Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Aš kažkaip nelabai suprantu, kodėl reikia stengtis, kad vaikas į mokyklą eitų kuo vėliau? g.gif Aš pradėjau 6 metų, nes tokia tvarka buvo tada, kad visi privalomai nuo 6-ų ėjom, o sūnų irgi planavau leist nuo 6 metų, bet jam 6 bus tik rugpjūčio viduryje, tai tik dėl to susilaikiau, nes jis tikrai būtų jauniausias tarp kitų 7 ar net 8 metų bendraklasių. Mano manymu, "ranšė siadiš, ranšė vydiš..". Aš mokyklą baigiau 18, ir man jau gaila, kad mano vaikai vienus metus prašiks darželyje ir baigs mokyklą 19-os.. Tai pats gražiausias amžius, o turi dusintis vidurinėje..
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 08 05, 22:45)
Tai pats gražiausias amžius, o turi dusintis vidurinėje..

O tu nori, kad tame amžiuje jau dusintųsi darbe? huh.gif Nesupratau logikos - vidurinė tai kas - kalėjimas..? huh.gif
Būna, kad kiti ir visą gyvenimą prašika, ne tik darželio ar vidurinės metus...
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 08 05, 22:45)
Aš kažkaip nelabai suprantu, kodėl reikia stengtis, kad vaikas į mokyklą eitų kuo vėliau?  g.gif Aš pradėjau 6 metų, nes tokia tvarka buvo tada, kad visi privalomai nuo 6-ų ėjom, o sūnų irgi planavau leist nuo 6 metų, bet jam 6 bus tik rugpjūčio viduryje, tai tik dėl to susilaikiau, nes jis tikrai būtų jauniausias tarp kitų 7 ar net 8 metų bendraklasių. Mano manymu, "ranšė siadiš, ranšė vydiš..". Aš mokyklą baigiau 18, ir man jau gaila, kad mano vaikai vienus metus prašiks darželyje ir baigs mokyklą 19-os.. Tai pats gražiausias amžius, o turi dusintis vidurinėje..

Todėl, kad visi tuo metu ėjo 6-erių į mokyklą, visi buvo vienodai nesubrendę ar subrendę. Klasėje visi vienodi. tai labai svarbus faktorius.
Na, jei jau mamos požiūris, kad daržely vaikai veltui laiką praleidžia ( aš taip supratau žodį "prašiks"), o mokykloje reikia dusintis, tada tyliu. Ką tada kalbės vaikas?
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2009 08 04, 11:02)
Norejau paklasuti ar aukletojos darzelyje vaikams sugirdo vaistus jei reika diena. Mes nuo rudens zadam gerti geriama skiepa pagal griezta grafika ir aisku dienom ispuls kai vaikas darzelyje. Tai nezinau kaip daryti.  g.gif

Tokie dalikai yra uzdrasti ir jokia aukletoja tuom neuzsims schmoll.gif tik sanatorinese darzeliosia liadziama atsinesti vaistus.As kai vyresne dukra vedziau tai palikdavau ir diena sugirdidavo.Bet dabar kiek zinau ir su sloga neturiteises priimti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 08 05, 22:45)
Aš kažkaip nelabai suprantu, kodėl reikia stengtis, kad vaikas į mokyklą eitų kuo vėliau?  g.gif Aš pradėjau 6 metų, nes tokia tvarka buvo tada, kad visi privalomai nuo 6-ų ėjom, o sūnų irgi planavau leist nuo 6 metų, bet jam 6 bus tik rugpjūčio viduryje, tai tik dėl to susilaikiau, nes jis tikrai būtų jauniausias tarp kitų 7 ar net 8 metų bendraklasių. Mano manymu, "ranšė siadiš, ranšė vydiš..". Aš mokyklą baigiau 18, ir man jau gaila, kad mano vaikai vienus metus prašiks darželyje ir baigs mokyklą 19-os.. Tai pats gražiausias amžius, o turi dusintis vidurinėje..

Hm g.gif mano pirmagimis penkerių jau skaitė, rašė, skaičiavo iki belekiek - aš jau tada galėjau jį mokyklon leist smile.gif daug kas sakė, kad jam jau 6 metų tai jau būtinai reik į mokyklą keliaut. Bet per tuos metus paruošiamojoj (6-7 m) jis labai pasikeitė - subrendo psichologiškai. Į mokyklą išėjo septynerių - pačiu laiku. Giminaitė - pati prad. kl. mokytoja - savo vaiką išleido beveik 8 m, sako užduotys sunkėja kasmet, krūvis didėja, o vaiko smegenėlės nespėja augti smile.gif O vaikas super protingas - ne pagal amžių smile.gif

Neverta skubinti, viskam savas laikas. Lai pasidžiaugia vaikai nerūpestinga vaikyste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 05, 22:50)
Todėl, kad visi tuo metu ėjo 6-erių į mokyklą, visi buvo vienodai nesubrendę ar subrendę. Klasėje visi vienodi. tai labai svarbus faktorius.
Na, jei jau mamos požiūris, kad daržely vaikai veltui laiką praleidžia ( aš taip supratau žodį "prašiks"), o mokykloje reikia dusintis, tada tyliu. Ką tada kalbės vaikas?

As vyresne dukra leidau i mokykla nuo 6.5metu doh.gif vargo buvo nemazai.Bet praejome ir dabar dziaugiosi jau keliausime i 4klase blink.gif as skaitau kad 19metu baigti mokykla rolleyes.gif gyvenimas per trumpas...o kur dar univeras...as 18metu jau dukra turejau seima.O musu vaikai taip iseina 24m tik i gyvenima iseis g.gif pradzia labai sunki...turbut ir patis tai zinote smile.gif Man dabar 27metai viena beveik panele flirt.gif o kita maza mergyte wub.gif atidirbusi as tikrai nemazai...ir gyvenimas jau pamoke gerai.Tai dabar galvoju o jai butu viskas kitaip g.gif ?ar noreciau as tokio gyvenimo?Pasakysiu atvirai ne tongue.gif Man labai patinka ir mano gyvenimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 06, 00:15)
Man labai patinka ir mano gyvenimas 4u.gif

O kas gali garantuot, kad vaikui patiks toks gyvenimas? Nors skaičiau ir rašiau, ir skaičiavau nuo 5, į mokyklą išėjau 7 su geru gabalu. Bet nesijaučiau sena, baigusi mokyklą. Viskas priklauso nuo paties žmogaus. Va, man dar ir dabar 18 biggrin.gif
Atsakyti
na jūs čia apie mokyklą, bet aš išskaičiau ir reiškiu (nors negaliu spjauti, juk dvi dukras auginu) nenoriu, kad mano 18 metų vaikas jau vaiką gimdytų blink.gif ir čia yra super duper krūta? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 06, 00:03)
Bet dabar kiek zinau ir su sloga neturiteises priimti 4u.gif

Dėl slogos jokių draudimų nėra, nebent yra ir dar kitų ligos požymių.

QUOTE(tanler @ 2009 08 06, 00:15)
As vyresne dukra leidau i mokykla nuo 6.5metu doh.gif vargo buvo nemazai.Bet praejome ir dabar dziaugiosi jau keliausime i 4klase blink.gif as skaitau kad 19metu baigti mokykla  rolleyes.gif  gyvenimas  per trumpas...o kur dar univeras...as 18metu jau dukra turejau seima.O musu vaikai taip iseina 24m tik i gyvenima iseis g.gif pradzia labai sunki...turbut ir patis tai zinote smile.gif Man dabar 27metai viena beveik panele flirt.gif o kita maza mergyte wub.gif atidirbusi as tikrai nemazai...ir gyvenimas jau pamoke gerai.Tai dabar galvoju o jai butu viskas kitaip  g.gif ?ar noreciau as tokio gyvenimo?Pasakysiu atvirai ne  tongue.gif Man labai patinka ir mano gyvenimas 4u.gif

Jūs džiaugiatės, bet ar žinote, ką vaikas išgyveno?
Labai įdomiai kalbat, kad pati 18 m. turėjot šeimą, vaiką, o vaikai į gyvenimą išeis tik 24 m. o gal jūsų dukra vaiką turės jau 16 m., nepagalvojot apie tai? O gal ji matydama jūsų pavyzdį nenorės universitete mokytis? Beje, kas gali pasakyti, kada prasideda gyvenimas?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 06, 11:12)
Beje, kas gali pasakyti, kada prasideda gyvenimas?

Kada nebėra šūdo ir aplinka nedusina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 06, 12:17)
Kada nebėra šūdo ir aplinka nedusina lotuliukas.gif

Panašu, kad kitiems jis baigiasi net neprasidėjęs topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 06, 08:56)
na jūs čia apie mokyklą, bet aš išskaičiau ir reiškiu (nors negaliu spjauti, juk dvi dukras auginu) nenoriu, kad mano 18 metų vaikas jau vaiką gimdytų  blink.gif ir čia yra super duper krūta?  blink.gif  blink.gif

As ir mokslus baigiau ir vaikus pasigimdziau ir toliau planoju mokytis... Jau labai pasistengsiu kad mano vaikai 18metu vaiku negimdytu ax.gif nes mokytis turint seima ir vaikus yra labai sudetinga.Man 27 bet visi tik vos 18m te duoda verysad.gif pavargau nuo pasakymu "kokia grazia sesute turi" vyresnioji greit mano ugio bus biggrin.gif kartais perku ruba ir nezinau ar sau ar jai doh.gif Del darzelio kad nepriima su sloga tik pavasari isejo istatimas,jau spejome palankyti 3men.Pati skaiciau visose grupese buvo iskabinta.
Papildyta:
QUOTE(ezra @ 2009 08 06, 11:12)
Dėl slogos jokių draudimų nėra, nebent yra ir dar kitų ligos požymių.
Jūs džiaugiatės, bet ar žinote, ką vaikas išgyveno?
Labai įdomiai kalbat, kad pati 18 m. turėjot šeimą, vaiką, o vaikai į gyvenimą išeis tik 24 m. o gal jūsų dukra vaiką turės jau 16 m., nepagalvojot apie tai? O gal ji matydama jūsų pavyzdį nenorės universitete mokytis? Beje, kas gali pasakyti, kada prasideda gyvenimas?

Visiems skirtingai as vietoi nenusedziu planu kaip pas napaleona doh.gif vis skubu kazkur bijau kad visko nespesiu, o taip norisi blush2.gif Zmones skirtingi pasiziuriu kartais i drauges,niekom nesidomi.Visos dienos vienodos su vaiku i lauka,vakare vyra pamaitynti,namus susitvarkyti...o tai tobulintis reikia.Kas zin ar daug is jusu grezti moka?Ar krana pakeisti?Vedrodi pakabinti.Pasiuti vaikui suknele ar uzolaidas? Padaryti vaikui graziu nuotrauku? Kad ir masinos rata pripusti?Galeciau testi ilagai...bet kam to reikia...mano vyras jureivis tai tenka ismokti daug ko gyvenime mirksiukas.gif Tevai moka vaikus gyventi..kazkam atrodo kad gyvenimas niekad nepasibaigs...man jis atrodo trumpas..pvz. Mano tevelis 55m nesulauke verysad.gif Mano mama sako kazkaip negalvojau iki 50m o kai suejo tai kazkaip atrodo dabar kad tiek mazai laiko liko dziaugtis gyvenimu...tai kad kiek zmoniu tiek nuomoniu.Tesiog gyvenkit ir dziaukites gyvenimu koki jus patis sukuret 4u.gif

del klaidu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2009 08 06, 00:23)
O kas gali garantuot, kad vaikui patiks toks gyvenimas? Nors skaičiau ir rašiau, ir skaičiavau nuo 5, į mokyklą išėjau 7 su geru gabalu. Bet nesijaučiau sena, baigusi mokyklą. Viskas priklauso nuo paties žmogaus. Va, man dar ir dabar 18 biggrin.gif

As pati verziausi i mokykla kai suejo 6 nors mano bendramziai dar pasiliko darzeli biggrin.gif
Atsakyti