimo atostogose ir kažkas sakė, kad nepriklauso vaikui darželis kitas vasaros metu  g.gif

Durnizmas tegu i savivaldybe pasiskambina mirksiukas.gif as visa laika taip darau iskilus klausimams... jie greitai sureguoja i nesusipratimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 08 07, 13:53)
As dar apie tai, del ko neleidzia i darzeli... buvo iskabinta visose grupese, kad aukletoja gali nepriimti igrupe del pulines slogos, kosulio, uteliu ir pns. ir tai ne istatymas, o savivldybes sprendimas (jei gerai atsimenu) Istatymai tokiu smulkmenu nesprendzia. Ir tai liecia visus darzelius.

kaip supasti ta pulyne sloga g.gif mums nuo dantu digymo uzsikemsa nosis o paskui pradeda begti ta vadynama puline sloga.Tai va ir sakau susiduriau jau g.gif
atejus pas gyd sake nuo dantu nes ypac kai iltiniai dantukai dygsta labai daznai pasireiskia tokia sloga.Kai dantukai digsta gale dazniau atsiranda kosulys arba parausta gerklyte.Bet visiems vaikams skirtingai pav. vyresniai dukrai visai nebuvo tempos ir tik surasdavau burnytei po nauja dantuka.O mazajai ir iki 40 pakildavo tempa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 07, 15:07)
kaip supasti ta pulyne sloga g.gif mums nuo dantu digymo uzsikemsa nosis o paskui pradeda begti ta vadynama puline sloga.Tai va ir sakau susiduriau jau g.gif
atejus pas gyd sake nuo dantu nes ypac kai iltiniai dantukai dygsta labai daznai pasireiskia tokia sloga.Kai dantukai digsta gale dazniau atsiranda kosulys arba parausta gerklyte.Bet visiems vaikams skirtingai pav. vyresniai dukrai visai nebuvo tempos ir tik surasdavau burnytei po nauja dantuka.O mazajai ir iki 40 pakildavo tempa verysad.gif


Tai priklauso nuo aukletoju samoningumo... bet juk su 40 laipsniu vaiko i darza nevesi ax.gif

Krika, man atrodo, kad aukletojos vasarai norejo maziau vaiku tureti g.gif
Atsakyti