Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 08, 13:37)
maniškis lankė ir tebelanko, jam labai patinka  thumbup.gif


maniske nebelanko, jai mat nepatinka leta valsa mokintis sokti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 12:39)
maniske nebelanko, jai mat nepatinka leta valsa mokintis sokti  doh.gif

lotuliukas.gif su harakteriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 13:39)
maniske nebelanko, jai mat nepatinka leta valsa mokintis sokti  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif , oi matai kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 13:42)
lotuliukas.gif  su harakteriu  thumbup.gif


Dar ir kokiu doh.gif būdama 4 m. sugebėjo visą mėn. nelankyti - auklėtojos galvojo, kad nebelanko (ta prasme ir aš tą žinau), aš galvojau, kad lanko, nes man niekas nesakė, kad nelanko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 08, 13:25)
O aš norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių vedat savo vaikelius į šokius? Pas mus grupėj iškabinti skelbimai, kviečia lankyti, bet aš nežinau, ar apsimoka leist 4 metų vaiką. Pasidalinkit savo nuomuonėm. Ačiū smile.gif


manoji nuo 3metų daržely lanko šokius ax.gif labai gerai vaikui , manau, šokis. ir nei kiek ne per anksti. daržely pagal jų amžių ir mokina , tan labiau kaip mankšta su muzika gaunasi sakyčiau, kojytes kilnoja, rankytėm mojuoja. labai faina wub.gif
dabar jau 6metų bus, žiūrėsim gal pradėsim papildomai kur mokytis šokti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 13:58)
Dar ir kokiu  doh.gif  būdama 4 m. sugebėjo visą mėn.  nelankyti - auklėtojos galvojo, kad nebelanko (ta prasme ir aš tą žinau), aš galvojau, kad lanko, nes man niekas nesakė, kad nelanko  rolleyes.gif


rolleyes.gif
O kaip taip gavosi, kad nežinojot, kad nelanko?
Atsakyti

QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 08, 13:37)
dėl telefono, turiu visų auklėtojų asmeninius telefonus, skambinu kai tikrai to reikia, neskambinu paklusti kelio ar kokia šiandienlauke temperatūra, todėl tikrai neužlaužia ten tos linijos , galiu ant rankos pirštų suskaičiuoti, kiek skambinau per ketverius metus  blush2.gif , džiaugiuosi, kad neslepia savo telefonų numerių,  ax.gif

drinks_cheers.gif

lopšelio auklytė davė telefono nr. nes ji pastoviai grupėj. vyresniosios žinau visų auklėtojų ir auklytės telefonus. tik va skambinu tik retais atvejais, kad nebeateisim ar pan. o kadangi nežinau kuri auklėtoja pas vyresniają dukrą tuo metu dirba, skambinu auklytei.
dažniausiai auklėtojos pačios skambina pasakyti kad vaikas sukarščiavo. niekados netrukdau klausti kaip ten mano dukra schmoll.gif net ir dėl lopšelinės neskambinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 08, 13:54)
drinks_cheers.gif

lopšelio auklytė davė telefono nr. nes ji pastoviai grupėj. vyresniosios žinau visų auklėtojų ir auklytės telefonus. tik va skambinu tik retais atvejais, kad nebeateisim ar pan. o kadangi nežinau kuri auklėtoja pas vyresniają dukrą tuo metu dirba, skambinu auklytei.
dažniausiai auklėtojos pačios skambina pasakyti kad vaikas sukarščiavo. niekados netrukdau klausti kaip ten mano dukra  schmoll.gif net ir dėl lopšelinės neskambinau  schmoll.gif


idmu kas joms apmoka sitas paslaugas ?
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 15:00)
idmu kas joms apmoka sitas paslaugas ?

numeta "majaką" ir aš perskambinu. ir tai joms nieko nekainuoja
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 13:20)
nu ne, paskui ne tu dirbi ir zvanyja koks tevelis kaip tas anas, as durna gal esu, bet asmeninis  yra asmeninis , darbinis yra darbinis ir tik darbo metu...

tai asmeniniu darbo metu nesinaudojat? kažkaip kvailai man jūsų nusistatymas. Kalbam apie darželių darbuotojas, o ne vadybininko darbą. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovana: 08 rugsėjo 2009 - 14:09
QUOTE(krika @ 2009 09 08, 14:01)
numeta "majaką" ir aš perskambinu. ir tai joms nieko nekainuoja


thumbup.gif sprendimas nepagalvojau doh.gif

QUOTE(jovana @ 2009 09 08, 14:08)
tai asmeniniu darbo metu nesinaudojat? kažkaip kvailai man jūsų nusistatymas. Kalbam apie darželių darbuotojas, o ne vadybininko darbą.  g.gif


as ne pries tai , kad aukletojos neduotu savo numeriu (tai kiekvienos amseninis reikalas) jei duoda valio drinks_cheers.gif as tik pries ta pasmerkima ir sarkazma , mat kokios neduoda ir vargsai teveliai turi pirkti

as nenusistaciusi pries nieka...jau keliuose posmuose kartojau lotuliukas.gif
kur jus matote ta kvaila nusistatyma nu nesuprantu doh.gif ir tuo labiau kad kalbam apie darzelio darbuotojus
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 08, 15:01)
numeta "majaką" ir aš perskambinu. ir tai joms nieko nekainuoja


Pas mus tas pats
Atsakyti