Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Prula @ 2009 09 10, 13:51)
28-29 dydį nešioja  doh.gif


AI, ne, tokius pačios nešiojam doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 10, 13:58)
Aš tai "snikersus' nupirkau kitaicų pardėj čia prie Žemaitijos už 9 lt, užteks keliems kartams.


Iš pradžių galvojau, kad saldainius hihihi.gif A, čia ta, kur "Asia" vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 10, 13:58)
Aš tai "snikersus' nupirkau

Kas tas yr? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 10, 14:04)
Kas tas yr? g.gif

mastau.gifĮtariu, kad kedukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 10, 09:42)

Išleidau mazgius į šokius. Bais norėjo... cool.gif


manoji irgi patenkinta šoka... wub.gif o ir aš patenkinta, kad ji šoka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 10, 10:25)

jo vietu ten  lotuliukas.gif  doh.gif  storas storas piniginius arba laimes kudykis  doh.gif


tai gal būsim laimės kūdikis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal galetumet patart koks darzelis geresnis pietineje puseje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 10, 10:06)
O kam tau žinot? Nunešk pažymą ir viskas. cool.gif

tai nešiau du kartus. bet kai iš muzikos mokyklos paskambino ir pasakė, kad reikiaant formos surašyti pažymą, o ne laisva forma ant blanko. tai darželio sekretorė pati nežinodama manęs užklausė doh.gif

QUOTE(ČIČI @ 2009 09 10, 10:24)
Na, visų pirma mokinio krepšelius darželiuose gauna ti tie vaikai, kurie lanko priešmokyklinę grupę, antra - mokinio krepšelis yra dalinamas, jei vaikas lanko dvi mokyklas (nes vienas vaikas gauna vieną krepšelį, t.y. tam tikrą pinigų sumą vieniems mokslo metams)

mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 09 10, 19:19)
tai gal būsim laimės kūdikis  rolleyes.gif

Kad nebūtų paskui kaip mum cool.gif Priėmė, pažymos iš darbovietės suneštos, aš rami smile.gif Skambina berods birželio pradžioj (o tokiu laiku visos klasės mokyklose dažniausiai jau būna suformuotos) ir sako - atsiprašom, bet jums vietos nebebus schmoll.gif Nu ir valio, Vydūnas išskėstom rankom priėmė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 10, 22:15)
tai nešiau du kartus. bet kai iš muzikos mokyklos paskambino ir pasakė, kad reikiaant formos surašyti pažymą, o ne laisva forma ant blanko. tai darželio sekretorė pati nežinodama manęs užklausė  doh.gif

Šiaip, kiekviena švietimo įstaiga turi savo spec blankus su tam tikra dokumentų rašymo forma (kompe), paskui tik įrašus pakeičia.
Klausyk, tai reiškia, kad niekas darželiuose vaikų neveda į muzikos mokyklas?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 10, 22:39)
Šiaip, kiekviena švietimo įstaiga turi savo spec blankus su tam tikra dokumentų rašymo forma (kompe), paskui tik įrašus pakeičia.
Klausyk, tai reiškia, kad niekas darželiuose vaikų neveda į muzikos mokyklas?

į muzikos mokyklas stojama antroj/pirmoj klasėj būdami. o šiais metais muzikos mokykla padarė nulinukų klasę, kur surinko tokius pyplius
Atsakyti
Mamytes kuriu maziukai eina i lopsiuka, kiek jums paskaiciuota uz rugseji? Kazkaip mano paskaiciavimas nesutampa su darzelio paskaiciavimu, nors grupes kolidoriuke parasyti ikainiai. g.gif
Atsakyti