Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Prula @ 2009 09 10, 09:39)
Klausimuks, jūsų darželiniokai į salę sportuot eina su češkėm, ar sporbačius perkat?  g.gif Galvoju, kaip čia išsisukt, gi išauga greičiau, nei sunešioja  biggrin.gif

pamiršau češkes nunešti doh.gif

dabar klausimas. pradėjom lankyti muzikos mokyklą. direktoriaus pavaduotoja reikalauja pažymos iš darželio kad tokia ir tokia lanko tokią tai švietimo įstaigą. ir minėjo kad tai kažkaip susiję su mokinių krepšeliu.
tundų tundra esu, nes nežinau kas tai do krepšelis. viena ausimi girdėjau, bet kai neteko susidurti tai ir nesidomėjau.
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 10, 08:46)
Geriau neskaitysiu  dirol.gif

Teisingai padarysi.

QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 10, 09:16)
na antra diena su patempta lupa, bet kolkas be asaru  wub.gif

thumbup.gif

QUOTE(dreksis @ 2009 09 10, 09:22)
na aš tai norėčiau į S . Dacho mokyklą  cool.gif šiaip vyro darbovietė tame rajone ax.gif  o jei ne, tada į Vydūno...  4u.gif


Vydūno nepasilikit atsarginiam variantui, nes ten atranka yra, užsiėmimus vaikai lanko.

QUOTE(Prula @ 2009 09 10, 09:39)
Klausimuks, jūsų darželiniokai į salę sportuot eina su češkėm, ar sporbačius perkat?  g.gif Galvoju, kaip čia išsisukt, gi išauga greičiau, nei sunešioja  biggrin.gif

Ko gero su čežkėm, nes sportbačiu nenešiau, o ir kiti vaikai, kiek mačiau, tokių neturi. O be to, pas mus sportas su choreografijos elementais (bent jau šiemet).

QUOTE(jėga @ 2009 09 10, 09:42)
Aišku. Dėl Dacho nežinau, kada te pareiškimus priima, bet žinau, kad laisvų vietų visad turi cool.gif Su Vydūnu sudėtingiau, bo ten klasės tik dvi. Ir užsiėmimus būsimi pirmokai jau nuo sausio mėn. lanko. smile.gif
Papildyta:

Mūsų darželiniokai salėj būna basi - grindys šildomos, o ir pratimus visokius pėdom daro smile.gif


Dache laisvų vietų niekada nebūna. cool.gif Jų atsiranda tik tam tikrose situacijose. cool.gif

Oho, kokie jūs buožės. rolleyes.gif Reiktų iš jūsų daugiau imti už darželį, juk komfortas kainuoja. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 09 10, 09:39)
Klausimuks, jūsų darželiniokai į salę sportuot eina su češkėm, ar sporbačius perkat?  g.gif Galvoju, kaip čia išsisukt, gi išauga greičiau, nei sunešioja  biggrin.gif

Su sportbačiais... Kelintč nešiojat? Turiu atliekamų ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 10, 10:05)
dabar klausimas. pradėjom lankyti muzikos mokyklą. direktoriaus pavaduotoja reikalauja pažymos iš darželio kad tokia ir tokia lanko tokią tai švietimo įstaigą. ir minėjo kad tai kažkaip susiję su mokinių krepšeliu.
tundų tundra esu, nes nežinau kas tai do krepšelis. viena ausimi girdėjau, bet kai neteko susidurti tai ir nesidomėjau.

O kam tau žinot? Nunešk pažymą ir viskas. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 10, 10:05)
O be to, pas mus sportas su choreografijos elementais (bent jau šiemet).

Pas mus pernai su atrakcionų buvo lotuliukas.gif - Martynukas taip ir sakydavo "Buvom kamuoliukų kambaryje" smile.gif . Aišku, irgi basi siausdavo.

O dėl Dacho mokyklos pritariu - vietos laisvos tikrai ne visiems ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 10, 10:05)
Dache laisvų vietų niekada nebūna. cool.gif Jų atsiranda tik tam tikrose situacijose. cool.gif

Oho, kokie jūs buožės.

Nu tak... turi rezervinių vietų. A dabar geriau pasakiau? cool.gif laugh.gif

user posted image

QUOTE(ezra @ 2009 09 10, 10:06)
O kam tau žinot? Nunešk pažymą ir viskas. cool.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 10, 10:05)

dabar klausimas. pradėjom lankyti muzikos mokyklą. direktoriaus pavaduotoja reikalauja pažymos iš darželio kad tokia ir tokia lanko tokią tai švietimo įstaigą. ir minėjo kad tai kažkaip susiję su mokinių krepšeliu.
tundų tundra esu, nes nežinau kas tai do krepšelis. viena ausimi girdėjau, bet kai neteko susidurti tai ir nesidomėjau.


Na, visų pirma mokinio krepšelius darželiuose gauna ti tie vaikai, kurie lanko priešmokyklinę grupę, antra - mokinio krepšelis yra dalinamas, jei vaikas lanko dvi mokyklas (nes vienas vaikas gauna vieną krepšelį, t.y. tam tikrą pinigų sumą vieniems mokslo metams)
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 09 10, 08:22)
na aš tai norėčiau į S . Dacho mokyklą  cool.gif šiaip vyro darbovietė tame rajone ax.gif  o jei ne, tada į Vydūno...  4u.gif

šiaip verdenė arčiausiai  rolleyes.gif bet ją pasiliksiu atsarginiam variante jei neišdegs ten kur norim  smile.gif



mano mokykla kokia nuostalgiija wub.gif tik labai daug pedagogu pasikeite ir tikrai neigera doh.gif pati jau 8 astuntokus matematikos mokau nes ju aukletoja metematike, ka as galiu pasakyt doh.gif butu vienas vaikas dar komantuociau bet kai 8 ir visi gabus vaikai 10-9 besimokatys ja skundziasi ax.gif

dar pati Blaziene (dirike) fizika desto tai is mano prisiminimu paerkaito knyga bando aiskinti vaikai uzklausia ir pasimeta ir balsa kelai ir uzduociu uzduoda nes viskas aisku ir knygoj parasyta , o kad neiasku niekiam neidomu lotuliukas.gif tai tas pats jiem siandien verysad.gif gerai kad man tada tik jos pacvadavimai , kliuvo kitai nebuciau pamilusi fizikos ir ja studijavusi wub.gif

QUOTE(Baltike @ 2009 09 10, 09:13)
Pas mus pernai su atrakcionų buvo lotuliukas.gif - Martynukas taip ir sakydavo "Buvom kamuoliukų kambaryje" smile.gif . Aišku, irgi basi siausdavo.

O dėl Dacho mokyklos pritariu - vietos laisvos tikrai ne visiems ax.gif .


jo vietu ten lotuliukas.gif kaip ir svirpliuke doh.gif storas storas piniginius arba laimes kudykis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 09 10, 09:39)
Klausimuks, jūsų darželiniokai į salę sportuot eina su češkėm, ar sporbačius perkat?  g.gif Galvoju, kaip čia išsisukt, gi išauga greičiau, nei sunešioja  biggrin.gif


Manoji turi sportbačius, bet ar manasi nežinau, nes labai jau nenešioti atrodo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 10, 10:26)
Manoji turi sportbačius, bet ar manasi nežinau, nes labai jau nenešioti atrodo  ax.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 10, 10:06)
Su sportbačiais... Kelintč nešiojat? Turiu atliekamų ax.gif  mirksiukas.gif

28-29 dydį nešioja doh.gif

QUOTE(ČIČI @ 2009 09 10, 10:26)
Manoji turi sportbačius, bet ar manasi nežinau, nes labai jau nenešioti atrodo  ax.gif  biggrin.gif

tai kad va, pernai ir sporbačius ir češkes turėjo, tai češkes movėsi 2 kartus - 1 kart fotosesijai, 2 kart kalėdiniam baliuj doh.gif o šiemet jos aišku mažos biggrin.gif Paklausiu auklėtojos, mažu šiemet sporbačių nereik, lai šokinėja su češkėm g.gif
Atsakyti
Aš tai "snikersus' nupirkau kitaicų pardėj čia prie Žemaitijos už 9 lt, užteks keliems kartams.
Atsakyti