Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(iewike @ 2009 09 09, 09:24)
Nemanau, kad metai ka pakeistu...


Na, dauguma mamų, kurios turi vyresnėlius, patvritino tai, ką norėjau pasakyt, o ir kitos patvirtintų.
QUOTE(jėga @ 2009 09 09, 10:45)
Kas dėl dailės, tai mano vaikis per pusę metų iš nemokančio piešt didžiu mianininku patapo. Net aš nustebau, kad šitaip... blink.gif

O tai čia dailės mokykloje?


QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 09, 12:38)
niu pirma diena, kaip tetis sake gerai, pazyze kai tetis atvsisveikies duris atiidare isejimui, bet greitai nurimus, ir kai atejo pasiimti pamaciusi pamojavo ate pasake ir vel su vaikais duko, tai dar po valandeles gryzes pasieme

thumbup.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 09, 13:45)
ne visiems, mūsų šeimoje geriau aš, nes kaip dičkį buvom pradėję vesti ir aš neatlaikiau spaudimo, buvo per sunku paprašiau mb, tai po tokių dviejų vedimų paskambino auklėtoja ir paprašė, kad aš vesčiau lotuliukas.gif , nes sakė būdavo labai ilgos atsisveikinimo ceremonijos  biggrin.gif , ir vaikas tik labiau įsibliaudavo  doh.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, po ligos lapeli diena pries atejima reik nunesti, ar kai ateisim po ligos pirma dienele? Ir kam ja reik pristatineti? 4u.gif
Atsakyti
ateinį į darželį ir atsineši pažymą, paduosi auklėtojai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 09, 14:51)
ateinį į darželį ir atsineši pažymą, paduosi auklėtojai  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
aš čia ne į temą, bet gal yra mamyčių kurių vaikučiai lankė ar dabar lanko priešmokyklinę? norėjau paklausti kada jau reikia pradėti rūpinti užrašyti vaiką į mokyklą, jeigu norim eiti ne pagal savo gyvenamą vietą priklausančią mokyklą?
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 09 09, 15:19)
aš čia ne į temą, bet gal yra mamyčių kurių vaikučiai lankė ar dabar lanko priešmokyklinę? norėjau paklausti kada jau reikia pradėti rūpinti užrašyti vaiką į mokyklą, jeigu norim eiti ne pagal savo gyvenamą vietą priklausančią mokyklą?
ačiū  4u.gif

Na, į mokyklą, kuri nepriklauso pagal gyvenamąją vietą priims tik tada, jei liks vietų.
O užsirašyti bet kokiu atveju reikia eiti balandžio mėn. (tada jau tikras prašymas rašomas). kai kuriose mokyklose gali ma užsirašyti ir sausio mėn., bet vis tiek, sąrašai sudaromi ir tikri prašymai pradedami priiminėti tik balandžio mėnesį.
Atsakyti
kiek čia pas mus kitąmet bus pirmaklasių? Kažkaip turėtų pirmoji SM karta eit į mokyklą?
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 09, 15:25)
kiek čia pas mus kitąmet bus pirmaklasių? Kažkaip turėtų pirmoji SM karta eit į mokyklą?


Aga, darysim kitą, pirmaklasių, temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 09, 15:25)
kiek čia pas mus kitąmet bus pirmaklasių? Kažkaip turėtų pirmoji SM karta eit į mokyklą?

Nu jau. Mano pirmoji SM kartą jau trečiokas šiemet dirol.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš kitąmet pirmokams priklausysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 09, 15:37)
Nu jau. Mano pirmoji SM kartą jau trečiokas šiemet dirol.gif  biggrin.gif


Kiekviena pagal save žiūri dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 09, 14:32)
O tai čia dailės mokykloje?

Ta prasme? Nea, tiesiog iki paruošiamosios grupės, t.y. iki 6 metų nei dorai piešė, nei dainavo, o 6,5 (jau paruošiamoj grupėj) pradėjo piešt tobulai (jei taip galima įvertint pusmečio pasikeitimus) blink.gif ir muzikinius gabumus jame atrado, Dainų dainelėj dalyvavo ax.gif

QUOTE(dreksis @ 2009 09 09, 15:19)
aš čia ne į temą, bet gal yra mamyčių kurių vaikučiai lankė ar dabar lanko priešmokyklinę? norėjau paklausti kada jau reikia pradėti rūpinti užrašyti vaiką į mokyklą

Aš užrašiau sausio/vasario mėn smile.gif Bet kiekvienoj mokykloj skirtingai gali būt, reik tiesiog skambint ir klaust. (Apie kokią mokyklą kalbam? cool.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 09 rugsėjo 2009 - 18:39