Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(jėga @ 2009 08 06, 12:17)
Kada nebėra šūdo ir aplinka nedusina lotuliukas.gif



QUOTE(Slapux @ 2009 08 06, 12:24)
Panašu, kad kitiems jis baigiasi net neprasidėjęs  topsecret.gif


drinks_cheers.gif

As manau, kad nereikia vaiku skubinti, manajai geguze suejo sesi, bet net nesvarsciau galimybes leisti i mokykla, ateis laikas - iseis ir i mokykla, ir toliau jei nores... koks skirtumas ar i univera istos 18 ar 19 m. rolleyes.gif jokio mirksiukas.gif As savarankiskai pradejau gyventi 24 m. ir visai del to nesigailiu. Kiekvienam savo... Vaikas irgi pats pasirinks, gal nores dirbti ir savarankiskai gyventi nuo 18 m., o gal taip kaip ir as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 06, 12:17)
Kada nebėra šūdo ir aplinka nedusina lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
QUOTE(Slapux @ 2009 08 06, 12:24)
Panašu, kad kitiems jis baigiasi net neprasidėjęs  topsecret.gif

lotuliukas.gif

O dėl tos slogos, tai man jau čia labai įdomu, nes mūsų daržely nebuvo nieko iškabinta. O ir prieštarauti labai galima, nes dėl slogos gydytojai nedarbingumo pažymėjimo neišrašo, o ir slogos būna įvairios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ezra: 06 rugpjūčio 2009 - 15:27
QUOTE(ezra @ 2009 08 06, 16:22)

O dėl tos slogos, tai man jau čia labai įdomu, nes mūsų daržely nebuvo nieko iškabinta. O ir prieštarauti labai galima, nes dėl slogos gydytojai nedarbingumo pažymėjimo neišrašo, o ir slogos būna įvairios.

Matyt jusu darzeli nelabai domisi naujais istatymais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 06, 16:33)
Matyt jusu darzeli nelabai domisi naujais istatymais rolleyes.gif

Nu labai įdomu būt surasti tą įstatymą.

O jūs nesat gyvenusi Sausio 15-osios g.?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 06, 16:34)
Nu labai įdomu būt surasti tą įstatymą.

O jūs nesat gyvenusi Sausio 15-osios g.?

ne visa gyvenima Laukininkose tupiu biggrin.gif ir nesirosiu is sito rajono kraustitis 4u.gif
Papildyta:
Dabar dar pasiskaiciau tai supratau tai gali buti ir vidines darzialio taisykles tad nezinau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 06, 17:05)
ne visa gyvenima Laukininkose tupiu  biggrin.gif ir nesirosiu is sito rajono kraustitis  4u.gif
Papildyta:
Dabar dar pasiskaiciau tai supratau tai gali buti ir vidines darzialio taisykles tad nezinau  wink.gif

Aišku. biggrin.gif

Tai ir aš pagalvojau, kad čia vidinės darželio taisyklės, nes internete nieko neradau apie tokį įstatymą.
Šiaip, pastebėjau, kad labiausiai serga tie vaikai, kurių tėvai ilgai juos laiko namie net pasibaigus ligai, vos kostelėjus ar šniurkštelėjus nosimi iškart namie palieka. Vaiko organizmas taip ir nespėja adaptuotis prie bacilų pilnos aplinkos, todėl dažnai ir sergama. Bet čia tik mano pastebėjimas ir patirtis.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 06, 17:53)
Aišku. biggrin.gif

Tai ir aš pagalvojau, kad čia vidinės darželio taisyklės, nes internete nieko neradau apie tokį įstatymą.
Šiaip, pastebėjau, kad labiausiai serga tie vaikai, kurių tėvai ilgai juos laiko namie net pasibaigus ligai, vos kostelėjus ar šniurkštelėjus nosimi iškart namie palieka. Vaiko organizmas taip ir nespėja adaptuotis prie bacilų pilnos aplinkos, todėl dažnai ir sergama. Bet čia tik mano pastebėjimas ir patirtis.

drinks_cheers.gif bet dabar nezinau kaip reikes su akletojom kovoti box.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 06, 17:59)
drinks_cheers.gif bet dabar nezinau kaip reikes su akletojom kovoti  box.gif

O kodėl reiks kovoti?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 06, 16:22)
O dėl tos slogos, tai man jau čia labai įdomu, nes mūsų daržely nebuvo nieko iškabinta.

Pas mus irgi nebuvo nieko iškabinta. Bet buvo kalbėta susirinkime tongue.gif Kad yra sugriežtintos kokios tai taisyklės. Taip pat buvo kalbėta ir apie tai, kad nedarbingumo tėvams už slogą neduoda. Tad buvo prieita bendro kompromiso - pagal situaciją ax.gif O tą situaciją kiekvienas išvarto taip, kaip jam patogu. Žodžiu - po senovei irnesakyk.gif Tik tiek, kad pasiskųst dėl taisyklių nepaisymo jau gali tongue.gif
Atsakyti
Nu ka mamukai darzelis tik nuo rugsejo tai vaziuojam pliazintis vacation4.gif
Atsakyti
Norejau pacituoti tanler kur ji tiek daug prirase, bet dingo viskas. Kadangi pora kartu esame susitikusius, tai galiu pasakyti, kad man iki tos moterytes savo energija toli. Ir labai pavydziu is gerosios puses jos uzsidegimo gyventi 4u.gif Man tuoj bus 26 o as dar magistranturoj tupiu, nors niekur nepadariau pauzes, nei laukdamasi nei augindama vaika. Ir tikrai labai sunku, nors mano situcija nepalyginimai lengvesne nei tanler. Ir vis tiek man iki tanler toli, krano nepasikeisciau ir joku kitu vyrisku dalyku nepasidaryciau, o labai noreciau, bet psichologiskai ir fiziskai man neiseitu tiek visko aprepti. Bet cia turbut priklauso nuo zmogaus.

Papildyta:
O del slogos tai mum adenoidai ir nosis nuolat bega. Tai kaip gali nepriimti i grupe? Butu net nelogiska nes tai ne infekcine liga o operacijos irgi laukti reikia ilgai. Manau kad tai vidinis istatymas, bet del jo as tikrai gincyciuos ir pasisikambinciau i svietimo skyriu pasitikslinti.
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2009 08 06, 22:33)
Norejau pacituoti tanler kur ji tiek daug prirase, bet dingo viskas. Kadangi pora kartu esame susitikusius, tai galiu pasakyti, kad man iki tos moterytes savo energija toli.

O del slogos tai mum adenoidai ir nosis nuolat bega. Tai kaip gali nepriimti i grupe? Butu net nelogiska nes tai ne infekcine liga

Aš aišku jos nemačiau ir nepažįstu, bet tai, ką ji rašė, man vietomis primena sovetskuju ženščinu... ženščinu-lošad cool.gif Sorry, jei ką.
Aš daug ką, jei ne viską, ką ji ten minėjo, galėčiau, mokėčiau ir manau sugebėčiau padaryti pati, bet... nenoriu. O kam vyrai mūsuose tada, a? Aš noriu būti moterim brunette.gif Ne santechnike, elektrike, dažytoja, šaltkalve etc... Sakysit, vyro nėr, dirba, negali..? Tai lai dirba taip, kad žmona meistrus galėtų nusisamdyt, o ne pati penkiais frontais art... Ai, ką aš žinau - každomu svajo smile.gif


Nu laba diena... Adenoidai - ne infekcinė liga, ale sloga, kuriai jie suteikia palankią terpę rastis, jau yra virusinis (arba infekcinis) nosies gleivinės uždegimas. Ir beje, užkrečiamas oro lašeliniu būdu mirksiukas.gif

Adenoidai - ryklės tonzilių, esančių nosiaryklėje, išvašos. Jiems atsirasti turi reikšmės dažna sloga, prienosinių ančių uždegimas, vaikų infekcinės ir alerginės ligos, mažakraujystė, tuberkuliozė.

Jie užkemša nosies užpakalinės ertmės angas ir trukdo kvėpuoti pro nosį. Dėl to nosies gleivinėje susitvenkia kraujo ir limfos, susidaro sąlygos kilti slogai ir prienosinių ančių uždegimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 06 rugpjūčio 2009 - 21:48