Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 09, 15:40)
aš kitąmet pirmokams priklausysiu  lotuliukas.gif

Nu ir aš priklausysiu vėl, ir Jovana jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 09, 19:00)
Ta prasme? Nea, tiesiog iki paruošiamosios grupės, t.y. iki 6 metų nei dorai piešė, nei dainavo, o 6,5 (jau paruošiamoj grupėj) pradėjo piešt tobulai (jei taip galima įvertint pusmečio pasikeitimus) blink.gif ir muzikinius gabumus jame atrado, Dainų dainelėj dalyvavo ax.gif

Oho, kaip įdomiai. Aš galvojau, kad dailės mokyklą lankė.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 09, 15:37)
Nu jau. Mano pirmoji SM kartą jau trečiokas šiemet dirol.gif  biggrin.gif

nu jau nu jau... paskaičiuok kada prisijungei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 09, 21:48)
nu jau nu jau... paskaičiuok kada prisijungei  tongue.gif

Nu jau, jis jau buvo tongue.gif . Kaip ir pirmoji karta man, tskant, kuri pradėjo lankyti mokyklą su SM tongue.gif
Atsakyti
O ša iš neturėjimo kas veikti belandžiodama SM radau vieną temą apie Klaipėdos darželius, kur turėtų būt juodasis sąrašas.
Deja, neradau tokio, o tik pasisakymus "dedančius" ant viso pasaulio darželių ir auklėtojų. doh.gif Siaubas, kokių žmonių isterikų būna, pasirodo. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 09, 23:28)
O ša iš neturėjimo kas veikti belandžiodama SM radau vieną temą apie Klaipėdos darželius, kur turėtų būt juodasis sąrašas.
Deja, neradau tokio, o tik pasisakymus "dedančius" ant viso pasaulio darželių ir auklėtojų. doh.gif Siaubas, kokių žmonių isterikų būna, pasirodo. cool.gif


Geriau neskaitysiu dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 10, 07:46)
Geriau neskaitysiu  dirol.gif



lotuliukas.gif lengviausia purvais draskyt drinks_cheers.gif ner ko sau nuotaikos gadionti,

na antra diena su patempta lupa, bet kolkas be asaru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 10, 09:16)
na antra diena su patempta lupa, bet kolkas be asaru  wub.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 09, 19:00)

Aš užrašiau sausio/vasario mėn smile.gif Bet kiekvienoj mokykloj skirtingai gali būt, reik tiesiog skambint ir klaust. (Apie kokią mokyklą kalbam? cool.gif )


na aš tai norėčiau į S . Dacho mokyklą cool.gif šiaip vyro darbovietė tame rajone ax.gif o jei ne, tada į Vydūno... 4u.gif

šiaip verdenė arčiausiai rolleyes.gif bet ją pasiliksiu atsarginiam variante jei neišdegs ten kur norim smile.gif
Atsakyti
Klausimuks, jūsų darželiniokai į salę sportuot eina su češkėm, ar sporbačius perkat? g.gif Galvoju, kaip čia išsisukt, gi išauga greičiau, nei sunešioja biggrin.gif
Atsakyti
Po ligos pirma dienele i lopsiuka. Bet mazasis jau is masinos islipes suprato kur eina verysad.gif Persirengem be asaru, bet atsistojo tarpdury i grupe ir ne krust. O paskiau asareles. Tikiuosi neilgai jos truko.
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 09 10, 09:22)
na aš tai norėčiau į S . Dacho mokyklą  cool.gif šiaip vyro darbovietė tame rajone ax.gif  o jei ne, tada į Vydūno...  4u.gif

Aišku. Dėl Dacho nežinau, kada te pareiškimus priima, bet žinau, kad laisvų vietų visad turi cool.gif Su Vydūnu sudėtingiau, bo ten klasės tik dvi. Ir užsiėmimus būsimi pirmokai jau nuo sausio mėn. lanko. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Prula @ 2009 09 10, 09:39)
Klausimuks, jūsų darželiniokai į salę sportuot eina su češkėm, ar sporbačius perkat?  g.gif Galvoju, kaip čia išsisukt, gi išauga greičiau, nei sunešioja  biggrin.gif

Mūsų darželiniokai salėj būna basi - grindys šildomos, o ir pratimus visokius pėdom daro smile.gif

Išleidau mazgius į šokius. Bais norėjo... cool.gif
Atsakyti