Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(dreksis @ 2009 09 08, 09:16)
mano dukrai jau viskas gerai  ax.gif po savaitgalio nuėjom kaip naujai užgimusios  thumbup.gif be jokių kaprizų ir ašarų  bigsmile.gif nuėjusi dar pati pradėjo guosti naujoką kuris ašarojo... 4u.gif
na tikuosi nepaskubėjau pasigirti  blush2.gif , nepersigalvos vėl, kad nenori...

Ko gero viskas bus gerai. Perlipo tą etapą ir viskas.

QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 10:52)
aciukas bandysim 8,30  keliauti.. 4u.gif

šiaip, vienur pusryčiai būna 9 val., kitur 8.30 Geriau ateikit anksčiau arba vėliau, nes nelabai gerai, kad vieniems pusryčiaujant kitas vaikas verkia rūbinėje ( aš kalbu apie lopšį, kur šiuo metu daug besipratinančių).

QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 11:22)
Vieni nori anksciau, kiti veliau... Musu grupe lanko metais jaunesne mergaite, kuri net pagal testa nepraejo, bet mama labai norejo ... ir viskas  cool.gif

O koks jos vardas?

QUOTE(asaraa @ 2009 09 08, 13:20)
Ar buna susirinkimai lopsiukuose daromi?

Būna. Dažniausiai rugsėjo antroje pusėje.
Šiaip, auklėtojos pasako, o ir informaciją reikia skaityti stenduose - ten ir visa dienotvarkė, veikla, skelbimai, meniu.

QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 08, 13:25)
O aš norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių vedat savo vaikelius į šokius? Pas mus grupėj iškabinti skelbimai, kviečia lankyti, bet aš nežinau, ar apsimoka leist 4 metų vaiką. Pasidalinkit savo nuomuonėm. Ačiū smile.gif

Tai nuo 4 m. ir pataria. Mergaites kartais ir anksčiau priima, berniukams labiau susitupėt reikia. biggrin.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 08, 13:37)
dėl telefono, turiu visų auklėtojų asmeninius telefonus, skambinu kai tikrai to reikia, neskambinu paklusti kelio ar kokia šiandienlauke temperatūra, todėl tikrai neužlaužia ten tos linijos , galiu ant rankos pirštų suskaičiuoti, kiek skambinau per ketverius metus  blush2.gif , džiaugiuosi, kad neslepia savo telefonų numerių,  ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 13:39)
maniske nebelanko, jai mat nepatinka leta valsa mokintis sokti  doh.gif

Pas mus daržely nėra porinių šokių (berniukų visoms neužtektų), tai tokių šokių nesimoko.

Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2009 09 08, 14:19)
rolleyes.gif 
O kaip taip gavosi, kad nežinojot, kad nelanko?


Tai ir sakau, kad niekas man nepasakė. Šokiai vyko iškart po pietų miego, mažoji nesakė, auklėtojos galvojo, kad nebelanko ax.gif bet įdomiausia, kad šokių vadovė jos irgi nepasigedo (buvau labai supykusi aggressive.gif )
Papildyta:
QUOTE(ezra @ 2009 09 08, 15:36)
1. O koks jos vardas?
2. Pas mus daržely nėra porinių šokių (berniukų visoms neužtektų), tai tokių šokių nesimoko.


1. ax.gif nežinau ar galiu sakyt
2. tai berniukų ir neužteko, šiaip mokinosi žingsnių (nors aš manau, kad penkiamečiams dar anksti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 08 rugsėjo 2009 - 14:41
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 15:41)
1.  ax.gif  nežinau ar galiu sakyt

O čia komercinė paslaptis? biggrin.gif Gal Saulė?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 08, 15:44)
O čia komercinė paslaptis? biggrin.gif Gal Saulė?


Nea, ne komercinė, bet... bet ir ne Saulė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 15:45)
Nea, ne komercinė, bet... bet ir ne Saulė  biggrin.gif

Aišku.
Paklausiau, nes pas mano paną buvo mergytė, kurią mama norėjau anksčiau išleist į priešmokyklinę, bet testo nepraėjo, tai išėjo į kitą darželį (naujus rajonus), nes buvo gėda leist į tą patį. Man keista, kad mamai dėl tokių dalykų gali būti gėda, nematau nieko gėdingo.
O pasirodo tokių tėvelių yra ir daugiau.
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 15:00)
idmu kas joms apmoka sitas paslaugas ?

matau kas skambina ir perskambinu 4u.gif

QUOTE(ezra @ 2009 09 08, 15:36)

Pas mus daržely nėra porinių šokių (berniukų visoms neužtektų), tai tokių šokių nesimoko.


pas mus atvirkščiai, vyrija pirmauja doh.gif
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 15:41)
Tai ir sakau, kad niekas man nepasakė. Šokiai vyko iškart po pietų miego, mažoji nesakė, auklėtojos galvojo, kad nebelanko  ax.gif  bet įdomiausia, kad šokių vadovė jos irgi nepasigedo (buvau labai supykusi  aggressive.gif )
Papildyta:
1.  ax.gif  nežinau ar galiu sakyt
2. tai berniukų ir neužteko, šiaip mokinosi žingsnių (nors aš manau, kad penkiamečiams dar anksti)

tai bet... kaip įdomiai, o kaip mokėt reikėjo tikiuosi neprašė už nelankymą biggrin.gif

penkiamečiai jau pernai turėjo pirmąsias tikrąsias varžybas, darželio ribose , šoka jau ir porose ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ezra @ 2009 09 08, 15:48)
Aišku.
Paklausiau, nes pas mano paną buvo mergytė, kurią mama norėjau anksčiau išleist į priešmokyklinę, bet testo nepraėjo, tai išėjo į kitą darželį (naujus rajonus), nes buvo gėda leist į tą patį. Man keista, kad mamai dėl tokių dalykų gali būti gėda, nematau nieko gėdingo.
O pasirodo tokių tėvelių yra ir daugiau.

iš serijos ką kaimynas pasakys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 08, 14:48)
Aišku.
Paklausiau, nes pas mano paną buvo mergytė, kurią mama norėjau anksčiau išleist į priešmokyklinę, bet testo nepraėjo, tai išėjo į kitą darželį (naujus rajonus), nes buvo gėda leist į tą patį. Man keista, kad mamai dėl tokių dalykų gali būti gėda, nematau nieko gėdingo.
O pasirodo tokių tėvelių yra ir daugiau.



gedytis savo vaiku verysad.gif kosmaras ir labai lietuviska is temos ka babule ar kaimynas pasakys verysad.gif vargsai vaikai su tokiais tevais augdami, koki spaudima jie patiria nepatenkindami tevu lukesciu
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 08, 15:51)
pas mus atvirkščiai, vyrija pirmauja  doh.gif

iš serijos ką kaimynas pasakys  doh.gif

Oho, kaip įdomu. thumbup.gif

Būtent. O kas svarbiausia, kad niekam neįdomu. Tik dabar smalsu pasidarė, kai mama taip pasielgė. Įdomu, kas tos mergytės laukia.

QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 15:53)
gedytis savo vaiku  verysad.gif  kosmaras ir labai lietuviska is temos ka babule ar kaimynas pasakys  verysad.gif  vargsai vaikai su tokiais tevais augdami, koki spaudima jie patiria nepatenkindami tevu lukesciu

:sutinkuMan tai įdomu, ką jis vaikui pasakė, kuo motyvavo, kad išveda į kitą darželį. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ezra: 08 rugsėjo 2009 - 15:00
QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 08, 15:51)
tai bet... kaip įdomiai, o kaip mokėt reikėjo tikiuosi neprašė už nelankymą  biggrin.gif


Aš nemokėjau, nors vokelis buvo duotas... šiaip nieko nesakė ax.gif

Aš, tai nesuprantu to, kam "grūsti" vaiką ten, ko jis nesugeba rolleyes.gif čia lygiai taip pat, kaip aš norėčiau jog vaikas lankytų dailės mokyklą nors piešti nemoka ir egzaminų neišlaikė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 08, 15:48)
Aišku.
Paklausiau, nes pas mano paną buvo mergytė, kurią mama norėjau anksčiau išleist į priešmokyklinę, bet testo nepraėjo, tai išėjo į kitą darželį (naujus rajonus), nes buvo gėda leist į tą patį. Man keista, kad mamai dėl tokių dalykų gali būti gėda, nematau nieko gėdingo.
O pasirodo tokių tėvelių yra ir daugiau.

Tai gal leiskit vaikus is lopselio i "universiteta", nes teveliams savas vaikas pats protingiausiais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Daratele @ 2009 09 08, 20:09)
Tai gal leiskit vaikus is lopselio  i "universiteta", nes teveliams savas vaikas pats protingiausiais tongue.gif

O čia šita replika prie ko g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Daratele @ 2009 09 08, 19:09)
Tai gal leiskit vaikus is lopselio  i "universiteta", nes teveliams savas vaikas pats protingiausiais tongue.gif


mastau.gif
Atsakyti