Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(ezra @ 2009 08 04, 22:59)
Tavoji išeis dar kitą rudenį į priešmokyklinę.

tą supratau - kitų kaip ir sakiau - galva neveikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 04, 23:39)
Vat būtent, kad zdrasce.
Jam bus ne 6,5 m., o 6,8 m.

Oi nu... tiek nesismulkinau gi biggrin.gif Nu bet esmę supratai, nia mirksiukas.gif Nenorėčiau aš jo dar leist (kaip iewike sako - trūksta kelių dienų, kad neišeitų), gaučiau PPT rekomendaciją, kad nesubrendęs mokyklai ir... tą rekomendaciją ant sienos kabink... niekam ji nereikalinga, į daržą, paruošiamą grupę, vistiek antrą kartą nepriims.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 04 rugpjūčio 2009 - 23:21
QUOTE(jėga @ 2009 08 05, 00:12)
Nenorėčiau aš jo dar leist (kaip iewike sako - trūksta kelių dienų, kad neišeitų), gaučiau PPT rekomendaciją, kad nesubrendęs mokyklai ir... tą rekomendaciją ant sienos kabink... niekam ji nereikalinga, į daržą, paruošiamą grupę, vistiek antrą kartą nepriims.

Priims, Jėga, turi priimti. Pačiai šis klausimas aktualus šiek tiek buvo, pavasarį net švietimo ministerijoje domėjausi: jei PPT nerekomenduoja eiti mokyklon, vaikas gali paruošiamojoje grupėje likti tiek, kiek reikės, nepriklausomai nuo jo amžiaus - kažkokie nauji pasikeitimai. Nors Simono grupėje ir anksčiau tokią situaciją turėjome: gruodžio gale gimusi mergaitė po PPT rekomendacijos antrus metus priešmokyklinę lankė, tik nežinau kiek oficialiai.
Atsakyti
na, as nenoriu, kad mano vaikui gyvenimas veluotu, ir klaseje ji butu 'seniausia'.... Del 5 dienu i mokykla pradet eit, kai tau greit 8 sueis... Man atrodo per velu.... Net nesigilinu i jos sugebejimus ir t.t... Bet manau, kad vo ne nuo 8 metu pradet lankyt mokykla yra per velu....
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 08 05, 08:58)
Nors Simono grupėje ir anksčiau tokią situaciją turėjome: gruodžio gale gimusi mergaitė po PPT rekomendacijos antrus metus priešmokyklinę lankė, tik nežinau kiek oficialiai.

Mindaugo grupėj irgi buvo berniukas (2 dienom dar ir už jį jaunesnis), tai mama irgi ėjo tos pažymos, gavo ją, tik ar panaudojo, nebesidomėjau smile.gif Bet auklėtojos aiškino, kad ta pažyma dar nieko nereiškia, iš kitos pusės, sveikino mamą, kovojančią už savo vaiką biggrin.gif Tai bus matyt, mažu dar sutiksiu juos, mazgius į darželį vesdama lotuliukas.gif Pažiūrėsim...

QUOTE(iewike @ 2009 08 05, 09:20)
na, as nenoriu, kad mano vaikui gyvenimas veluotu, ir klaseje ji butu 'seniausia'....

Labai moteriškas požiūris flirt.gif O kur vaiko interesai, galimybės?
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2009 08 05, 09:20)
na, as nenoriu, kad mano vaikui gyvenimas veluotu, ir klaseje ji butu 'seniausia'.... Del 5 dienu i mokykla pradet eit, kai tau greit 8 sueis... Man atrodo per velu.... Net nesigilinu i jos sugebejimus ir t.t... Bet manau, kad vo ne nuo 8 metu pradet lankyt mokykla yra per velu....

Aš taip pradėjau lankyti mokykla ir dėl to nesigailiu nei lašo - pirmi metai man labai daug davė psichologine prasme. Ir, beje, mokyklą baigiau 16-os. tongue.gif Todėl ir mano sausinukai į mokyklą eis beveik 8-nerių, o jei jau ypatingai gabūs bus, tai galės vėliau, sutvirtėję fiziškai ir psichologiškai, įgavę motyvaciją mokytis, per klases šokinėti. Bet tai jau bus jų sprendimas, ne mano. Nematau reikalo skubinti vaiko gyventi, trumpinti vaikystę - man tai buvo patys smagiausi metai, manau, mano vaikams irgi. O dėl buvimo "seniausia" klasėje, tai man kur kas sunkiau buvo brendimo metu būti "jauniausia" klasėje, nei pirmus kelis metus "seniausia"...
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 08 05, 09:37)
nei pirmus kelis metus "seniausia"...

Aha, vaikai gi tuoj pat lyginasi, kuris vyriausias, didžiausias... Jų mąstymas kiek kitoks - daugiau, aukščiau, greičiau biggrin.gif


Aš irgi išėjau beveik 8 (nors skaityt ir skaičiuot mokėjau jau 5 būdama) ir dėl to nesigailiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 08 05, 08:58)
Priims, Jėga, turi priimti. Pačiai šis klausimas aktualus šiek tiek buvo, pavasarį net švietimo ministerijoje domėjausi: jei PPT nerekomenduoja eiti mokyklon, vaikas gali paruošiamojoje grupėje likti tiek, kiek reikės, nepriklausomai nuo jo amžiaus - kažkokie nauji pasikeitimai. Nors Simono grupėje ir anksčiau tokią situaciją turėjome: gruodžio gale gimusi mergaitė po PPT rekomendacijos antrus metus priešmokyklinę lankė, tik nežinau kiek oficialiai.

Pauliaus grupėje irgi buvo toks antrametis priešmokyklinukas. Tiesiog mamai pagailo jį į mokyklą atiduot (jis kovo mėn. gimęs), tai paliko jį darže. Ir normaliai jis tą kursą kartojo, darė viską, ką ir šviežiai atėję priešmokyklinukai 4u.gif . Ir be PPT apsiėjo, berods g.gif

QUOTE(iewike @ 2009 08 05, 09:20)
na, as nenoriu, kad mano vaikui gyvenimas veluotu, ir klaseje ji butu 'seniausia'.... Del 5 dienu i mokykla pradet eit, kai tau greit 8 sueis... Man atrodo per velu.... Net nesigilinu i jos sugebejimus ir t.t... Bet manau, kad vo ne nuo 8 metu pradet lankyt mokykla yra per velu....

irnesakyk.gif menkniekis. Kur jau čia benuskubėsi biggrin.gif . Va, maniškė gerokai paskubėjo savo laiku, tai patapo metais jaunesnė, nei turėjo būti biggrin.gif . O daugiau nėr kur schmoll.gif
Atsakyti
Tai pasiskaičiavau, kad maniškė pačiu laiku rugsėjį į mokyklą turės eit. Kaip tik septyni ant nosies bus biggrin.gif


Beje,
permainos darželyje, straipsnis "Klaipėdoje"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prula: 05 rugpjūčio 2009 - 09:31
QUOTE(jėga @ 2009 08 05, 00:12)
Oi nu... tiek nesismulkinau gi biggrin.gif

biggrin.gif

QUOTE(iewike @ 2009 08 05, 09:20)
na, as nenoriu, kad mano vaikui gyvenimas veluotu, ir klaseje ji butu 'seniausia'.... Del 5 dienu i mokykla pradet eit, kai tau greit 8 sueis... Man atrodo per velu.... Net nesigilinu i jos sugebejimus ir t.t... Bet manau, kad vo ne nuo 8 metu pradet lankyt mokykla yra per velu....

Labai įdomus požiūris. cool.gif kaip gali tas gyvenimas vėluoti? Na, kiek pastebėjau, visada geriau tiek mokslo, tiek pichologiniu atžvilgiu geriau sekasi "seniausiems". Jie tvirčiau jaučiasi, labiau pasitiki ir t. t.

QUOTE(Baltike @ 2009 08 05, 09:37)
Aš taip pradėjau lankyti mokykla ir dėl to nesigailiu nei lašo - pirmi metai man labai daug davė psichologine prasme. Ir, beje, mokyklą baigiau 16-os. tongue.gif Todėl ir mano sausinukai į mokyklą eis beveik 8-nerių, o jei jau ypatingai gabūs bus, tai galės vėliau, sutvirtėję fiziškai ir psichologiškai, įgavę motyvaciją mokytis, per klases šokinėti. Bet tai jau bus jų sprendimas, ne mano. Nematau reikalo skubinti vaiko gyventi, trumpinti vaikystę - man tai buvo patys smagiausi metai, manau, mano vaikams irgi. O dėl buvimo "seniausia" klasėje, tai man kur kas sunkiau buvo brendimo metu būti "jauniausia" klasėje, nei pirmus kelis metus "seniausia"...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kur galima pažiūrėti iki kada darželis atostogauja?
Atsakyti
http://www.klaipeda....;categoryId=602
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewike: 05 rugpjūčio 2009 - 12:05