Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Labukas,
pritariu Baltikei ir Naktibaldai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, del paruosiamos turim metus pagalvot... Bet pakolkas noreciau jau kitamet leisti...
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2009 09 09, 09:24)
hmm, o as manau taip.

Metai tokiam vaikui yra LABAI DAUG.

Kas dėl dailės, tai mano vaikis per pusę metų iš nemokančio piešt didžiu mianininku patapo. Net aš nustebau, kad šitaip... blink.gif

Niekada nesakyk niekada smile.gif bo vaikai toookių siurprizų gali pateikt... doh.gif
Atsakyti
Aš ir nesakau, nežinau kas po metų bus ...
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2009 09 09, 09:24)
. Nors irgi manau, kad gali nepraeiti to testo... Bet kitais metais ir be testo tektu ten eiti... O jei ir kitais metais butu tas testas, manau, ji lygiai taip pat jo nepraeitu... Nemanau, kad metai ka pakeistu... Tiesiog ji pas mane tokia uzsispyrus, ir manau, kad is vis nei i viena klasuima neatsakinetu... Nei siais, nei kitais metais.... Bet vis tiek butu toj priesmokyklinej, ar jau mokykloj koks adaptacinis laikotarpis ir apsiprastu... ir nematau prasmes tuos metus be reikalo praleisti.
papildoma nauda zmogui, kaip darbuotojui. Aisku valstybines istaigos taupydamos,

vaikai jau tokie, šiandie nedaro/nemoka- o ryt net įsivaizduoti nebegalėsi, kaip to nemokėdavo/nedarydavo. Metai mažam vaikui prilygsta amžinybei- jei lyginti su suaugusiu. Ir jei matai, kad labai dar nesubrendusi mokyklai- kam skubinti, niekur tie "praleisti" metai nepabėgs.
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2009 09 09, 11:48)
vaikai jau tokie, šiandie nedaro/nemoka- o ryt net įsivaizduoti nebegalėsi, kaip to nemokėdavo/nedarydavo. Metai mažam vaikui prilygsta amžinybei- jei lyginti su suaugusiu. Ir jei matai, kad labai dar nesubrendusi mokyklai- kam skubinti, niekur tie "praleisti" metai nepabėgs.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu pirma diena, kaip tetis sake gerai, pazyze kai tetis atvsisveikies duris atiidare isejimui, bet greitai nurimus, ir kai atejo pasiimti pamaciusi pamojavo ate pasake ir vel su vaikais duko, tai dar po valandeles gryzes pasieme
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 09, 12:38)
niu pirma diena, kaip tetis sake gerai, pazyze kai tetis atvsisveikies duris atiidare isejimui, bet greitai nurimus, ir kai atejo pasiimti pamaciusi pamojavo ate pasake ir vel su vaikais duko, tai dar po valandeles gryzes pasieme


Na, va kaip šaunu thumbup.gif kartais gal ir geriau, kad tetis veda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 09, 12:51)
Na, va kaip šaunu  thumbup.gif kartais gal ir geriau, kad tetis veda  ax.gif

esu girdejusi, kad tikrai geriau kai tetsi veda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 09, 12:38)
niu pirma diena, kaip tetis sake gerai, pazyze kai tetis atvsisveikies duris atiidare isejimui, bet greitai nurimus, ir kai atejo pasiimti pamaciusi pamojavo ate pasake ir vel su vaikais duko, tai dar po valandeles gryzes pasieme

nu va kaip šaunu, bet... linku,kad taip ir būtų, nenoriu gąsdinti, bet gali dar vykti stresai kaip supras kaip kur kas rolleyes.gif

QUOTE(asaraa @ 2009 09 09, 13:14)
esu girdejusi, kad tikrai geriau kai tetsi veda  ax.gif

ne visiems, mūsų šeimoje geriau aš, nes kaip dičkį buvom pradėję vesti ir aš neatlaikiau spaudimo, buvo per sunku paprašiau mb, tai po tokių dviejų vedimų paskambino auklėtoja ir paprašė, kad aš vesčiau lotuliukas.gif , nes sakė būdavo labai ilgos atsisveikinimo ceremonijos biggrin.gif , ir vaikas tik labiau įsibliaudavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 09, 12:45)
nu va kaip šaunu, bet... linku,kad taip  ir būtų, nenoriu gąsdinti, bet gali dar vykti stresai kaip supras kaip kur kas  rolleyes.gif



to as laukiu lotuliukas.gif tada jau vyras galesis , kad vedu ne as lotuliukas.gif
nes tas tikrai neisvengiamas dalykas ne vienam vaikui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 08, 13:25)
O aš norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių vedat savo vaikelius į šokius? Pas mus grupėj iškabinti skelbimai, kviečia lankyti, bet aš nežinau, ar apsimoka leist 4 metų vaiką. Pasidalinkit savo nuomuonėm. Ačiū smile.gif


Mes pradejome leisti, kai dukrytei dar nė 4 metukų nebuvo. Jai labai patinka, galvojau, ką jie ten gali išmokti, o pasirodo, kad gali smile.gif . Aišku, tie jų šokių pasirodymai tokie vaikiškai žavingi biggrin.gif . Šiais metais lankome toliau rolleyes.gif
Atsakyti